امروزه استفاده از اینترنت یکی از نیازهای اصلی و بسیار مهم در زندگی روزمره تمامی اقشار جامعه بوده و از گزینه های اولیه و ضروری در خدمات هتل های گردشگری به ویژه در کلان شهرها به شمار می آید. مشهد یکی از شهرهای پرطرفدار گردشگری بوده و سالانه میزبان تعداد بیشماری از گردشگران داخلی و کشورهای همسایه است. استفاده از اینترنت پرسرعت و امکان دسترسی به تمام سایت های داخلی و بین المللی، از فاکتورهای ضروری در انتخاب هتل و اقامتگاه مورد نظر در طول سفر بوده و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در هتل های مشهد از این ترفندها برای استفاده از اینترنت پرسرعت استفاده کنید

چند سالی است که برخورداری از وای فای و امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت به یکی از مهمترین فاکتورها و امکانات رفاهی ارائه شده توسط هتل های مختلف اضافه گردیده و نقش بسیار مهمی در انتخاب و رزرو هتل های اقامتی خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما استفاده از ترفندهای هوشمندانه برای استفاده از اینترنت پرسرعت در هتل های مشهد و امکان دسترسی به تمامی سایت های مورد نظر است. یکی از نکات بسیار مهم در خصوص انتخاب هتل در تور مشهد لحظه آخر، توجه به امکانات مختلف هتل از جمله وای فای رایگان و برخورداری از اینترنت پرسرعت است. بدین منظور با استفاده از جستجوگرهای پیشرفته گوگل و یا فیلترهای جستجو در صفحه سایت رسمی هتل، از امکانات آن مطلع شده و پس از اطمینان از امتیاز اینترنت پرسرعت و وای فای رایگان، انتخاب خود را قطعی نمایید.

 

آپلود عکس

 

استفاده از نظر کاربران هتل

یکی دیگر از راه های کسب اطلاعات در خصوص وای فای و اینترنت پرسرعت هتل های مشهد، استفاده از نظر و اصطلاحا کامنت های ارائه شده توسط کاربران سایت های مختلف آژانس های گردشگری بوده و یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های اطلاعات در این خصوص به شمار می آید. بازخورد های منتشر شده از سمت کاربران به شکل کاملا حقیقی بوده و بدون اهداف تبلیغاتی منتشر خواهند شد و می توان با استناد به آنها بهترین هتل هایی که اینترنت پر سرعتی ارائه می کنند را شناسایی کرد.

عضویت در باشگاه مشتریان هتل

باشگاه مشتریان و یا میهمانان هتل، از جمله خدمات و امتیازات ویژه ارائه شده در صنعت هتلداری بوده و با در نظر گرفتن خدمات و امکانات ویژه، پذیرای میهمانان و مراجعین خواهد بود. عضویت در باشگاه مشتریان هتل های مشهد علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی، شما را از امکانات دیگری برخوردار نموده و در بیشتر مواقع با فراهم آوردن امکان دسترسی به اینترنت هتل به شکل رایگان به کسب اعتماد و رضایتمندی میهمانان و گردشگران خواهد پرداخت.

باشگاه مشتریان هتل دارای خدمات بسیار زیادی مانند اطلاع رسانی از فروش های خاص فصلی، اطلاع از تخفیفات ویژه، پذیرش سریع تر، کسب اعتبار مالی و بسیاری از امتیازات دیگر است که یکی از مهمترین آن ها همان امکان استفاده از اینترنت پرسرعت در هتل مورد نظر است. امکانات در نظر گرفته شده در باشگاه مشتریان هتل های متفاوت، بسته به شرایط مختلف از تنوع بالایی برخوردار بوده و عضویت در این باشگاه، یکی از پیشنهاد های ویژه گردشگری برای افرادی است که استفاده از اینترنت پر سرعت و دسترسی به سایت های مختلف داخلی و بین‌المللی را ضرورت سفر و اقامت خود می دانند.

 

آپلود عکس

 

درخواست اینترنت پرسرعت از پذیرش

یکی از راهکارهای دیگر درخصوص استفاده از اینترنت پرسرعت در هتل های مشهد، درخواست اتاق مناسب و نزدیک به بهترین و بیشترین نقاط دسترسی به وایرلس، توسط پذیرش هتل است. در صورتی که دسترسی به وای فای و اینترنت پرسرعت اهمیت زیادی برای شما دارد، این موضوع را با پذیرش هتل در میان گذاشته و جهت انتخاب اتاق مناسب با وی مشورت نمایید.

