[ad_1]

آب جالب ترین عنصر روی زمین که می توان آن را در مایع جامد و گاز فرم. هنگامی که آن را تبدیل به جامد در قالب های یخ می توان آن را بسیار سخت و دشوار است. اسکیموها استفاده از یخ برای ساخت خود را igloos. این است که چگونه قوی یخ می تواند معادل آن از بتن آجر. اگر شما در حال تلاش برای شجاع و می خواهید برای شکستن یخ با دست و یا با یک دست کمی یخ سنگ شکن و شما را پیدا خواهد کرد که این کار می تواند بسیار دشوار است.

یخ سنگ شکن و طول می کشد این کتابچه یخ خرد کن کار از دست شما. اتوماتیک سنگ شکن یخ ایده آل است به دلیل آن است که به اندازه کافی قدرتمند برای له جامد یخ را خوب متوسط یا درشت بافت است. در برخی از واحد شما می توانید انتخاب کنید تنظیمات است که مناسب برای نوشیدنی های که شما نیاز به. همه کاره دستگاه های سنگ شکن یخ don't فقط یک نوع از یخ خرد شده. اگر شما نیاز به خوب یا متوسط یخ خرد شده به صورت خاص کوکتل شما می توانید مربوطه را انتخاب کنید تنظیمات. اگر شما نیاز به درشت خرد شده یخ برای نوشیدنی های خنک و یا دیگر مشروب می نوشد و سپس شما می توانید مجموعه ای واحد به انجام این کار. آن است که کاملا همه کاره شما با دادن این گزینه ها.

چنین یخ دستگاه های سنگ شکن می تواند بسیار قدرتمند با یک تک فاز و می تواند تا 360 کیلوگرم یخ در 24 ساعت می چرخه. بدیهی است که خروجی بستگی به واحد خاص. در ضمن همه کاره یخ شکن سنگ معمولا دارای یک ساخته شده است در ذخیره سازی تسهیلات برای نگه داشتن یخ خرد شده سرد تا زمانی که آن را آماده برای استفاده است.

چنین تبرید تجاری واحد باید صاف و مستطیلی طرح با چهار پا برای نگه داشتن تجهیزات کیترینگ پایدار است. به طور کلی این نه بزرگ یخ شکن, اما آنها قطعا می تواند بسته پانچ. این تجهیزات کیترینگ می تواند در هر گوشه ای کوچک و یا در یک نوار آشپزخانه برای راحت رسیدن به. بهتر است آن را به محل آن را در یک منطقه است که در نزدیکی یک یخچال که در آن نوشیدنی های ذخیره شده برای ریختن آسان از نوشیدنی و یخ. متناوبا, شما می توانید محل آن را در نزدیکی نوار اگر یخ خرد شده است به آخرین عنصر اضافه شده است.

این نوع جمع و جور دستگاه های سنگ شکن یخ می تواند در خدمت یک نوار یا رستوران بسیار خوب است چرا که آنها در حال تولید روزانه, استفاده, بنابراین, آنها دشوار و قابل اعتماد است. با 360 کیلوگرم خروجی بیش از 24 ساعت دوره آن نشان دهنده این است که برخی از این محصولات دارای استقامت است که یک آشپزخانه تجاری و یا نوار نیاز دارد.

[ad_2]