آیا به دنبال بهترین خدمات طراحی سایت هستید. اصول مهم در طراحی قالب اختصاصی وردپرس به منظور طراحی یک سایت ویژه، اختصاصی و منحصر به فرد و تمام آنچه یک وب‌سایت را از دیگر سایت ها متمایز می کند.

 

طراحی سایت از زمینه های اصلی فعالیت مجموعه تخصصی هگزلا می باشد که برای انواع مختلف سایت ها از جمله قالب اختصاصی فروشگاهی، شرکتی، خبری، شخصی و … متناسب با درخواست کارفرمایان گرامی، در کوتاه ترین زمان و با کیفیتی منحصر به فرد قابل انجام در بوکان می باشد.

 

 

پایبندی به اصول UI، UX در طراحی قالب اختصاصی وردپرس

UI (User Interface) یا رابط کاربری، UX (User Experience) یا تجربه کاربری، یا تجربه برند، همگی دربرگیرنده اصول و نکاتی هستند که در موفقیت یک وب‌سایت نقش کلیدی و به سزایی دارند. متخصصان متبحر طراحی سایت با آگاهی از اصولی که می تواند در طراحی سایت در نظر گرفته شود و یک رابط کاربری جذاب و کاربرپسند را ایجاد نماید تا موجب تجربه مفید و مؤثر مشتری شود، اقدام به طراحی انواع وب‌سایت فروشگاهی، شخصی، شرکتی، خبری و … می نمایند.

بهره گیری از المان های گرافیکی جذاب و چشمگیر می تواند بیانگر توجه به اصول طراحی یک رابط کاربری منحصر به فرد باشد. با استفاده از استانداردهای UX و به خرج دادن خلاقیت، وب‌سایتی بر مبنای نیاز و تقاضای مشتری طراحی می شود و می تواند بازدیدکنندگان سایت را به مشتریان دائمی تبدیل کند. در ادامه خواهیم دید که تیم طراحی سایت هگزلا چه موارد ویژه و مهمی را در طراحی سایت در بوکان مد نظر قرار می دهند تا قدم به قدم کارفرمایان را به وب‌سایت مطلوبشان نزدیک نمایند.

 

هگزلا در جست و جوی جذابیت بصری در طراحی سایت در تهران

 

تیم تخصصی طراحی وب‌سایت هگزلا یک وب‌سایت را به عنوان یک دفتر یا فروشگاه در نظر می گیرد و تا آنجا که ممکن است سعی در جذاب ساختن چیدمان و دکوراسیون آن دارد. چراکه واقف به این نکته مهم است که درک بازدیدکنندگان سایت، بستگی به آنچه می بینند دارد. به همین دلیل تصاویر، فیلم ها و گرافیک های موجود در وب‌سایت باید جالب باشند.

 

طراحی سایت در مجموعه هگزلا بر مبنای ایجاد یک وب‌سایت بهینه و سئو شده انجام می پذیرد. از این رو کلمات در صفحات کاهش داده می شوند و در عوض، تصاویر، المان های گرافیکی و ویدئوها اضافه خواهند شد. فضای سفید برای چشمان مخاطب جذابیت بیشتری دارد و بنابراین باعث می شود بازدیدکننده زمان بیشتری را صرف بازدید سایت شما کند.

محتوای موجود در سایت با دسته بندی ها و عناوین جالب تنظیم می شوند. عنوان ها یا تصاویر باید حس کنجکاوی را برانگیزند و بازدیدکنندگان را مجبور کنند تا زمان بیشتری را در سایت بگذرانند. یک وب‌سایت جذاب از نظر بصری نیز به یاد ماندنی خواهد بود.

 

خوانایی و تایپوگرافی

وب‌سایت شما باید بتواند اطلاعات مورد نیاز کاربران را به بهترین نحو در اختیار آنها قرار دهد. داشتن یک وب‌سایت با المان های گرافیکی حرفه ای که برای مخاطب جذاب باشد بسیار عالی است، اما اگر متون موجود در سایت جذابیت و خوانایی کافی را نداشته باشند، به اهداف تعیین شده دست نخواهید یافت.

یکی از راه های تضمین شده برای دستیابی به این هدف بدون به خطر انداختن طراحی وب، استفاده از تایپوگرافی مناسب است. تایپوگرافی بخش جدایی ناپذیر از بهینه سازی موتورهای جستجو در سایت است. ما در هگزلا هنگام طراحی سایت، برای نوشتن متن از فونت های جذاب استفاده می کنیم.

 

 

انتخاب تصاویر و پالت های رنگ مناسب و متناسب

همانطور که می دانید مغز انسان قادر است تصاویر را سریع تر و بهتر از بلوک های متن پردازش کند. یک ترکیب رنگ کامل، بازدیدکنندگان وب‌سایت را جذب کرده و آنها را تشویق به انجام اقدامات دلخواه می کند. این اصل طراحی سایت، طراحان را ملزم می کند که برای هر وب‌سایت، پالت رنگ مناسب را انتخاب کنند.

پالت رنگ مناسب، فضایی دلپذیر را ایجاد می کند که بازدیدکنندگان وب‌سایت از آن لذت خواهند برد و در نتیجه تصور مثبتی از نام تجاری آنها ایجاد می کند. پالت رنگ مکمل به طراحی وب‌سایت شما ظاهری متعادل می دهد که باعث افزایش بازدید و در نتیجه فروش بیشتر می شود.