[ad_1]

درخشش حوله کاغذی ادعا می شود ساخته شده از 100 درصد باکره فیبر است.این حوله ها استفاده می شود برای تعدادی از مقاصد مختلف در خانه و در مناطق تجاری. وجود برندهای مختلف کاغذ حوله گذشته از درخشش و آنها به طور کلی مقایسه ای بر روی جاذب کیفیت آنها داشته باشد. ضخامت این حوله حیاتی در جذب رطوبت است و یکی از ویژگی های اصلی است که مجموعه آنها را جدا کنید. درخشش حوله کاغذی, مانند بسیاری از حوله ساخته شده از مواد تشکیل دهنده استفاده می شود به جذب رطوبت به همان اندازه که ممکن است.

به شما یک تاریخچه مختصر آنها اول اختراع شد توسط فردی به نام آرتور اسکات. او سر از اسکات شرکت کاغذ.حوله یک نتیجه از یک اشتباه مرتکب شده در حالی که او در پردازش کاغذ توالت. رول ساخته شده بود بیش از حد ضخیم و قادر به استفاده به عنوان کاغذ توالت. اسکات پس از آن به فروش می رسد این برای یک معلم. این اولین کسانی بودند که تا کنون به فروش می رسد. محصول و سپس شروع به فروش می رسد به رستوران ها و هتل ها و حتی حمام عمومی. آن را تا به حال نام Sani-حوله. در سال 1931 اسکات به فروش می رسد برای اولین بار حوله استفاده می شود به طور خاص در آشپزخانه.

آنها را می توان در رستوران ها و مدارس و بیمارستان ها و مکان های دیگر. معمولا حوله کاغذی استفاده می شود به پاک کردن نشت. آنها همچنین می تواند مورد استفاده برای خشک کردن دست های خود را پس از استفاده از حمام تمیز کردن ویندوز, مبلمان و سایر سطوح, و آنها اغلب مورد استفاده به عنوان میز دستمال.

گذشته از درخشش حوله کاغذی وجود دارد بسیاری دیگر از مارک های معروف استفاده می شود امروز. محبوب ترین از این مارک شامل ایمو, بدسم, Scott, Viva, پس-Dri 7th Generation و فضل در میان دیگران. حوله معمولا سفید است. با این حال, برخی طرح های مختلف بر روی آنها. وجود دارد حتی برندهای ژنریک که ارزانتر هستند اما بسیاری از آنها به مراتب کمتر جاذب.

بر خلاف پارچه حوله کاغذی, حوله یکبار مصرف هستند و می تواند به دور انداخته و پس از استفاده. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به استفاده از حوله کاغذی دقیقا به این دلیل است. بسیاری از مردم می خواهم به استفاده از پارچه و حوله زیرا آنها بیشتر سازگار با محیط زیست هر چند که حتی قابل بحث از آنجایی که آنها نیاز به شستن مداوم و در نتیجه مصرف مقدار زیادی از آب و انرژی در این فرآیند است. مسئله دیگر این است که این حوله ها نیز پتانسیل زمین پرورش برای باکتری ها به دلیل رطوبت آنها را حفظ و پس از استفاده.

این حوله را می توان خرید در قیمت با تخفیف و به صرفه جویی در پول و حتی بیشتر شما می توانید با استفاده از حوله کوپن. شما همچنین می توانید انتخاب برای خرید ارزان تر generic حوله اگر شما می خواهم. اما درک می کنیم که ارزان تر کاغذ کمتر جاذب قابلیت و شما به احتمال زیاد به استفاده بیشتر از آنها خواهد شد که جبران بخشی از هزینه صرفه جویی. اگر شما نیاز به حوله است که می تواند جذب رطوبت بیشتر خرید ضخیم تر هستند.

درخشش حوله کاغذی مفید هستند و در بسیاری جهات. آنها را می توان در هر نقطه استفاده می شود – در رستوران ها در هتل ها و در ادارات و در خانه. به منظور کاهش استفاده از حوله و شما می توانید با استفاده از برقی دست خشک کن در washrooms.

[ad_2]