[ad_1]

تمرکز برای رستوران ها است که معمولا در صفحه اصلی و یا تجهیزات کیترینگ و گاهی اوقات چیزهای کوچک نادیده گرفته است. آن است که این چیز کمی است که وظایف روزانه برای پیشخدمت و آشپز بسیار ساده تر است. و اگر شما don't باید آن را, آن می تواند یک رشته خاص از هرج و مرج در مدیریت روزانه از رستوران.

آب و برق است که می تواند کمک به روزانه رستوران وظایف عبارتند از:

لایحه سنبله. این یک قلم کوچک است که شما را قادر به پشته تمام کارت های اعتباری و دبیت کارت و ورقه و نگه داشتن آنها را در یک مکان. بدون آن خدمت می تواند رها کردن ورقه و یا جا گذاشتن آنها. این را نگه می دارد به ورقه های سازمان یافته برای مقاصد حسابداری در پایان روز.

سکه مقیاس. سکه مقیاس اجازه می دهد تا شما را به سرعت و با دقت تعداد سکه ها در پایان شلوغ از روز است.

خدمات Mat. دو نوع وجود دارد یکی برای درب و یک نوار. در آن لازم است را به تصرف خاک به عنوان افراد راه رفتن را به نوار. در نوار مارک حصیر به عنوان یک شکل از تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان یک بزرگ ذخیره به طور موثر.

نوار کدی. این است که بسیار خوب و ادويه دارنده. انواع مختلف وجود دارد. یک بار کدی اجازه می دهد تا شما را به پشته دستمال سفره شکر ساشه و همزن در یک واحد است. یکی دیگر از گزینه این است که بیشتر از یک نوع تقسیم است که اجازه می دهد تا به شما در محل های مختلف چاشنی و یا پر کردن در کاسه جداگانه موجود در واحد.

بطری بازکن. این تجهیزات کیترینگ ممکن است برای اعطا گرفته اما هیچ چیز به نظر می رسد بیشتر غیر حرفه ای از یک پیشخدمت در تلاش برای باز کردن یک بطری با دست. بطری بازکن باعث می شود آن را آسان تر برای باز کردن یک بطری و به نظر می رسد حرفه ای.

بطری بالا گیر. وجود دارد's هیچ چیز بدتر از بستر در یک رستوران و رها کردن درب بطری در همه جا است littering. داشتن یک دیوار نصب بطری بالا گیر تضمین می کند که درب بطری موجود منظمی است.

کارد و چنگال سینی. نگه داشتن چاقو و چنگال و قاشق منظمی دور در یک کارد و چنگال سینی برای دسترسی آسان هنگامی که مشتریان وارد رستوران.

کیک سرور. این است که دست کم گرفت کیترینگ تجهیزات . اگر رستوران خود را در خدمت کیک به عنوان دسر بهتر است آن را به یک کیک سرور در دست است. این منظمی و به راحتی آسانسور یک تکه از کیک در نتیجه به حداقل رساندن آسیب به کیک. اگر کیک سرور وجود ندارد پیشخدمت تمایل به استفاده از یک چاقو که ندارد یک پایگاه گسترده ای برای حمایت از این قطعه به طوری که آنها می تواند رها کردن تکه untidily بر روی صفحه است.

[ad_2]