همین طور می تواند در پیشگیری از کارسینوم سلول-سنگفرشی که گونهای از سرطانهای پوست میباشد مؤثر باشد. اگر پوست شما چرب است و یا به راحتی جوش میزند باید از کرم ضد آفتابی که سبک میباشد استفاده کنید مانند انواع لوسیون، اسپری یا ژل که بر پایه الکل قرار دارند.

SPF مخفف عبارت Sun Protection Factor می باشد و به معنی عامل حفاظت در مقابل خورشید است و عدد آن روی تمامی ضد آفتاب های موجود در بازار ثبت شده است و جالب است بدانید که عدد بالاتر به معنی مراقبت بیشتر و یا بهتر بودن محصول نیست. کرم ضد افتاب بی رنگ دوتینی فاقد چربی و دارای SPF 50 و حجم 50 میلی لیتر می باشد و با ترکیبات ویژه خود و داشتن فیلتر های نوری پایدار UVA و UVB، از پوست در برابر نور خورشید و آثار مخرب آن حفاظت می کند و خطر ابتلا به کک و مک، لک های پوستی و تغییر رنگ ناشی از نور خورشید را کاهش می دهد.

پوستی که چربی خود را از دست بدهد، سریعتر خشک می شود. پزشکان خرید کرم ضد آفتابی را توصیه می کنند که SPF آن در بازه ی 15 تا 50باشد و نه بیشتر و نه کمتر! راهنمای استفاده: پوست را قبل از استفاده شست و شو داده و به حالت چرخشی بر روی پوست مالش دهید تا جذب پوست گردد. راهنمای استفاده: روزانه روی پوست استفاده کنید و هر سه ساعت یک بار آن را تمدید کنید.

این کرم ضد آفتاب از اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند و پوست صورت را یک دست جلوه می دهد و هم چنین تیرگی های پوست را پنهان می کند و شفافیت پوست را افزایش می دهد. عصاره شیرین بیان به کار رفته درکرم ضد آفتاب این برند سبب کاهش تکثیر ملانین های رنگی پوست می شود و از ایجاد لکه ها و باقی ماندن جای اسکار و زخم جلوگیری می نماید. ملانوکسیل 2 عمل کرد بر روی ملانوسیت ها دارد؛ تولید ملانین ها ی ناشی از قرار گرفتن در معرض UV را کاهش می دهد و هم چنین از نمایان شدن رنگ دانه ها در سطح پوست جلوگیری می نماید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم ضد آفتاب نئودرم بی رنگ ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.