[ad_1]

شهر اسپارتان در شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه پر جنب و جوش منطقه مرکز شهر به کاوش. مرکز شهر است Morgan, مربع, سایت جشنواره ها و رویدادهای مانند موسیقی اصلی. نزدیک است که چپمن فرهنگی مرکز هنرهای خود را با موزه ها و تئاتر. مرکز شهر بسیار قابل پیاده با انواع مرسوم رستوران ها و مغازه ها. در اینجا برخی از مرکز شهر اسپارتان محبوب ترین مقصد خرید.

خرده فروشی کابینه در 156 E. خیابان اصلی یک بوتیک کودکان. صاحب نیتا لارنس سهام های لباس, کفش و لوازم جانبی را برای کودکان در اندازه های مختلف از نوزاد به اندازه 14. برخی از سرگرم کننده و معاصر مارک های انجام شده شامل الا خزه Ragdoll و راکت های جوان رنگ Appaman و چای مجموعه است. فروشگاه ساعت از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح-5 بعد از ظهر و پنج شنبه از ساعت 11 صبح-4 بعد از ظهر.

در صورتی اصلی در 156 W. خیابان اصلی است Lilly Pulitzer از طریق فروشگاه حمل رنگارنگ پوشاک زنان و دختران از جمله رفت و آمد مکرر لباس و لوازم جانبی. فروشگاه سهام مارک های دیگر نیز از جمله الیزابت مک کی, تاکستان انگور و ساعت. ساعت از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح-5 بعد از ظهر و پنج شنبه از 10 صبح-4 بعد از ظهر.

دو درب پایین در 100 E. خیابان اصلی است که متوسط قیمت زنان در بوتیک. فروشگاه حمل LTB و نقره, جین, Mac & Jac و انتخاب برایتون طلا و جواهر. فروشگاه ساعت از دوشنبه تا جمعه از ساعت 11 صبح-6pm و شنبه از ساعت 11 صبح-4 بعد از ظهر.

پوست لیمو یک زنان در بوتیک ارائه اقلام منحصر به فرد در قیمت مقرون به صرفه. خریداران را پیدا خواهد کرد, مرسوم, مد روز, کفش, لباس, کیف, شال, طلا و جواهر و لوازم جانبی. پوست لیمو بسیاری از ویژگی های منطقه ای طراحان. مغازه واقع در 183 دانبار خیابان ها و ساعت ها از دوشنبه تا جمعه از 10-6pm و شنبه از ساعت 11 صبح-4 بعد از ظهر.

جوراب سبد در 182 E. خیابان اصلی دارای تخصص در رقص و لباس ورزش, لباس برای کودکان و بزرگسالان. این است که جایی برای رفتن برای یوگا لباس باله leotards و دیگر رقص های پوشاک ژیمناستیک و اسکیت, پوشاک, لباس تنگ و جوراب. آنها همچنین حمل شیر باله و گرفتگی کفش. فروشگاه ساعت از دوشنبه تا جمعه از 10-5:30بعد از ظهر و پنج شنبه از 10 صبح-5 بعد از ظهر.

قیمت فروشگاه برای مردان شده است اسپارتان برتر مردانه در فروشگاه پس از سال 1903. خانواده و متعلق به اداره فروشگاه حامل ورزشی و طراحی لباس. برندها شامل Michael Kors, رالف لورن, جک ویکتور و Kingsridge. آنها همچنین حمل کالج آرم اقلام و می تواند سفارشی سفارش اقلام ساخته شده به طور انحصاری برای Wofford کالج. در خانه تغییرات در دسترس هستند. قیمت است که در واقع 196 E. خیابان اصلی.

گالری ایست در 512 E. خیابان اصلی یک شیوه زندگی, هنر, گالری های هنر اصلی از هنرمندان محلی. گالری همچنین حمل مبلمان, لامپ, فرش, لوازم و یکی-از-یک-نوع قطعات سفارشی. آنها باز در اواخر Artwalk در 3 پنج شنبه هر ماه. هنر دهانه ها و رویدادهای خاص برنامه ریزی شده به طور منظم. ساعت کسب و کار هستند پنج شنبه-جمعه از 10 صبح-5 بعد از ظهر و پنج شنبه از 10 صبح-2pm.

خانه و باغ, کلاسیک, نزدیک صحبت کالج در 147 S. خیابان کاج فراهم می کند انواع مختلفی از آیتم ها برای خود خانه و زندگی. خریداران را پیدا کنید خوب لوازم دعوت و ثابت و همچنین متمایز هدیه برای خانه. در این فروشگاه ارائه می دهد کلاس های پخت و پز و فروش Sugah کیک کیک و کوکی مخلوط.

[ad_2]