[ad_1]

این هفته من آن را به یک هدف برای فروش چیزهای اطراف خانه که من استفاده نمی کند. من X-Box 360 است که نشسته است در یک جعبه برای بیش از 2 سال همراه با 4 کنترل کننده و یک دسته از بازی های ویدئویی است.

من هم جعبه از کتاب های من را باز کرد در حالی که.

که باعث می شود امروز مقاله اتصالات پس از من به شما صحبت کردن در مورد چگونه به فروش چیزهای در eBay.

خوب من قبل از پرش به که دیروز من معرفی شما به بازاریابی وابسته. لطفا اینجا را کلیک کنید اگر شما آن را از دست رفته بنابراین شما می توانید گرفتن!

من می دانم که شما ممکن است در حال حاضر یک کسب و کار و یا آرمان را به فروش محصول خود را. اما بازاریابی وابسته شما موجب صرفه جویی در زمان و پول در آن طول می کشد به خود را دریافت محصول و خدمات به بازار…

چرا کسب درآمد در حالی که شما یاد بگیرند ؟

یا حداقل کسب درآمد در حالی که شما مسائل خود را آماده برای بازار ؟

که گفت:, اگر شما خود را هنر و صنایع دستی و یا چیزهای اطراف خانه شما می خواهید به فروش مثل من و سپس شما واقعا در حال رفتن به لذت امروز مقاله.

پس از ورود آنلاین مراکز خرید مردم شده اند عادت کرده اند به خرید چیزی است که آنها نیاز به آنلاین.

آیا شما می خواهید به منظور سفارشی ساخته شده کیک برای مناسبت های ویژه خرید خانه دکور و یا به دنبال هدیه مناسب برای عزیزان…

… آنلاین مراکز خرید مانند eBay و Amazon.com می تواند خود را مجازی مرکز خرید.

اگر شما به دنبال بهترین راه برای خالی کردن خود استفاده نشده قطعه از مبلمان و وسایل شخصی دیگر به هم ریختن خانه خود بی خود می تواند پاسخ مناسب.

چه چیزی بیشتر شما می توانید به خرید و فروش کالا از کشورهای دیگر مانند پوشاک و لباس و طلا و جواهر و جدید دستگاه های الکترونیکی, همه در eBay.

نگاهی به حدس و گمان از فروش اقلام در eBay

شما نیاز به درک چگونه این سیستم کار می کند بنابراین شما می دانید که بهترین راه برای راه اندازی حساب خود را و شروع به خرید و فروش اقلام در eBay:

• اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که ایجاد خود را بی حساب. ارسال نیاز اطلاعات شخصی مانند اطلاعات تماس نام کسب و کار و گزینه های پرداخت.

• آماده برای پاسخ به تمام سوالات از مشتریان بالقوه است. شما باید به طور منظم چک کنید بی حساب خود را برای پاسخ به سوالات.

اگر شما یک پاسخ سریع نرخ آن را بیشتر احتمال دارد شما را تشویق تعداد زیادی از بازدید کنندگان به چک کردن لیست خود را از آنجا که آنها علاقه مند در آنچه شما فروش است.

توجه داشته باشید: این کمک می کند تا فروش خود را اگر شما شامل مقدار زیادی از محصول حمل و نقل و سیاست های مرتبط با پرسش و پاسخ تا مشتریان بالقوه را احساس نمی کند و نیاز به تماس با شما به طور مستقیم از آنجا که آنها نمی.

در این راه آنها باید تمام اطلاعاتی که آنها نیاز به خرید تصمیم گیری به سرعت.

دوباره نگاهی هم به لیست کلیه محصولات خاص و اطلاعات مربوطه که مورد نیاز برای مشتریان بالقوه خود را به تصمیم گیری خرید از قبیل تاریخ تولید تاریخ انقضا (اگر قابل اجرا باشد) و مکان های محصولات ساخته شده بودند.

• آشنا با بی سیاست های مختلف برای فروش شخصی و تجاری آیتم های آنلاین بنابراین شما لازم نیست سهوا شکستن هر گونه قوانین است.

• اگر شما قصد دارید به فروش اقلام که متعلق در دسته های جداگانه, شما باید خود را ایجاد لیست. شما همچنین نیاز به تعیین قیمت گذاری اقلام خود را.

شما می توانید فروش از طریق مزایده که در آن خریداران بالقوه می تواند پیشنهاد در موارد خاص آنها می خواهند.

به علاوه شما می توانید سعی کنید بیشتر روش های سنتی فروش با اختصاص یک قیمت تعیین شده برای هر یک از آیتم.

• شما می توانید با فروش محصولات مشابه اما در رنگ های مختلف و یا اندازه در همان رده. eBay نیز لیست خود را برای اقلام خود را و دسته ها.

• شما نیاز به نظارت بر خود را لیست. به طور منظم به حساب خود را بررسی کنید برای پیگیری انداز ارائه سفارش و یا سوالات.

