[ad_1]

کلیساها در همه جا در حال حرکت به دور از سنتی pews نسبت به فردی کلیسا صندلی. این چند منظوره صندلی ارائه تعدادی از مزایای مانند افزایش راحتی و انعطاف پذیر تر استفاده از فضا. کلیسا صندلی نیز به کلیساها کنترل بیشتر بر صندلی ظرفیت و گنجایش بیشتر مردم از سنتی پیو.

پیو تولید کنندگان معمولا برآورد 18 اینچ در هر فرد برای صندلی ظرفیت. اما در واقعیت این است که کمی بیش از حد نزدیک به راحتی برای بسیاری از مردم, به خصوص اگر آنها در حال نشسته به غیر از اعضای خانواده. به جای پوشش در 18 اینچ فضاهای مردم تمایل به گسترش خود را در pews استفاده از فضای ناکارآمد و تبدیل به ناراحت کننده اگر از آنها خواسته برای فشار به هم نزدیک برای شلوغ خدمات.

کلیسا صندلی می تواند به شما کمک کند حداکثر گنجایش. با تعیین یک مقدار خاص از فضای صندلی هر فرد منحصر به فرد صندلی به محله های کشیش نشین اتاق به اندازه کافی برای راحتی و بدون نیاز به گسترش در امتداد ردیف. در حالی که مردم نشسته در یک پیو ممکن است سعی کنید به نشستن در حدود یک فوت از هم جدا اکثر مردم کاملا راحت نشسته تنها چند اینچ از هم جدا فردی مجاور صندلی. یک ردیف از صندلی بنابراین می تواند به راحتی جای مردم بیش از یک پیو طول برابر است.

کلیسا صندلی نیز به شما بیشتر کنترل مستقیم بر صندلی خود را. اگر شما پناهگاه است نه به طور کامل کامل ترین روزهای یکشنبه اما می شود در اطراف شلوغ عید پاک و کریسمس شما می توانید صندلی خود را به منعکس کننده که. نگه داشتن برخی از صندلی در ذخیره سازی بیشتر هفته ها و کسانی که صندلی های اضافی در روز هنگامی که شما انتظار می رود جمعیت بزرگتر. کلیسا صندلی یک صندلی عملی راه حل برای عبادت فضاهای از تمام اندازه ها.

[ad_2]