[ad_1]

از ساده قهوه و دونات به انواع مواد غذایی

این تیم هورتون حق رای دادن شبکه آغاز شده است با یک محل واحد در همیلتون انتاریو در سال 1964. این رستوران که در واقع نام یکی از صاحبان آن تیم هورتون یک لیگ ملی هاکی ، نوشته اصلی تیم هورتون franchises به فروش می رسد دونات و قهوه. رستوران بسیار محبوب شد با کانادا مشتریان پس از معرفی آن دو تخصص پیراشکی, the Dutchie و سیب قطعه قطعه کردن. در طول 1970s و 1980s موارد بیشتر و بیشتر اضافه شد به منوی; اکثر آنها رفتار میکند اما ساندویچ و سوپ بودند در نهایت گنجانده شده است. تیم هورتون فوت از یک تصادف در سال 1974 اما حق رای دادن در ادامه به قابل ملاحظه ای گسترش و توسعه به افتخار نام خود را. بیشتر franchises باز شد در ایالات متحده و کانادا بیش از سال است.

یادگیری بیشتر از یک تیم هورتون حق رای دادن نقد و بررسی

در ایالات متحده به تنهایی وجود دارد حدود 350 تیم هورتون franchises و در کانادا وجود دارد بیش از 2,750 عملیاتی مکان. عملیات شرکت در دومی بیش از 95 درصد حق رای متعلق به, اما به همان هدف در ذهن برای انجام عملیات به جنوب مرز. در سال 1995 تیم هورتون توافق به ادغام با وندی International, Inc. این حرکت کمک کرد افزایش شرکت رشد و توسعه در ایالات متحده است. تقریبا همه ما مبتنی بر تیم هورتون franchisees واقع در شرق می سی سی پی نیویورک و میشیگان و اوهایو و نیویورک ماساچوست و پنسیلوانیا است. این شرکت همواره حاکی از رشد بیش از چند سال گذشته. در سه ماهه اول سال 2009 این شرکت را شرکت ارقام نشان می دهد فروش بالغ بر $507 میلیون. این یک امتیاز مثبت 10 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال 2008. علاوه بر این همان فروشگاه فروش نیز رشد 3.4 درصد در کانادا و 3.2 درصد در ایالات متحده است. وجود دارد 28 franchises جدید که باز در سه ماهه اول سال 2009, 20 که در کانادا واقع شده.

تیم هورتون حق رای دادن هزینه و جزئیات دیگر

یک تیم هورتون حق رای دادن برای فروش اولیه حق رای دادن هزینه از $35,000. برآورد کل سرمایه گذاری هزینه دامنه های بین 400.000 دلار و $675,000. برای به دست آوردن حق رای دادن باید حداقل $144,000 موجود و اضافی $50,000 برای عامل سرمایه است. شامل حق رای دادن اطلاعات در مورد جزئیات آن حق رای دادن برنامه های تشویقی. این برنامه ارائه می دهد تامین مالی کوتاه مدت در تجهیزات داخل علامت های مبلمان و دیگر فروشگاه وسایل. این برنامه طراحی شده است برای ارائه franchisees مالی ، یک تیم هورتون نیاز به $20,000 پرداخت تعهد با باقی مانده اظهار داشت: در سفته. برای اولین بار دو سال از عملیات هزینه خانواده سلطنتی در حال کاهش از 4.5 درصد به 2.5 درصد از این فروشگاه درآمد ناخالص. اجاره بها نیز کاهش یک و نیم درصد است. در پایان دوره دو ساله سفته نیز بالغ و نیاز به پرداخت. آن است که انتظار می رود از صاحب حق رای دادن به کنار پول از دو trice کاهش و به استفاده از این پول برای پرداخت سفته. بعلاوه وجود دارد و چهار درصد هزینه تبلیغات که همان باقی می ماند در طول کل حق رای دادن تماس. قرارداد حق رای دادن اجرای یک قرارداد 10 ساله و یک گزینه تمدید برای 10 سال دیگر. Franchisee ممکن است با توجه موقعیت انحصار اما پدر و مادر شرکت تضمین می کند که هر ساله یا عملیات جدید در منطقه را تحت تاثیر قرار نمی فروش و رشد سایت های موجود.

آموزش های گسترده ای برای تیم هورتون Franchisees

شرکت مرکز آموزش واقع در Oakville, Ontario. این است که در آن franchisees دریافت آموزش های گسترده ای در نحوه اجرا یا مدیریت کسب و کار خود را. همه اعضا از حق رای دادن تحت آموزش برای هشت هفته. تسهیلات در انتاریو شامل کلاس های درس و به طور کامل عملیاتی فروشگاه. در طی این آموزش مناسب دست زدن به مواد غذایی و بهداشت و فرآیندهای فروشگاه تجهیزات تعمیر و نگهداری و روابط کارکنان داده می شود تاکید. پس از تکمیل آموزش دفتر شرکت ارسال خواهد شد فروشگاه-باز کردن خدمه که باقی خواهد ماند در دست با franchisee عملیات برای دو هفته.

[ad_2]