[ad_1]

سال جدید معمولا به ارمغان می آورد با آن قطعنامه جدید و می خواهید به declutter. شما می خواهید برای شروع سال تحصیلی بر روی یک تخته سنگ پاک بنابراین شما ارزیابی زندگی خود را و تصمیم گیری مبتنی بر بهبود زندگی خود را. همان می رود برای کسب و کار. این زمان از سال است که کسب و کار خود را برنامه ریزی استراتژی و تعیین اهداف برای سال. این زمان از سال که همه ساله محصولات پاک می شوند به اتاق را برای محصولات جدید و بهبود یافته.

روشن کردن قدیمی و منسوخ شده و غیر کار کیترینگ تجهیزات. اگر آن آسیب دیده است و تابع نیست هر بیشتر, شما نیاز به اجازه دهید آن را برو. چه باید به شما روشن است ؟

  • کارد و چنگال و ظروف یکبار مصرف. درخواست یکی از کارکنان خود را برای بررسی تمام کارد و چنگال و ظروف یکبار مصرف در رستوران خود را. آسیب دیده و کارد و چنگال که خم کسل کننده و یا شکسته باید دور انداخته شود. رنده صفحات بشقاب و فنجان خطر از آنجا که یک مشتری می تواند به قطع دست خود را بر روی سون صفحات و لب خود را بر روی فنجان چینی. آنها را جایگزین. این است که لازم است هزینه ها.
  • لوازم. اگر شما تا به حال یک فصل تعطیلات شلوغ و رستوران خود شد و اضافه کار و سپس شما می دانید که وسایل قادر به تحمل گرما. هر گونه وسایل شکسته باید دور انداخته شود و با جایگزین, تجاری, تجهیزات کیترینگ که ساخته شده است به اندازه کافی دشوار برای تحمل سخت کار کردن روزانه.
  • تجاری یخچال و فریزر. بررسی وضعیت تجاری یخچال و فریزر در آشپزخانه خود را. آنها سرد و یا انجماد مواد غذایی مطلوب? اگر نه, شما ممکن است نیاز به خدمات آنها. اگر تعمیر آن یک گزینه نیست, سپس آن را ممکن است جا به جا شود.
  • Chefware. اگر خود را سرآشپزها کارکنان آشپزخانه و پیشخدمت پوشیده شده اند همان chefware در طول سال و سپس آن را ممکن است زمان برای برخی از دنده جدید است. پس از استفاده روزانه و برای یک سال تمام رنگ لباس را تغییر داده و برخی از آنها ممکن است چیز ساییده شده و یا پاره. این یک ایده خوب برای دریافت کارکنان خود یک کیت جدید. این نگاه تازه و جدید را بالا بردن درخواست تجدید نظر از رستوران خود را.
  • ظروف ذخیره سازی. بازرسی تمام ظروف ذخیره سازی در آشپزخانه خود را. آیا هر یک از آنها را پیچانده شده در شکل ؟ فراموش درب دیگر جا به درستی (به دلیل یک عضو هیات قرار داده و آن را در مایکروویو برای مدت زمان طولانی)? در حال ظروف بد رنگ آمیزی? اگر آن را ممکن است زمان برای خلاص شدن از آنها. شما نیاز به بهداشتی ظروف ذخیره سازی است که می تواند مهر و موم به درستی به طوری که آن را می توانید نگه دارید مطالب تازه.

ایجاد یک لیست از تجهیزات کیترینگ است که شما نیاز به جایگزینی در این سال و سپس نگه داشتن یک چشم را برای پذیرایی و فروش تجهیزات . آن's همیشه یک ایده خوب برای گرفتن یک معامله در حالی که شما می توانید.

[ad_2]