[ad_1]

در سال 1962 Coors® ثبت 10 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر Teemsters اتحادیه به دلیل محاصره Coors آبجو. جیمی Hoffa در تلافی تلاش برای سازماندهی یک اتحادیه در Coors کارخانه چینی در طلایی, کلرادو.

یوسف Coors شد رئیس جمهور از Coors چینی شرکت به طور کامل متعلق به شرکت تابعه از آدولف Coors شرکت®. من یک مهندس مشغول به کار در گلدن کلرادو کارخانه. زیر تاریخچه مختصری از این شرکت:

تاریخچه مختصری از Coors چینی شرکت

در روزهای اولیه از ساخت آبجو شرقی کارخانه های لبنی شد حسادت از Coors آبجوسازی تلاش های بازاریابی و مجبور بطری شیشه ای تولید کنندگان به توقف عرضه بطری به Coors. آنها این تهدید بطری تولید کنندگان است که آنها نمی خواهد خرید بطری از هر شرکت است که فروش بطری به Coors.

در آن زمان Coors نمی شد تهیه آبجو شرق می سی سی پی اما شرقی تولید کنندگان فکر تهدید واقعی در غرب و می تواند گسترش به سمت شرق.

به عنوان پاورقی در سال 1958 در شیکاگو در Palmer, خانه, در حالی که Carol Channing سنگ Diamonds are a Girl’s بهترین دوست و انداخت تقلید گردنبند الماس روی میز ما جو Coors گفت: ما شام گروه که این شرکت هرگز فروش آبجو در شرق رودخانه می سی سی پی. من به او گفتم من می خواستم اولین نمایندگی شرق می سی سی پی. من باید گیر اطراف آن را جمع آوری.

آدولف Coors نمی شد به قرار دادن با بطری تحریم. او استخدام شیشه سازان ساخته شده و آنها بطری برای Coors. در نهایت شرقی بطری تولید کنندگان عصبانی شد در شرق حذفی, چرا که آنها از دست داده بود کسب و کار. آنها بلافاصله به زینت آدولف Coors و دوباره عرضه بطری.

آدولف Coors نمی خواهید به اخراج خود بطری جدید-ساخت کارمندان. بطری, کارخانه تبدیل شد به سرامیک و تولید crocks به فروشگاه مالت و موارد دیگر در آبجوسازی.

در طول جنگ جهانی اول متفقین محاصره متوقف جریان شیمیایی آلمانی چینی به ایالات متحده است. این بود که یک بار در صنعت شیمیایی و آزمایشگاه در سراسر کشور است. دولت فدرال خواسته 54 سرامیک شرکت را به چینی. Coors تنها شرکت موفق چرا که آدولف Coors اتصالات در آلمان که او را ارائه فن آوری به مواد شیمیایی چینی.

Coors بعد ساخته شده مواد معدنی و ألمن سرامیک با تکنولوژی ارائه شده توسط A. C. Sparkplug و بعد از آن شرکت های دیگر. در طول جنگ جهانی دوم پرواز DC-3s انجام سرامیک به پروژه منهتن از Coors کارخانه.

Coors’ بسترهای برای سلول های خورشیدی بر روی ماهواره Telstar ایجاد شده توسط آزمایشگاههای بل. در سال 1962 Telstar پخش اولین سیگنال های تلویزیون از فضایی که اجازه اطلس تلویزیون انتقال است. Coors عرضه بریلیم اکسید و سرامیک به حمایت دولت از پروژه های. از آنجایی که من در زیر پنهان کاری توافق در زمان و احتمالا (و نه احتمالا) برخی از موارد ممکن است هنوز هم راز من’ll نه توصیف فعالیت های دیگر. این شرکت پس از گسترش به تعدادی از لحاظ فنی گرا شرکت های خارج از کلرادو.

بازگشت به Hoffa بازدید

این Coors خانواده بود و همیشه ضد اتحادیه. تلخ اعتصاب در Coors چینی شرکت قبلا درخواست اقدامات قرار داده شده است که خشم عمیق در برخی از کارکنان. Hoffa در نور از طرح دعوی در دادگاه توسط Coors تصمیم به گرفتن یک شات در سازماندهی این اتحادیه دوباره. اگر چه طرح دعوی در دادگاه بود تولید شده توسط آدولف Coors شرکت Hoffa تا به حال به رسمیت شناختن اتحادیه در آبجوسازی. او با حمله به Coors چینی شرکت به جای.

در آماده سازی برای Hoffa’s دیدار جو Coors به نام حقوق و مزایای کارکنان به شرکت تریا و به ما گفت که در هیچ راهی وجود هر گونه فعالیتهای اتحادیه به تحمل بود. او به خصوص در مورد فروشگاه دستگاه که در آن قالب ساخته شده بود. اتحادیه فعالیت اغلب آغاز شده وجود دارد. همانطور که من به یاد داشته باشید جو گفت: چند چیز است که نمی دقیقا همان حقوقی را می گویند اما من’m بیش از حد قدیمی به یاد داشته باشید جزئیات. بعد مقدار دهی شد و پرورشی.

