[ad_1]

ترکیبی از مغازه های عتیقه فروشی و فروشگاه تخصصی قرعه کشی بازدید کنندگان برای نیوبری, South Carolina. بازسازی ساختمان در مرکز شهر تاریخی منطقه خانه انواع جالب مغازه ها به اکتشاف. مرکز شهر را به پارک یادبود یک محل عالی برای استراحت از خرید و وجود دارد مقدار زیادی از نزدیکی و رستوران هنگامی که خریداران در حال آماده شدن برای ناهار یا شام. در اینجا برخی از نیوبری محبوب ترین مقصد خرید.

نیوبری شده است مکه برای دوستداران عتیقه. تعدادی از مغازه ها و مراکز عتیقه واقع در منطقه مرکز شهر. Eurolux عتیقه در 1409 خیابان اصلی ارائه می دهد با کیفیت بالا مبلمان عتیقه, قدیمی, کلکسیون و دکوراسیون خانه لوازم جانبی. فروشگاه متخصص در فرانسوی و چینی, مبلمان, ساعت, قدیمی, روشنایی و دست نقاشی Majolica. آنها همچنین حمل پادشاه هنری عتیقه کپی مبلمان. صاحبان علاقه مند شد خوب اروپایی عتیقه در حالی که زندگی در خارج از کشور در آلمان است. Eurolux ارائه می دهد حمل و نقل رایگان به هر نقطه در قاره آمریکا. توجه به بسته بندی و حمل و نقل تضمین قطعه با خیال راحت خواهد رسید.

دیگر فروشگاه های عتیقه در نیوبری شامل اشیاء عتیقه در اصلی در 1213 خیابان اصلی و به واقع در 1304 خیابان اصلی. مردیا جوان زن صفت را نیوبری بازار عتیقه در 1014 خیابان اصلی حمل مبلمان چین و روشنایی.

کارولینای هدایا و اقلام در واقع 1110 خیابان اصلی. خریداران را پیدا خواهد کرد یک انتخاب طلا و جواهر از جمله ترول دانه Chamilia و داوینچی موارد. فروشگاه حمل پس زدن دهنه اسب totes و لوازم سفر تازگی توپ را روی گوه پیراهن, زیبا و دلفریب, فلیپ فلاپ, Crocs و خواهری و کالج آرم موارد. یکی دیگر در نزدیکی فروشگاه را در هوی و هوس واقع شده است در 1118 خیابان اصلی. خریداران را پیدا خواهد کرد یک انتخاب بزرگ از ورا برادلی کالا از جمله کیف و لوازم جانبی و هدیه کودک. این فروشگاه همچنین حمل شمع, محصولات حمام, برایتون, کیف پول و جواهرات, دکوراسیون خانه و باغ لوازم جانبی. یکی از نیوبری جدیدترین مغازه ها گالری در 1104 کالدول خیابان. فهرست اینجا برای خشنود انتخاب خوب هنر دکوراسیون خانه و جواهرات منحصر به فرد. مغازه باز است چهار شنبه-پنج شنبه از ساعت 11 صبح-6pm.

هنرمند محلی نیک نیمکت راحتی گالری هنر واقع در 1200 خیابان اصلی. این نیوبری بومی رنگ حیات وحش و مناظر و صحنه های ساحل از کارولینا. داونپورت برنده جوایز مختلف برای کار خود را. گالری فروش خود را اصل و چاپ.

صاحب بث Hipp ارائه می دهد یک انتخاب شیک پوشاک و لوازم جانبی و جواهرات در فروشگاه الیزابت اصلی در 1216 خیابان اصلی. فروشگاه ساعت از دوشنبه تا جمعه از 10:30am می باشد-5 بعد از ظهر و شنبه ها تا 3 بعدازظهر. جین اکسپرس در 1308 خیابان اصلی حمل شلوار جین برای مردان و زنان و جوانان و کودکان است. خریداران را پیدا خواهد کرد دیگر خانواده پوشاک از جمله مردان گلف پیراهن و پوشاک و مد طلا و جواهر. Blackman طلا و جواهر شده است نیوبری را کامل سرویس فروشگاه طلا و جواهر برای 20 سال است. آنها تخصص در الماس و سفارشی طراحی قطعات و همچنین در خانه های تعمیر طلا و جواهر. Blackman را در واقع 1214 خیابان اصلی و فروشگاه ساعت از دوشنبه تا جمعه از 9:30am می باشد-6pm.

برنامه ریزی روز ما منحصر به فرد استودیو ارائه سفارشی دست ساز دعوت نامه برای مراسم عروسی و دیگر رویدادهای خاص. طراح میشل او را طول می کشد مشتریان از طریق فرایند طراحی برای ایجاد یک از یک نوع دعوت نامه و موارد ثابت برای روز های خاص خود را. او ایجاد کرده است دعوت نامه برای مشتریان از سراسر منطقه است. برنامه ریزی روز ما در واقع 1101 بویس خیابان.

[ad_2]