• در نهایت مطمئن شوید که برای بستن قرارداد با خریداران خود را به سرعت. آن را به ارزش تکرار ارائه مشتریان بالقوه با تمام جزئیات آنها نیاز به طور خاص حالت پرداخت و زمان چرخش برای تحویل.

آنچه شما باید در ذهن داشته باشیم که فروش در eBay?

قبل از اینکه شما شروع به فروش محصولات خود را در eBay, مراقب کلاهبرداری و فوق العاده محتاط. این کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از ایجاد بد تصمیم گیری کسب و کار.

در اینجا 5 راهنمایی برای کمک به شما در فروش موفقیت در eBay:

نکته 1. تحقیقات کلید موفقیت کسب و کار eBay.

این طبیعی است که شما پیدا کردن محصولات مشابه ارسال شده پس از اتمام رقابت خود را. رقابت یک شاخص است که محصولات خود را با محبوب خریداران و فروش های فوق العاده. این نیز کمک خواهد کرد که شما تعیین که آیا برای ادامه فروش این محصولات و یا فروش چیزی متفاوت است.

نکته 2. گرفتن عکس و ارسال. تصاویر به شما کمک خواهد کرد فروش محصولات خود را. درست مثل زمانی که شما سفارش در یک رستوران تصاویر, این مواد غذایی شما را جلب به منظور. اگر غذا به نظر نمی آید اشتها آور, هیچ راهی وجود دارد شما آن را سفارش دهید.

همین امر برای فروش در eBay.

خریداران بالقوه را برای اولین بار با دیدن عکس محصولات قبل از تصمیم گیری اگر موارد ارزش خرید. همین دلیل است که این مهم به ارسال عکس هایی که می خواهید جذب خریداران بیشتر.

نکته 3. ارائه چندین گزینه های پرداخت. خریداران را برای بهتر و راحت تر گزینه های پرداخت در هنگام خرید محصولات آنلاین. بنابراین گذشته از پول-گرم, نقل و انتقالات, مستقیم سپرده و پرداخت آنلاین از وب سایت مطمئن شوید که شما را به قبول پرداخت از طریق کارت های اعتباری و بدهی.

نکته 4. حرفه ای در هنگام برخورد با مشتریان. نگه داشتن ذهن خود را متمرکز بر پرورش مشتریان وفادار با حرفه ای و صادقانه خدمات به مشتریان است.

مطمئن شوید که تمام جزئیات نوشته شده در مورد محصول خود درست است و نه غلو کردن شما و مشتریان شما. پاسخ به مشتری خود سوالات و انتقادات و پیشنهادات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

توجه: می توان آن را گاهی سخت است اما با سنگ تیز کردن توانایی خود را برای پذیرفتن بازخورد مثبت و منفی است.

نکته 5. متقاعد کردن خریداران بیشتر به صفحه خود را ببینید و خرید هر یک از آیتم با خلاق و در عین حال با دقت مطالعه توصيفی مقالات یا پست.

جوانب مثبت فروش در eBay

برای شروع, آن را در یک بازار مجازی در دسترس به هر کسی با یک اتصال به اینترنت تا محصولات خود را به راحتی می توان مشاهده و خریداری شده توسط خیل مشتریان بالقوه است.

شما لازم نیست که به شدت توسعه یافته مهارت های فنی برای شروع یک حساب کاربری در eBay و یا هر گونه دیگر آنلاین مرکز خرید.

اگر شما یک اتصال به اینترنت ثابت یک دانش کمی در مورد مرور از طریق eBay شما در کسب و کار.

جنبه های منفی از فروش در eBay:

وجود دارد هزینه های که در حال شارژ برای تبلیغات و فروش است. این می تواند مقدار زیادی از پول است که شما کسب درآمد.

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که شما را سریع و یا سازگار بنابراین این مدل نیست ترین مقیاس پذیر برای رشد.

این قطعا کمک می کند تا اگر شما در حال حاضر تاسیس و یا دریافت کرده اند بسیاری از بررسی مثبت در مورد محصولات شما به فروش است.

برای روکش کردن من تحت پوشش “فروش در eBay” از جمله نحوه کار eBay, راهنمایی, جوانب مثبت و منفی.

من امیدوارم که این اطلاعات را در خدمت شما در ارزیابی بازاریابی اینترنتی مدل است که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

باشید چون من صرفا خاراندن خدمات در تمام فرصت هایی که وجود دارد در ایجاد درآمد از رویاهای خود را آنلاین.

فردا من قصد دارم به پوشش یکی از مورد علاقه من, بازاریابی اینترنتی, مدل های…

… اطلاعات محصول ایجاد!

اگر شما در حال لذت بردن از محتوا تا کنون و شما می خواهم به نگاهی به حدس و گمان های خود را در حال رشد کسب و کار آنلاین, سپس اینجا را کلیک کنید برای دریافت نهایی میانبر.

[ad_2]