[ad_1]

مترو کاشی و فلز و سرامیک و یا سنگ طبیعی کاشی ؟ Backsplashes در آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی و حمام و لهجه دیوار; بسیاری از الگوهای کاشی نیاز به نصب شود. بیشتر merrier البته کافی با انواع بودجه و مواد و طرح های به آتش تخیل. پس پیش بروید و اکتشاف به محتوای قلب. می دانم در دسترس بودن و بازار قبل از سرمایه گذاری. تکنولوژی توسعه یافته به حدی است که قابلیت شدید مطمئن است. از نظر دوام آنها در حال رفتن به آخرین برای سنین. Esthetically آنها ایجاد شگفت انگیز افسانه اثر!

آشپزخانه و حمام تکامل یافته اند بیش از حد در دهه های اخیر و به درستی. هر دو خدمت بسیار مهم مسکونی و کسب و کار توابع و سزاوار شامل تمام متعلقات از تکنولوژی هنری و راحتی. در عجولانه صبح قبل از تنظیم کردن برای کار یا تحصیل هر روز آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی اغلب تبدیل به راه اندازی پد. اجازه دهید آنها را تبدیل به بزرگ دعوت فضاهای که در آن بسیاری ممکن است انجام می شود علاوه بر پخت و پز و شستشو.

در حال حاضر که همه آرزوهای خود را به کسانی که براق خطی خطوط معاصر داخلی صرف برخی از زمان در برنامه ریزی آشپزخانه و حمام. آنچه که برنامه ریزی شده طرح رنگ? آن را همه در سیاه و سفید و قهوه ای یا سفید و یا شامل برخی از رنگ های روشن مانند قرمز یا آبی برای کنتراست ؟ آن سنگ یا کاشی و سرامیک است که متناسب با بودجه ؟ ظواهر در حمام اکسپرس یک معامله بزرگ مانند آشپزخانه جزیره کاربردی در راه است. در حال حاضر که جامعه به سختی می تواند بدون انجام کاشی و بسیاری از برنامه ریزی و انتخاب کاشی خواهد بود که در مقیاس بزرگ ساخت و ساز. اگر آن است که یک ساختمان گسترش یا نوسازی این کار ممکن است ساده تر است. بسیاری از خانواده ها در حال تلاش برای عوض کردن یا گسترش آشپزخانه و حمام در پیری ساختمان با توجه به اهمیت جدید داده شده به آشپزخانه و حمام.

Splitface کاشی و سنگ انباشته و Listellos

در حالی که مقرون به صرفه سرامیک انجام وظیفه و نه به خوبی از محافظت دیوار در برابر ریخته و پاشیده در طول پخت و پز و شستن روند چرا برای چیزی بیشتر تزئینی? پس از آن نزد اعضای خانواده و یا کارکنان دفتر را شاهد روزانه آن می تواند پول خوبی به سر برد یک سرمایه گذاری بزرگ برای آینده است. محکم دیوار و کف تاسیسات واقعا یک بار در طول عمر رویدادهای مگر اینکه یک تغییر مورد نیاز است برای نوسازی و یا بازسازی شود. را انتخاب کنید برخی از مواد عجیب و غریب و برای چیزی نادر اگر بودجه اجازه. اطراف را نگاه کنید تا در لحظه ای از الهام بخش, شادی, هر زمان. برخی از این الگوها که چوب به حافظه جذاب splitfaces انباشته سنگ و listello طرح است. آنها ایستادگی کردن از عادی و مردم احساس حضور برخی از عناصر مهم در دیوار.

شستشوی دیوار و لهجه دیوار را با استفاده از کاشی های مشابه به اثر بزرگ است. دریغ نکنید برای رسیدن به غنی رنگارنگ و اثرات شگفت انگیز برای ترس از مسمومیت چیز است. نگاهی به اطراف در رستوران ها و مراکز بهداشت و درمان امکانات و فرودگاه. آنها در حال حاضر همان خیره کننده به نظر می رسد با آرایه ای از رمان کاشی طرح است. تولید کنندگان دائما در حال تغذیه مصرف کنندگان با طرح های جدید و مواد تقریبا در هر ماه. فراموش نکنید که کاشی مواد منابع از سراسر جهان از دور اسپانیا و هند و چین و ترکیه به نام چند مقصد است. همراه با مواد طرح نیز وارد شده از بیش از همه به ایجاد آن مسحور محیط اطراف است.

انتخاب بین شیشه و استیل و موزاییک و کاشی و سرامیک

کاشی شیشه ای هستند و به شدت رضایت بخش در واقع و در حال حاضر از نظر بهداشتی و سطوح شفاف است که به راحتی تمیز می شوند. همه تحسین لومینسانس است که به یاد از خارج از منزل بزرگ. رنگ ها و الگوهای فراموش آوردن یک جذابیت به محیط اطراف است.

کاشی های فلزی ممکن است خیره کننده بیش از حد متفاوت از معمول با مدرن محیط آسان برای تمیز کردن. لکه ها نیاز به سرعت تمیز قبل از آنها حل و فصل کردن.

موزاییک هستند و نه مرسوم و موجود در انواع زیادی از طرح های و مواد. آنها را ارزان و شیک با رنگ های فریبنده و طرح است. شیشه و فلز و سنگ مخلوط آیا در حال حاضر اکثر عارف سطوح.

سرامیک و porcelains شده اند مورد علاقه های سنتی برای بسیاری از دهه مقرون به صرفه و با دوام و به راحتی نگهداری می شود. تکنولوژی تکثیر طیف وسیعی از بافت چوب و پارچه بر آنها بیشتر جذابیت.

خلاقیت روزجهانی بدون محدودیت و دیگر شیشه ای بر اساس کاشی در دسترس هستند مانند آینه هندسی و شیشه ای. بیرون رفتن از راه و انتخاب چیزی برای برآوردن دراماتیک درونی انگیزش برای تغییر است.

[ad_2]