[ad_1]

وجود انواع چوب جنگلی کفپوش گونه های ارائه شده در بازار امروز است. در گذشته یکی از مهمترین گزینه نادیده گرفته شده است بامبو. بامبو کف هر دو زیبا و سازگار با محیط زیست و اغلب اوقات هزینه ها به طور قابل توجهی کمتر از چوب جنگلی گونه های مشابه سایه و با کیفیت. اخیرا کفپوش بامبو دیده است افزایش محبوبیت در بازار ایالات متحده و تبدیل به یکی از مهمترین و به دنبال پس از و با دوام و متمایز کف مواد در دسترس است.

به طور سنتی, بامبو تصور می شد صرفا به عنوان یک گیاه با ارزش اقتصادي است. در دنیای مدرن اما بامبو ایجاد کرده است خود را به عنوان نخست ماده در بسیاری از محصولات مصرفی در سراسر جهان است.

به عنوان مواد کف پوش, بامبو, بسیاری مزیت عمده بیش چوب جنگلی. برای استارت, بامبو بومی بسیاری از آب و هوای متنوع در سراسر جهان است. از سرد مناطق کوهستانی مانند هیمالیا به مناطق گرمسیری مانند آفریقا و جنوب آسیا بامبو است که قادر به رشد تقریبا در هر نقطه. و همچنین بامبو یک چمن گیاه و از آنجا که این رشد در نرخ بسیار سریع تر از درختان هرگز نیاز به دوباره کاشته شود و برخی از گونه های بامبو حتی شناخته شده برای رشد به یک متر در یک روز! یک نمونه گیاه بامبو می تواند رسیدن به بلوغ فقط در 5-6 سال در حالی که شایع پهن برگان استفاده می شود برای پوشش کف می تواند بیش از 50 سال و بیشتر. بامبو نیز یک عامل عمده در تولید اکسیژن به جو آن می توانید به سرعت رشد در مناطق تخریب و تولید اکسیژن بیشتر از یک پایه از درختان. و حتی آن را کمک می کند تا به محافظت در برابر آسیب اشعه های ماوراء بنفش و کمک می کند تا به پاک کردن خاک. . بامبو گرفته است سازگار با محیط زیست بسیار مواد تجدید پذیر است که محبوبیت به دست اورد با ساختمان سبز شوراها و محیط زیست به طور یکسان

افزایش استفاده از بامبو در مبلمان, پرده, دکوراسیون خانه محصولات کفپوش به شکل یک قوی اقتصادی دلیلی برای رشد محصولات طبیعی در محل روشن برش جنگل برای جنگل های بلوط و کاج.

در حالی که به طبقه چوب جنگلی می تواند در مجموعه ای از رنگ ها و الگوهای آن نیز می تواند غیر قابل اعتماد در قوام از درخت به درخت و حتی تخته به تخته. کفپوش بامبو از سوی دیگر بیرون می آید سازگار و خنثی است. بامبو کف از ویژگی های بسیار ظریف و مهندسی طرح و پیشنهاد اضافه شدن زنگ متمایز مانند الگوی با توجه به آن است که چگونه تولید می شود. نتیجه نهایی این است که یک دانه است که ارائه می دهد منحصر به فرد بامبو حلقه رئوس مطالب.

بامبو کف [http://floorsbydavid.com/index.php?cPath=1002&osCsid=7c683e3dee5913fd87091205cfb26a2c] معادل چوب جنگلی در آن دوام به نظر می رسد و نصب و راه اندازی و آن را ارائه می دهد یک زیبایی بی انتها و تجدید نظر شود. یکی دیگر از مزیت های بزرگ از بامبو کف قیمت است. با توجه به رشد سریع نرخ هزینه به طور کامل رنگ آمیزی و مهر و موم کف بامبو می تواند برای نیمی از هزینه planked چوب جنگلی. امروز شما می توانید پیدا کردن بامبو در بسیاری از کسب و کار معمول ساختمان ها و هتل ها و رستوران ها و دفاتر. بامبو کف نصب شده می تواند با استفاده از هر یک از مرسوم چوب جنگلی کفپوش روش نصب و راه اندازی از جمله چسب اصلی و ناخن است. این مقاله به هیچ وجه به معنای به شما هدایت روشن از سنتی به طبقه چوب جنگلی, اما اگر شما به دنبال برای متمایز جذاب طبقه است که دوستدار محیط زیست و عرضه خواهد شد ماه از شخصیت و گرما را به خانه خود بامبو ممکن است فقط آنچه شما دنبال آن هستید.

[ad_2]