[ad_1]

این که آیا شما منصفانه پوست یا برنزه ماشین هر کس می تواند در یک خودرو شیب چتر. آنها ارائه سایه حفاظت و خنکی. و آنها نگاه بسیار بسیار جالب در یکی از حیاط خلوت. وجود دارد سه نوع اصلی از خودکار شیب چتر: پاسیو, بازار, ساحل و تجاری است. آنها هر یک به خصوص طراحی در نگاه و عملکرد خود را برای دیدار با نیازهای مختلف.

پاسیو چتر نوع شما می توانید برای خانه خود را. آنها در نظر گرفته شده به طور عمده برای خصوصی مسکونی استفاده در پاسیو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع ، اغلب آنها مناسب به پاسیو جداول به عنوان بخشی از یک واحد اما گاهی اوقات افراد ترجیح می دهند به خود مستقل چتر که تکیه بر سنگین پایگاه پشتیبانی می کند. قطب و مسخرگی است که به طور معمول ساخته شده از آلومینیوم با finials ساخته شده از فلز زنگ کلاه. این چتر می تواند به صورت دستی یا خودکار شیب. به کار خودکار شیب چتر یا یک میل لنگ یقه شیب و یا سایه-شماره گیری از ویژگی های به کار گرفته است.

بازار چتر گران تر از استاندارد پاسیو مدل هستند و در نتیجه برای استفاده به طور عمده در مناطق تجاری مانند رستوران ها هر چند آنها کار فقط به عنوان به خوبی در خانه. این نوع چتر یا یک و یا دو دریچه در بالا به عنوان آنها تمایل به بزرگتر. آن را ممکن است یک خودکار شیب چتر با قاب آلومینیومی و مکانیزم میل لنگ و یا قطب را می توان از چوب ساخته شده و کار بر روی یک طناب قرقره سیستم. بازار چتر بیشتر از نه مستقل است و در نتیجه نیاز به یک پایه.

چتر ساحل تشخیص خود منحصر به فرد اشاره کرد قطب به پایان می رسد استفاده می شود که برای تامین امنیت در شن و ماسه. بسیاری از آنها را با یک نوع خودکار شیب چتر عمدتا به دلیل افزایش قرار گرفتن در معرض عناصر مانند شن و ماسه و باد و آب شور ، داشتن یک شیب ویژگی چیزی است که اجازه می دهد تا آنها را به مقاومت در برابر باد می وزد Oceanside محیط زیست است. قطب های خود را ممکن است یا از آلومینیوم یا چوب و آنها اغلب با تطبیق حمل, کیسه, به خصوص آنهایی که ساخته شده برای فرد و قابل حمل استفاده کنید. خود را finials ساخته شده از پلاستیک بل کلاه به عنوان فلز rusts با سرعت بیشتری با آب شور.

تجاری چتر یک اصطلاح گسترده است که طبقه بندی انواع مختلف برای استفاده خصوصی تحت یک کلی خوب, چتر. این نسخه های مشابه هستند که در آنها ساخته شده به آخرین ساخته شده از آلومینیوم سنگین فریم. آنها در حال تولید انبوه در انواع رنگ ها و الگوهای کسب و کار به طور معمول خرید بیش از یک چتر در یک زمان.

برای استفاده در هر نوع چتر شما انتخاب می کنید را به حساب به اندازه خود در منطقه و چه اندازه چتر را مناسب وجود دارد. 6-پا چتر دارای 6 پانل و دنده در حالی که چتر بین 7.5 تا 11 متر قطر 8 پانل و دنده. اما به عنوان یک استثنا 8.5 استاندارد چتر 12 هر یک از. حداکثر اندازه چتر 11 فوت عرض است.

پس از شما انتخاب کردن اندازه و نوع مطمئن شوید که برای مراقبت از خودرو خود را شیب چتر پس از آن طول می کشد. بهترین راه برای انجام این است که با بستن چتر هنگامی که آن را استفاده نمی کنید. آزاد چتر همه ساخته شده از بادوام فریم و پارگی و پارچه های ضد آب اما حتی است که به اندازه کافی برای محافظت در برابر آسیب. در ماه های زمستان را چتر خود را به ذخیره سازی.

[ad_2]