[ad_1]

Nestled در نوک Captiva جزیره در جنوب غربی فلوریدا دریاهای جنوبی جزیره رفت و آمد مکرر به آسانی تحمل طوفان و هجوم گردشگران و نوسازی اخیر برای حفظ آن به خوبی به دست آورده شهرت به عنوان یک منحصر به فرد جزیره مقصد.

330 هکتار رفت و آمد مکرر سابق سایت از یک مغز نارگیل و key lime کشت و زرع آغاز شده توسط کلارنس چادویک یک مخترع و گرد کشاورز. توسط 1924, چادویک متعلق به 400 هکتار در نوک شمالی Captiva و ساخته شده است تعدادی از خانه ها به عنوان محله برای خود کارگران است. در یک زمان او را کشت و زرع بود و بزرگترین کلید آهک تولید کننده در جهان است. در سال 1930 چادویک رشد خسته از کسب و کار با همسر و برادر به نوبه خود حل و فصل کارگر کلبه به دوام رفت و آمد مکرر. امروز, بسیاری از را قوی نارگیل نخل ها هنوز ایستاده, فریم, رفت و آمد مکرر و ارائه سرسبز گرمسیری, خوش آمدید به بازدید کنندگان است. تسهیلات در حال گسترش در سراسر این اساس در کم افزایش ساختمان شامل اتاق های هتل ها, 1-, 2 – و 3 خوابه و سوئیت های خصوصی. به دلیل رفت و آمد مکرر طول می کشد تا تمام نوک شمالی Captiva رایگان چرخ شاتل به عقب و جلو از طریق جنگل های حرا نارسایی اموال و همچنین به شهر در زمان تعیین شده.

2 1/2 مایل شیرین ساحل — مراحل را دور از خانه و آپارتمان در رفت و آمد مکرر است — South Seas’ تعریف از ویژگی های. قدم زدن پوسته-پهن ساحل آرام فرار حتی برای weariest از مسافران است. ساحل تجدید شد پس از ویرانی طوفان چارلی در سال 2005. در واقع تمام رفت و آمد مکرر به تازگی تحت عمل 140 میلیون دلار فروش. اتاق — از استاندارد اتاق هتل را به یکی-دو و سه خوابه در ساحل, ویلا و خانه های خصوصی — شد تازه تزئین با غرب هند احساس با بامبو و چوب ساج مبلمان اسراف ملافه و حمام بزرگ. منطقه استخر در حال حاضر دو ویژگی جدید به سبک تالاب استخر با کابین پیچیده و گسترده عرشه خورشید چشمه و جکوزی/آبگرم. رفت و آمد مکرر شامل 18 گرم استخر در فضای باز و در مجموع پراکنده در سراسر اسکان روستاها و همچنین ساحل ویلا.

گوسفند آبی چشم شایع است frolicking در نزدیکی ظریف مارینا fronting دریاهای جنوب. قایق بادبانی بندر به عنوان یک نقطه راه اندازی برای دیدنی روز کشتی به کلم کلید و Useppa و همچنین بمباران های تماشای دلفین ها و دیگر قایقرانی گشت و گذار. علاقه مندان به قایقرانی می رسند در رفت و آمد مکرر با آب به عنوان لنگرگاه با ظرفیت عروق تا 120 فوت است.

شاید دریاهای جنوب,’ بهترین مخفی نگه داشته است و آن فوق العاده تنیس و امکانات. خدمات شامل روزانه درمانگاه برای تمام سطوح فردی و خصوصی با انجام pro استقامت کارگاه ها و کلینیک های ارائه آموزش در مورد چگونه به بازی بازی های دونفره. رفت و آمد مکرر دارای 19 دادگاه در تمام چهار تا از آنها سیل-روشن شب بازی. دقت گردد گلف کامل باشگاه های کشور تجربه و در عین حال حفظ منزوی احساس آرام از جزیره است. اخیر نیویورک تایمز سفر و اوقات فراغت قطعه دوبله دریاهای جنوبی گلف “یکی از زیبا ترین 9-holers” در هر نقطه. پس از شدید دور از گلف, مهمان می تواند در یکی از سه رستوران در محل از جمله خدمات اتاق تحویل به آپارتمانهای یا امکان استفاده از بسیاری از ارائه در شهر و در نزدیکی miami gardens.

در حالی که دریاهای جنوبی همواره catered به خانواده های اخیر خود را ارتقا شامل گسترش آن در برنامه های کودکان و امکانات. کودکان و نوجوانان باشگاه احزاب تم و دیگر اردوگاه های آموزشی در حال شکسته به برنامه برای نوجوانان و کودکان سنین 4-12. برنامه های گذشته را شامل پوسته پیاده روی, آب بازی ها, دزد دریایی, شکار و کایاک برنامه های, در میان دیگران.

در حالی که Captiva معروف برای سواحل و توپخانه خود را دست نخورده حیات وحش فراهم کرده است پایدار راحتی به تعداد زیادی از بازدید کنندگان. آن فردا لیندنبرگ نوشت: معروف او “هدیه ای از دریا” در حالی که تعطیلات در Captiva. Captiva یکی از معدود مناطق سمت چپ که در آن شما می توانید مشاهده پرندگان نادر از جمله opsrey طاس عقاب آبی herons در زیستگاه طبیعی خود. در نزدیکی پناهگاه حیات وحش است که خانه را به بیش از 300 گونه از پرندگان از 50 گونه از خزندگان و دوزیستان و بیش از 30 نوع از حیوانات — گونه که بازدید کنندگان ممکن است معمولا نمی کنید برای دیدن در چنین محیط صمیمی. مایل از سیم پیچ دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به تجربه Captiva خام زیبایی در یک اهسته سرعت.

در حالی که بسیاری از مفتون مهمانان توصیف کرده اند دریاهای جنوب به ظاهر “پایان جهان” که به تازگی restyled رفت و آمد مکرر است و حفظ موقعیت خود به عنوان یک دست نخورده هیون در حالی که ارائه سطح جدیدی از امکانات و خدمات برای خانواده ها در تمام سنین است.

[ad_2]