[ad_1]

به گزارش شفاف، کاظم قیم، معاون بین‌الملل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه در خصوص اظهارات اخیر پادوانی مبنی بر اینکه باشگاه استقلال به فکر او نیست، گفت: نمی‌دانم که چرا پادوانی این صحبت را کرده است. یکی از اولویت‌های باشگاه استقلال پرداخت مطالبات پادوانی بود و این موضوع را آقای سعادتمند از همان ابتدا روی آن تاکید داشتند حتی قبل از اینکه حکم فیفا در خصوص پادوانی صادر شود.

وی افزود: در هرحال همانطور که در جریان هستید، قرار بود 100 هزار دلار به این بازیکن از محل مطالبات فیفا پرداخت کنیم. در این هنگام حکم فیفا پادوانی هم صادر شد که همان 100 هزار دلار را تأیید می‌کرد. در ادامه وکیل پادوانی به باشگاه گفت که به این حکم اعتراض دارد و به همین دلیل مسئله را در CAS مطرح می‌کند.

معاون بین‌الملل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در این میان و با نظر آقای سعادتمند، ما برای اینکه حسن نیت خود را نشان دهیم، به پادوانی گفتیم که اگر مایل است، 100 هزار دلار را دریافت کند و در کنار آن، او و وکیلش مسئله را در CAS هم دنبال کنند. بعد از این درخواست، بعد از یک هفته پادوانی شماره حسابش را به ما اعلام کرد و گفت که اگر می‌خواهید پول را بدهید، ایرادی ندارد ولی ما به حکم فیفا اعتراض می‌کنیم. در ادامه ما با فیفا مکاتباتی داشتیم و قرار شد پادوانی تاییدیه نهایی را بدهد تا جهت پرداخت پولش اقدام کنیم، اما او به ما گفت من نامه مربوط به فیفا را تایید نمی‌کنم، چون می‌خواهم در CAS موضوع را دنبال کنم.

قیم خاطرنشان کرد: ما به او گفتیم که می‌دانیم در CAS کار را دنبال می‌کنی، اما با توجه به شرایطی که داری و نشان دادن حسن نیت‌مان، می‌خواهیم این پول را به تو پرداخت کنیم. با این‌حال او نامه مربوطه (تأییدیه شماره حساب به فیفا) را در نهایت تأیید نکرد تا پرداخت به او تاکنون صورت نگیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link