بیشتر به خاطر اندازش که دیگه کمپانی نمیاد خرج اضافه کنه توی تیراژ بالا همونجا میزاردش و ی منیفولد . در دور کم چون دور موتور کم هست موتور اسب بخار کمی هم میتونه تولید کنه . این قطعه دور تا دور بوشهای سیلندر فضای خالی را پر میکند و یکنواخت با بوشها گرم میشود و گرما را سریعا به آب و بدنه موتور هدایت میکند. به طور کلی SL۹۶ بیشتر در تولیدات قدیمی سال های 80 تا 82 به کار رفته. در این مقاله از سری مقالات آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری داخلی آموزشگاه زانکو، انواع ایسیو به کار رفته در خودروهای داخلی ایران خودرو را شرح می دهیم. خرید موتور زانتیا 2000 به صورت استوک یعنی کارکرده انجام شده و وارد کشور میشود اما از انجایی که تمامی این موتورها پلمپ بوده و بسیار بسیار کم کارکرد میباشند میتوانیم بگوییم با نسخه صفر برابری میکند. گزارش آگهی; راهنمای خرید امن. ولی با پایان تولید مگان شاهد بودیم خودرویی که نزدیک به ۷۸ میلیون تومان جلو در شرکت میارزید، قیمت ۱۲۶ میلیون تومان را تجربه کرد و همه از ترمز عالی و هندلینگ و کمصدایی اتاق آن تعریف میکردند.

زانتیا خودرویی ناچبک است که در سال ۱۹۹۳ توسط کمپانی سیتروئن به بازارهای جهانی معرفی شد. سمند و زانتیا ۲۰۰۰ طراحی شده است. قابل نصب بر روی خودروهای سواری پژو پارس سمند و405 هستند. اقا ابراهیم اولا موتور زانتیا که می فرمایی همان گیر بکس پزو405 رو ماشین شما نصب ودرضمن شما ماشین را بوگاتی ورون اشتباه گرفتی که400کیلومتر را دریک ساعت رفتی؟ طراحان و مهندسان سایپا برای طراحی زانتیا ۲ نگاهی به رنو مگان داشتند و این تاثیر را میتوان در چراغهای جلوی فیس لیفت زانتیا دید. حتا در پروژه فیس لیفت ایرانی این خودرو (زانتیا ۲) هم کسی جرئت نکرد که به طراحی عقب زانتیا دست بزند. لیفت بک ها، همچون هاچ بک ها، به برف پاک کن عقب مجهزند و زانتیا نیز از این قاعده مستثنا نیست. شما باید موتور و ایمنی و ترمز 206 رو با زانتیا مقایسه کنید. این نمد نقش یک عایق را بازی میکند و از آنجایی که دربرابر دما و صدای بلند موتور قرار میگیرد نوع طراحی و ساختار آن باید استانداردهای لازم را داشته باشد. یکی از رله های چهار پایه به عنوان رله ی دور کند (واقع در سمت راننده) از پایه ی یک یونیت و یا از یکی از پایه های ECU فرمان می گیرد و رله ی چهار پایه ی دیگر (وسطی) به همراه رله ی ۵ پایه، مشترکاً از پایه ی ده یونیت یا از یکی از پایه های ECU فرمان می گیرند.

یکی دیگر از نکات مثبت این قطعه ، لقی و خلاصی بوشهای سیلندر را به طرفین مهار میکند و بوشها را در جای خود کاملا قائمه نگه میدارد و همچنین این قطعه از پوسیدگی کف سرسیلندر و واشر سرسیلندر جلوگیری میکند وتمامی نقاط واشر سرسیلندر سیلندر را پوشش میدهد. برای جلوگیری از گالینگ شدن یا گیرپاژ شدن به گیریس آنتی سیز آغشته شده است که از این مدل گیریس برای اجزای کوره استفاده میکنند. دلایل سوختن واشر سرسیلندر و راههای جلوگیری از آن چیست؟ اگر یک واشر سرسیلندر دارای کیفیت پایینی باشد امکان دارد باعث سوختن سرسیلندر یا راه پیدا کردن آب به روغن و اصطلاحاً آب و روغن قاطی کردن بشود. با داشتن یک موتور ۱۱۳۱ سی سی و با قدرت ۳۰ اسب بخار این بیتل زیبا به حداکثر سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسید. حجم موتور این خودرو ۳۰۰۰ سیسی است و به همین دلیل حداکثر قدرت آن ۲۲۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ و ۴۰۰ دور در دقیقه است.

عمده علامت خرابی استپر موتور در دور موتور پایین و در حال ایستا نمایان می شود. ⭐ محصول دوم ما که فیکسچر مقاومتی سیلندر و بوشها میباشد از قسمت بیرون به دیوارهای سیلندر تکیه کرده و از داخل دور تا دور بوش سیلندرها را مهار میکند و بوشها را به طور قائمه بدون حرکت در جای خود نگه میدارد. واشر سرسیلندر زانتیا ۱۸۰۰ یا پارس ELX کیک (KIK) ساخت کشور ترکیه و یکی از با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت در برابر کیفیت در بین این محصول در بازار می باشد. ما با طراحی و ساخت این دو محصول توانسته ایم ایراد این موتور را بر طرف کنیم و مشکلات اساسی این موتور را بهبود ببخشیم. این پیچها دو سر رزوه میباشد و پس از قرار دادن سرسیلندر پیچها رو وارد سرسیلندر کرده و با آلن 5 سفت میکنید و سپس واشر و مهره را قرار و نیز سفت میکنیم و برای بهبود عملیات سفت کردن مهره ها بهتر است در چند مرحله به شکل حلزونی پیچها سفت شود و در مرحله آخر 100 نیوتون یا 10 کیلو سفت کنید. به همین دلیل در هنگام سفت کردن ، پیچها شاید 40 درجه کش میآید و رزوه به سختی می پیچد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از موتور زانتیا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.