زمانی که Hoffa آمد به کارخانه من به تماشای عبور او از ادبیات به کارکنان به عنوان آنها به سمت چپ کار می کنند. او چت با آنها را در مقابل دروازه و تکان دادن دست خود را بدون خاطی در مالکیت شرکت و یا انجام هر چیز دیگری که می تواند در نظر گرفته شود ،

من رفتم به کارخانه و برخی از کارکنان ارشد ایستاده بود و در کار نیمکت به تماشای نشان می دهد. من به آنها گفتم آنها نگاه مانند یک دسته از احمقها و برای رفتن به دفتر من به تماشای آن ها ،

آن شب Hoffa برگزار شد جلسه برای کارکنان. دو حقوق و مزایای کارکنان رفت و به دیدار که در آن Coors عرضه آبجو. آنها نوشیدن آبجو با Hoffa را تکان داد دست خود را و گوش دادن به سخنرانی خود. این دو نشان داد تا در شب اخبار تلویزیون.

یکی از شگفت انگیز ترین اتفاقات روز بعد. من مطمئن شوید که آنها را اخراج می شود بلافاصله. آنها نمی شد!

Hoffa چشمگیر بود به کار ، من درک می کنم که او زندگی می کردند در همان ساده خانه حومه در دیترویت برای سال های بسیاری است. اما او قادر به سازماندهی یک اتحادیه جدید در Coors چینی شرکت کارخانه.

Hoffa صرف برخی از زمان در زندان شروع و در سال 1967. در اینجا گزیده ای از [http://tinyurl.com/r726c] دیوان عدالت ارل وارن بعدها تماس محکومیت یک “توهین به کیفیت و انصاف از اجرای قانون فدرال”. ایالات متحده رئیس جمهور ریچارد نیکسون تبدیل جیمی Hoffa را حکم و او را از زندان در 24 دسامبر 1971.

در اینجا گزیده ای دیگر از همان مرجع: در ماه جولای سال 1975 جیمی Hoffa ناپدید شد. او در گذشته در Machus Red Fox رستوران در بلومفیلد هیلز میشیگان و او اعلام کرد از نظر قانونی مرده در سال 1982.

وجود دارد یک مراسم یادبود برای Hoffa در تاریخ 31 ژوئیه سال 1995 بیست سال پس از ناپدید شدن او که بیش از دو هزار نفر حضور داشتند. برخی با این حال ادعا می کنند که او هنوز زنده است.

اتفاقا آدولف Coors جونیور بود که رئیس جمهور از آدولف Coors شرکت فقط قبل از Hoffa’s دیدار به قتل رسید در طول یک آدم ربایی تلاش در سال 1960 توسط جوزف کوربت سابق محقق فولبرایت. ببینید [http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Corbett],_Jr.

آدولف Coors جونیور یک رهبر خوب و من اختصاص داده شده دو نسخه از متن کالج سرامیک های صنعتی پردازش و تست به او. آگهی Coors جدید چگونه به حل و جلوگیری از مشکلات بهتر از برادران خود بیل و جو.

اندکی انحراف شما را به خنده

من می’t مقاومت در برابر به شما یک داستان در مورد آگهی Coors اینجا.

در حالی که جو Coors دور بود در مدرسه لایحه Coors در حال اجرا بود ظروف گیاهی. یک کارگر که نام الی یک کوره لودر بود و هنوز هم در همان حالی که من وجود دارد.

الی بود بازسازی کوره عرشه تنظیمات زمانی که بیل گفت: او را به آن را ندارند راه خود را اما Bill’s راه است. الی گفت که اگر او ساخته شده از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع Bill’s راه وجود دارد خواهد بود یک عمده کوره خراب و او (الی) را مجبور به پاک کردن آن.

لایحه اصرار بر گرفتن راه خود را. الی گفت: او را به پرتاب کوره تا الاغ او و به خانه رفت.

زمانی که آگهی شنیده آنچه اتفاق افتاده بود او به نام الی در خانه و گفت: او را به آمدن به دفتر خود. زمانی که الی رو اونجا تبلیغ راه می رفت او و بیل به کوره.

این چیزی است که تبلیغ Coors گفت: “شما هر دو اشتباه است!

“در حال حاضر لایحه اگر به شما در تنظیم مبلمان کوره (نسوز) راه خود را وجود خواهد داشت عمده کوره خراب فقط به الی گفت.

“در حال حاضر Eli شما در اشتباه هستند بیش از حد. شما می دانید که بیل می’t دریافت کنید که کوره تا الاغ خود را.”

بازگشت به Hoffa

Hoffa است در اخبار. برای برخی از دلیل و اف بی آی می خواهد بدن خود را.

رعایت اخبار فیلم به نظر می رسد که کل FBI است پارو خاک در یک مزرعه پرورش اسب در شهرستان میلفورد. در حال حاضر در انبار در حال پایین آمدن اگر این امر’t در حال حاضر.

نمی’t آن بهتر خواهد بود برای قرار دادن تمام این تلاش به پیدا کردن تروریست?

که در آن اسامه بن لادن به هر حال ؟

او جرعه جرعه شربت ابلیمو در مکه به من گفت: در یکی دیگر از مقاله است. ببینید http://www.ezinearticles.com/?Osama-Bin-Ladens-Winter-Home&id=104229

پایان

Hoffa Coors یوسف Coors Coors ظروف, شرکت, آدولف Coors شرکت, تحریم, طرح دعوی در, اتحادیه اروپا, طلایی, کلرادو, بطری محاصره کامیونداران, اسامه بن لادن, اخبار قتل,

copyright©2006 John T. Jones, Ph. D.

[ad_2]