[ad_1]

رستوران چین یا رستوران افزار منطقه از ظروف غذاخوری است که کوچکتر اما پرشور پس از وفادار جمع.

این سنگین غذاخوری که می گوید: “1950s کسی که شام میخورد” را به عنوان به زودی به عنوان شما آن را ببینید. از آن ساخته شده بود برای سرویس غذا در رستوران های گاه به گاه و همچنین در خطوط هوایی و قطار و برای موسسات برای سال های بسیاری است. و این ظروف هنوز ساخته شده توسط شرکت های که نام شما ممکن است می دانم که اگر شما آشنا هستند با چین: هومر Laughlin سیراکیوز و بوفالو به نام تنها چند.

بسیاری از قطعات در حال سفید ساده اما برخی از آنها رنگ و مرزها و دیگران را پیچیده انتقال الگوهای در رینگ. برخی از اجناس ساخته شده برای کالج ها و خطوط راه آهن و رستوران های زنجیره ای سفارشی به شکلی که شناسایی که به سفارش الگو.

رستوران ware باید با دوام را ثابت می پوشند از سنگین از آن استفاده می شود. این اخراج در درجه حرارت بالا و اوایل اجناس تبلیغ این مارک قطعات به عنوان “دیوار” که به این معنی است که قطعه در حال شلیک به شیشه جداره شکل یک پوشش بر روی سفال زیر. زودتر اجناس تر بودند متخلخل و گاهی اوقات آب یا مایعات دیگر را می توانید در زیر لعاب و تیره قطعات.

برای شروع به جمع آوری افزار رستوران, قهوه, لیوان می تواند یک انتخاب واضح است. بسیاری از آنها وجود دارد و شما می توانید آنها را به راحتی هنگامی که شما می دانید چه باید به دنبال. علاوه بر سازندگان ذکر شده در بالا, به دنبال استرلینگ Mayer Shenango و ایروکیز به عنوان به خوبی.

تمیز کردن رستوران وره همان راه به عنوان شما را از هر گونه دیگر کلکسیونی چین است که شما باید. می توانید آن را کمی خشن تری دست زدن اما به نگه داشتن آن عاری از تراشه ها و یا ترک ها ما توصیه می کنیم دست شستن و خشک کردن.

اگر شما را دوست دارم و یکپارچهسازی با سیستمعامل نگاه در جدول خود را, رستوران, افزار می تواند افق جدیدی از ماجراجویی در جمع آوری چین است که شما می توانید استفاده کنید و لذت ببرید.

[ad_2]