همراه داشتن ابزارهای دانگل وای فای، آنتن تقویتی و مودم همراه

اگر اینترنت پرسرعت یکی از خدمات غیر قابل چشم پوشی در سفر و اقامتتان محسوب می گردد، پیشنهاد ما به شما، همراه داشتن تجهیزاتی مانند ‏دانگل وای فای، آنتن تقویتی و مودم همراه است.  مودم همراه از جمله تجهیزات و وسایل مقرون به صرفه جهت اتصال به اینترنت بوده و به دلیل قابلیت حمل و نقل آسان، طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

مودم های همراه مشکل اتصال و دسترسی به اینترنت پرسرعت را در بسیاری از شرایط بهبود بخشیده و از تکنولوژی های پرطرفدار به شمار می آیند. در این بین آنتن تقویتی یکی دیگر از وسایل و تجهیزات مورد نیاز و موثر در تقویت سرعت اینترنت به وسیله اتصال به مودم همراه بوده و به آسانی می توان با استفاده از آن، به تقویت سرعت اینترنت و سایت های مختلف داخلی و بین المللی دسترسی پیدا کرد. دانگل وای فای یکی دیگر از قطعات سخت افزاری موثر در افزایش سرعت اینترنت بوده و با قابلیت حمل و نقل بسیار آسان، به شکل یک فلش کوچک از طریق USB به  لب تاب متصل شده و سرعت دسترسی به سایت های مختلف را ارتقا خواهد داد. به شکل کلی می توان گفت امکانات و تجهیزات همراه یکی از راهکارهای موثر در ارتقا سرعت اینترنت و استفاده از امکانات آن در سفرهای گردشگری است.

پیش از انتخاب هتل به دنبال وای فای رایگان در آن باشید

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، درنظر داشتن امکانات و خدمات هتل انتخابی از جمله وای فای رایگان، یکی از اصول بسیار مهم در دسترسی آسان به شبکه های اینترنتی با سرعت بالا بوده و توصیه می شود. جهت کسب اطلاعات در این خصوص به شکل حضوری، تلفنی و یا با استفاده از سایت از مزایا و خدمات اینترنتی هتل اطلاعات کسب نمایید.

 تغییر تنظیمات DNS سیستم خود

یکی از دلایل اصلی کاهش سرعت اینترنت در هتل های مشهد، حجم بالای مصرف همزمان از اینترنت هتل توسط افراد مختلف بوده و امکان دسترسی شما به سایت های مختلف را با مشکل مواجه خواهد ساخت. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم با تغییر تنظیمات پیش فرض سرور  DNS لپتاپ، مشکل سرعت اینترنت را به حداقل کاهش داده و با استفاده از DNS گوگل و افزایش پهنای باند مجاز، از سرعت بالای اینترنت و دسترسی آسان به سایت های مورد نظر بهره‌ مند شوید.

 

آپلود عکس

 

عدم استفاده از VPN

یکی دیگر از دلایل اصلی و بسیار مهم کاهش سرعت اینترنت هتل های مشهد، استفاده کاربران از وی پی ان است. بسیاری از کارابران برای آنکه بتوانند محدودیت های ایجاد شده در دسترسی به برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی را بردارند از VPN استفاده می کنند که همین امر می تواند بر روی سرعت اینترنت آنها تاثیر بسیار زیادی گذارد. در صورتی که قصد استفاده از اینترنت هتلی را دارید، با توجه به اینکه حجم بالایی از اتصال همزمان به مودم های هتل در لحظه وجود دارد و مصرف اینترنت به خصوص در طول روز در هتل ها بالا بوده و سرعت با افت زیادی رو به رو است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای اینکه با افت سرعت بیشتری رو به رو نشوید در زمان استفاده از اینترنت اشتراکی هتل از VPN استفاده نکرده و به صورت معمول از اینترنت هتل برای وب گردی استفاده نمایید.

 

حرف آخر

مهم ترین ترفندهای دسترسی به اینترنت پرسرعت در هتل های مشهد را با شما درمیان گذاشته و با شما از راه‌های دستیابی به وای فای رایگان در سفر به شهر مقدس مشهد سخن گفتیم. اما با توجه به اهمیت این موضوع، بارها به تاکید آن پرداخته و خاطر نشان نمودیم که پیش از انتخاب هتل، از امکانات و تجهیزات رفاهی مانند اتصال به وای فای رایگان و پهنای باند اینترنت پرسرعت اطمینان حاصل نموده و یا در هنگام جستجوی لیست هتل های نزدیک حرم در مشهد، نظرات مثبت و منفی کاربران در خصوص استفاده از امکانات اینترنتی هتل‌ها را مد نظر قرار داده و با آسودگی خیال و اطمینان خاطر از سفر چند روزه خود لذت ببرید.

بسیاری از موسسات گردشگری که تور مشهد از تهران را ارائه می دهند این اصل را در نظر گرفته و در توضیحات تور خود امکان بهره مندی از اینترنت رایگان هتل های طرف قرارداد را ذکر خواهند نمود تا مسافرینی که قصد خرید تور مشهد از این موسسات را دارند بتوانند با راحتی بیشتری نسبت به خرید تور مد نظر اقدام نمایند. پیشنهاد میکنیم با بررسی دقیق تورهای ارائه شده توسط وب سایت لحظه آخر و بهره مندی از نظرات کاربران استفاده کننده از این تورها نسبت به انتخاب تور مد نظر خود برای سفری چند روزه به مشهد اقدام نمایید. همچنین این امکان را خواهید داشت تا با شماره های موجود بر روی سایت لحظه آخر تماس گرفته و با کارشناسان این مجموعه در راستای انتخاب بهترین تور مشهد مشورت های لازم را به عمل آورید. پیشنهاد می کنیم در طول سفرتان به این شهر زیارتی – سیاحتی از مکان های تفریحی معروفی چون بزرگترین چرخ و فلک منطقه خاورمیانه و پارک آبی مشهد هم بازدید کنید و تمام مدت را در هتل نمانید.