[ad_1]

به گزارش شفاف، هادی ملکی اظهار کرد: در خصوص اخبار و بعضا شایعات منتشر شده در مورد پلاک ۸۴ واقع در شهرک علوی ساوه که موجب نگرانی تعداد قابل توجهی از ساکنین پلاک فوق و شهروندان شده است، باید گفت که ساکنین پلاک مذکور هیچ نگرانی نداشته باشند و اصولا از ابتدا هم هیچ قصد و غرضی برای تضییع حقوق مردمی که از طریق قانونی ملکی را خریده و ساخته اند نبوده و نیست بلکه اتفاقا هدف این است که مشکلات قانونی و شرعی این پلاک حل شود.

وی ادامه داد: به هر حال عده ای بر خلاف مقررات قانونی و با سوءاستفاده و نفوذ در برخی ادارات، اراضی ملی را که متعلق به همین مردم شهر ساوه است و باید به بهای پایین تری به دست مردم برسد به ناحق تصرف کرده و وجوه کلانی به دست آورده اند که این وجوه جزو حقوق مردم ساوه است و نباید اجازه دهیم عده ای سودجو و فرصت طلب حق قانونی شهروندان را به نفع خود تصاحب کنند.

رییس دادگستری ساوه تصریح کرد: قوه قضاییه به جد پیگیر مجازات این افراد و کلیه کسانی است که مرتکب این تخلفات و جرایم شده اند، ولی افرادی که از طریق قانونی زمین خریده و ساخت و ساز کرده اند نگرانی نداشته نباشند.

وی ادامه داد: شهروندان ساکن این منطقه یقین بدانند که دادگستری به همان اندازه که با مرتکبین این جرم زمین خواری برخورد می کند چندین برابر در حفظ حقوق این افراد جدیت داشته و اجازه تضییع حقوق ایشان را نمی دهد.

به گفته ملکی، متوقف ماندن اقدامات در این پلاک هم به لحاظ جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد از این پلاک بود و پس از رفع موانع قانونی دستورات لازم در این خصوص نیز صادر می شود.

رییس دادگستری ساوه در پایان به ساکنین این منطقه توصیه کرد که هیچ نگرانی نداشته باشند و تحت تاثیر افرادی که مطامع خویش را در خطر دیده اند قرار نگیرند. مالکیت این افراد در املاک خود به هیچ عنوان دچار مشکل نخواهد شد.

[ad_2]

Source link