میزان استراحت و دوران بهبودی پس ازعمل زیبایی گوش و اتوپلاستی حداقل زمان ممکن را دارد که حدود ۱ هفته زمان می برد. معمولا اتوپلاستی گوش حدود ۱ تا ۲ ساعت زمان می برد. پس از آن در روز عمل زیبایی گوش با توجه به اینکه فردی که قرار است تحت درمان قرار گیرد، کودک است یا بزرگسال نحوه بی حسی برای او تعیین می شود بدین صورت که معمولا جهت انجام اتو پلاستی بر روی کودکان آنها را با بیهوشی عمومی بی حس می کنند. پس از طی این مرحله جراح ناحیه پشت گوش را به منظور برداشتن و یا تغییر شکل بخشی از غضروف برش می دهد پس از آن پوستی که احتمالا اضاف آمده است را بر می دارد. در مرحله بعد اگر لازم بود ابتدا جراح گوش را به سمت سر نزدیک می کند، سپس با استفاده از بخیه هایی برش های ایجاد شده را به هم وصل کرده و همینطور گوش را در موقعیت جدید خود ثابت نگاه می دارد. وی افزود: نحوه خوابیدن بعد از عمل زیبایی گوش باید به گونهای که باشد که سر بالاتر از سطح بدن قرار گیرد.

این عمل جراحی میتواند میزان اعتماد بهنفس و رضایت فرد از خود را افزایش دهد . نوشتن هدفها و یا تهیهی جدول و نمودار از روند یادگیری بسیار میتواند در روند یادگیری زبان انگلیسی ما به کار بیاید. پزشک میتواند هزینه اتوپلاستی و انواع دیگر جراحی گوش را برآورد کند. دیر یا زود باید تیزی چاقوی جراحی را بر گوشهایش احساس کند. یک جراح از تکنیک های مختلف اتوپلاستی برای اصلاح ، تغییر و یا جایگزینی گوش و همچنین بازسازی گوشهای بدون نرمه یا بدون لاله استفاده می کند. متخصصین ماهر در این زمینه میتوانند مناسب ترین روش را تعیین کند. اگر گوش های بیرون زده یا آسیب دیده برای شما آزار دهنده است، جراحی پلاستیک گوش می تواند راه حل مناسب برای شما باشد. سپس غضروفهای زیرین تغییر شکل داده شده و با استفاده از بخیه در وضعیت مناسب قرار داده میشوند. جراح گوشی را بیابید ، که آموزش های جامعی را در این زمینه دریافت کرده ، و با ویژگی های ظریف و دقیق گوش ها به خوبی آشنایی دارد و دفعات متعددی ، این جراحی را انجام داده است.

تاکید ما به این دلیل است که علاوه بر تفاوت مثلا هزینه اتوپلاستی گوش در تبریز با هزینه اتوپلاستی گوش در تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی متفاوت آنها این احتمال نیز وجود دارد که هر جراح با توجه به تکنیک ها و ابزاری که مورد استفاده قرار می دهد. بسیاری از کودکان به علت اندازه و ظاهر گوشهای خود مورد آزار و اذیت دیگران قرار میگیرند. این عمل همچنین می تواند شامل کاهش اندازه گوش یا لاله گوش و نیز اصلاح گوش گل کلمی (گوشی که در اثر ضربات یا حادثه شکل خود را از دست داده باشد) برای حذف پوست و غضروف اضافی موجود در ناحیه گوش باشد. سؤال خیلی از والدین این است که اندازه معمول گوش در نوزادان چقدر باید باشد؟ البته لازم به ذکر است که ناحیه انتخاب شده برای برش و همینطور مکان بخیه ها ارتباط مستقیمی با مشکل گوش دارد از این رو این برش و بخیه می تواند در پشت گوش انجام شود و یا در درون چین های داخلی گوش صورت گیرد.

همانطور که در بالا ذکر شد؛ کیفیت شهرستان ها، مخصوصا کلان شهر ها رشد قابل توجی داشته است. شکاف ها و برش های که در حین جراحی ایجاد می شود زیاد عمیق نیست از این رو به سختی قابل تشخیص است. کوچک کردن لاله ی گوش یکی از عمل های جراحی کوچک کردن گوش است که به صورت سرپایی صورت می گیرد. اصولا این عمل با ریسک و خطرات کمی مواجه است البته در صورتی که توسط جراح متخصص اتوپلاستی صورت گیرد. حداقل برای شب اول بعد از جراحی بیمار باید تحت مراقبت فرد دیگری قرار گیرد. وقتی گوش ها بسیار برجسته باشند، اتوپلاستی می تواند گوش ها را در موقعیت نزدیک به سر قرار دهد. پس از اتوپلاستی، بیمار در همان روز جراحی با استفاده از پانسمان سر به منزل باز میگردد. در روزهای اول، سر خود را بیشتر در حالت ایستاده نگهدارید تا ورم گوش بعد از اتوپلاستی در مدت زمان کمتری بهبود یابد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه ی عمل گوش برجسته وب سایت خود باشید.