[ad_1]

واقع در سواحل آرام از Sooke حوضه و در عین حال بیش از 30 دقیقه از Victoria, British Columbia هستند جذاب Westburn ساحلی کلبه. روستایی در تمام طول سال Westburn را دنج کلبه یک پناهگاه برای بدن و روح محل مناسب به دور از آن همه است.

در طول زمستان و بهار Westburn مه آلود آب زنده هستند با خیل harlquin اردک loons کانادا غازها و با شکوه قوها سفید. در تابستان حوضه را حفاظت آب گرم مناسب برای شنا و ماهیگیری و قایقرانی و غواصی.

“Westburn یک محل برای افرادی که به دنبال آرامش بخش و جوان کننده دور شو. گزینه های بی پایان هستند. شما می توانید باز کردن یک کتاب و گرم و نرم به آتش تعداد ستاره به شما به عنوان خیس کردن در خصوصی خود را در وان آب داغ و یا احیای روح خود را با آبگرم و یا درمان جامع.”

هر یک از به طور کامل مجهز شده و خود شامل کلبه ارائه می دهد یک شومینه گرم و نرم, خصوصی, عرشه مخصوص ماشینها ممنوع festooned با بالا رفتن از گل رز, وان داغ, حافظه فوم تخت و بارهای از جذابیت. فقط تصور کنید که خود را بی سر و صدا و دور از فشار و شلوغی زندگی روزمره و در مشاهدات گسترده از سواحل غرب را هیبت الهام بخش مناظر.

Westburn کلبه ریاست بیش از باغ های سرسبز در یکی از مهمترین پناه سواحل در جزیره. قدم زدن در ساحل را به شما در کسب رؤیت سمور, مهر و موم, قوها, herons و اگر شما واقعا خوش شانس یک نهنگ قاتل یا دو.

“آب است که تقریبا همیشه آرام در اینجا” جکی “و ساحل ایده آل برای راه اندازی قایق و قایق.”

مهمان خوش آمدید به خود هنر و صنعت و یا جکی خوشحال خواهد شد که به ترتیب نزدیکی اجاره. او را نیز به ترتیب منشور ماهیگیری, قایق پارویی اسکیموها و یا قایق رانی تورهای تماشای نهنگ چرخه treks, پیاده روی, و بیشتر.

برای کسانی از شما که در جستجوی یک کمی از pampering, آبگرم, و, جامع, بسته های در دسترس هستند. خدمات محدوده از ماساژ لوله و پدیکور به طب چینی و ریکی. درمان در حال انجام یا در کلبه خود و یا در زمینه.

مهم نیست که چه نوع از تعطیلات شما به دنبال Westburn ساحلی کلبه ارائه می کنند. در دسترس برای خوش شانس عاشقان عاشقانه ولنتاین والنتاین بسته از جمله شامپاین و توت فرنگی و یک دوره پنج شام در نزدیکی یک رستوران لذیذ.

کلبه ویترین عتیقه مبلمان دست ساز از با استعداد محلی صنعتگران شیشه ای لامپ طبقه چوب محلی هنر و clawfoot وان حمام. تخت لوکس و اتاق نشیمن با تلویزیون و دی وی دی و سی دی بازیکنان همراه با یک طبقه بندی گسترده ای از کتاب سی دی و دی وی دی.

“این بسیار خصوصی آرام و عجیب و جالب. شما می توانید رفتن به شهر, بازدید از گالری های هنری, رستوران ها و بارها پس از آن دوباره به کلبه خود را ماساژ خیس کردن در وان آب داغ و کباب ميدانی بیش از یک شب در ساحل اتش.”

من نمی توانستم فکر می کنم از یک راه بهتر برای صرف در روز است.

برای تماس با Westburn ساحلی کلبه رفتن به www.sookevacationhomes.ca.

[ad_2]