ترامپ خواهان دست یافتن به توافقی با ایران است

[ad_1]

نماینده پیشین آمریکا در امور ایران در گفت و گویی ضمن مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، گفت که رئیس جمهور آمریکا خواهان دست یافتن به توافقی با ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز به نقل از شبکه فاکس بیزینس، برایان هوک نماینده پیشین وزارن امور خارجه آمریکا در امور ایران در گفت و گویی با این شبکه درباره رایزنی های آمریکا برای عادی سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی با بر شمردن ضعیف بودن روابط این رژیم با کشورهای عربی، فعالیت داعش در منطقه و توافق هسته ای ایران به عنوان مشکلاتی در منطقه که دولت دونالد ترامپ از زمان روی کار آمدن آن ها را برطرف کرده است، گفت: ما روابطمان در زمینه دفاعی را با امارات متحده عربی تقویت خواهیم کرد تا مطئن شویم در مقابل تهدیدات ایران در موقعیت خوبی قرار داریم.
هوک در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه که در چند ماه آینده با توجه به افزایش فشار آمریکا بر ایران شاهد چه چیزی خواهیم بود، مدعی شد: اگر به سه سال پیش که رئیس جمهور ترامپ روی کار آمد نگاه کنید، می بینید که ایران با هر معیاری ضعیف تر شده است. آن ها در  مدت۴۱ سال گذشته با بدترین بحران اقتصادی شان مواجه اند و حلقه های نیابتی آن ها ضعیف تر شده است. آن ها پولی را که قبلا برای تامین مالی عملیات های مد نظرشان داشتند، ندارند. این به دلیل آن است که ما کارزار فشار حداکثری موفقی داشته ایم. شما شاهد موفقیت بیشتری خواهید بود.
او در ادامه مدعی شد: رئیس جمهور مایل است به توافقی با ایران دست پیدا کند. او مایل به دست یافتن به چیزهای دیگری همچون معاهده های صلح بیشتر در خاورمیانه، شکوفایی و ثبات بیشتر است.

[ad_2]

Source link