برخی خانم های زیباپسند تاج گل سر مصنوعی را برای مراسم های خاص خود انتخاب می کنند. دنیای مد و فشن پر از اکسسوری های زیبا و خاص است. به شما کمک می کنند تا ظاهری درخشان تر داشته باشد. اکسسوری ها زیبا در طرح های زیبا برای دست، گردن، موی سر و حتی برای لباس تولید می شوند.

اکسسوری برای مو در طرح و جنس های متنوع و منحصر به فرد تولید می شوند. البته صنعت مد و فشن در این زمینه نقش مهمی دارد. گاهی یک یا چند سال متوالی یک نوع خاص از آن به ‌عنوان ترند سال شناخته می‌ شوند.

یکی از این لوازم تزیینی برای زیبایی مو تاج گل سر است. در زمان خرید تاج گل سر مصنوعی باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا از انتخاب خود رضایت داشته باشید. اگر شما تاج گل طبیعی را ترجیح میدهید، برای آشنایی با انواع تاج گل خاص و لاکچری به لینک زیر مراجعه کنید.

 https://www.entekhab.ir/fa/news/633969/%D8%AA%D8%A7%D8%AC-%DA%AF%D9%84-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86

اکسسوری های خاص، درخشان مثل ستاره ها

مو و زیبایی آن نقش مهمی در داشتن چهره ای زیبا ایفا می کند. اکسسوری های طراحی شده برای مو دو نقش را ایفا می کنند:

1) جنبه کارکردی: برای حالت دادن به مو، مانند کلیپس، کش مو، تل مو

2) جنبه زیبایی: برای تزیین و زیبا کردن مو، مانند تاج گل سر، سنجاق مو

جنبه زیباشناختی آن بیشتر برای مراسم ها و مناسبت های شادی استفاده می شوند. خانم ها برای مراسم عقد و ازدواج، جشن تولد، ولنتاین و… از آن ها برای زیباتر شدن استفاده می کنند. یکی از مهمترین اکسسوری ها تاج گل سر است.

تاج گل سر عروس

شاید برخی این نقد را داشته باشند چرا نام عروس پیوند آن نیست؟ به این دلیل است که تاج گل سر برای یک شخص و مراسم خاص نیست و همه خانم ها در مراسم های مختلف می توانند از آن استفاده کنند. تاج گل سر مصنوعی برای اکثر خانم های شیک پوش جزو اصلی استایل شان در جشن ها می باشند.

تاج گل سر مصنوعی، مشق زیبایی

در قسمت قبل ذکر شد که تاج گل سر یک اِلمان زیبایی برای همه خانم ها است. گاهی یک عروس خانم زیبا و مشکل پسند هستید. گاهی یک بانوی جوانید که قصد حضور در یک مراسم مهم به عنوان مهمان دارید. برای انتخاب تاج گل سر باید ملاک‌ها و معیارهایی را در نظر داشته باشید.

تاج گل سر به دو نوع تقسیم می شود:

1) تاج گل سر طبیعی: ساخته شده از گل های طبیعی

2) تاج گل مصنوعی: به صورت کاملاً صنعتی طراحی و تولید می شوند. از گل های طبیعی الهام گرفته و الگو برداری می شوند.

 تاج گل سر عروس

هر دو گزینه بالا دارای مزایا و معایب مختص به خود هستند. سلیقه ها برای انتخاب تاج گل متفاوت است. برخی گل های طبیعی و برخی گل های مصنوعی را می پسندند.

انتخاب تاج گل سر مصنوعی به لحاظ زیبایی ظاهری چیزی کمتر از گل های طبیعی ندارد. چه بسا که در بیان برخی مزایا یک سر و گردن بالاتر قرار می گیرند.

در ادامه مطلب یکی سری نکات را بیان می کنیم تا از خرید تاج گل سر در پایان مراسم رضایت داشته باشید.

معیار انتخاب هوشمندانه

هر فرد با نگرش سختگیرانه اما معقول می ‌تواند در هر زمینه ای بهترین ها را انتخاب کند. البته در همه امور نیاز به سخت گیری نیست زیرا اتلاف وقت است. البته اگر با معیار ها و ایده آل های زیبایی شناختی کالای مورد نظر آشنا باشید یک انتخاب راحت خواهید داشت.

خرید تاج گل سر مصنوعی نیز به همین روال است. اگر به نکات مهم دقت کرده و جوانب را سنجیده باشید انتخاب سختی نخواهد بود.

معیار های زیبایی شناختی برای انتخاب عبارت است از:

انتخاب تاج گل سر مصنوعی و سبک آن: سبک های گل آرایی به چند دسته کلاسیک، مدرن، مینیمال و سبک سنتی (اِلمان های سنتی) تقسیم می شود. بعضی دوست دارند تاج گل با گل های بزرگ و درشت تزیین شده باشد. برخی دیگر گل ‌های رنگارنگ و بدون فاصله را می پسندند. برخی دیگر گل های ریز و کوچک در طیف رنگی مختلف را انتخاب می کنند.

شکل چیدمان گل ها برای دیزاین تاج گل سر: چیدمان گل ها روی حلقه به منظور تهیه تاج گل سر مصنوعی به چند شکل طراحی می شوند:

حلقه تمام یا دایره: تمام حلقه با گل تزیین شده است.

نیم دایره: فقط نیمی از حلقه با گل های مختلف تزئین می شود.

کپه ای: نوعی تاج گل سر که یک قسمت از آن به صورت کپه ای گل ها کنار و روی سر یکدیگر دیزاین می شوند.

تاج گل سر مصنوعی و هارمونی آن با مدل مو: شینیون مو (باز، جمع شده و…) در انتخاب تاج گل سر تاثیر بسیاری دارد. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب با آرایشگر برای انتخاب مدل مو و نوع تاج گل مشورت بگیرید. بپرسید که چه نوع تاج گلی چهره شما را زیباتر می کند؟

ست کردن لباس با تاج گل سر مصنوعی

یک راه آسان برای انتخاب تاج گل سر مصنوعی زیبا این است که تاج را با رنگ لباستان ست کنید. تاج گل سر برای عروس خانم یکی از اکسسوری هایی است که در شب عروسی بیشتر به چشم می آید. انتخاب تاج گل شاید به اندازه انتخاب لباس اهمیت داشته باشد. از طرف دیگر خانم ها دوست دارند در دل شب همچون ستاره ها درخشان باشند.

ست کردن رنگ تاج با لباس بهترین کار است. به طور مثال اگر لباس شما آبی سلطنتی است پیشنهاد می کنیم تاج گل سر مصنوعی ترکیبی از آبی کمرنگ و سفید باشد.

می توانید رنگ های متضاد را با یکدیگر ست کنید. گاهی تضاد ها زیبایی منحصر به فردی را خلق می کنند. البته سلیقه شما اولین معیار برای انتخاب تاج سر است.

گاهی میزان تزیینات لباس نیز در انتخاب تاج گل سر موثر است.

هماهنگی بین رنگ مو و میکاپ از اصول مهم برای داشتن چهره ای مرتب و زیباست. با توجه به رنگ غالب در میکاپ می‌ توانید رنگ گل ها را انتخاب کنید. هماهنگی رنگ گل های تاج با تناژ میکاپ (سایه چشم و…) می تواند شما جذاب تر نشان دهد.

ست تاج گل سر مصنوعی با دیگر اکسسوری ها

این قسمت ویژه عروس خانم های زیباست. این ست می‌ تواند آن ها را خاص و دوست داشتنی تر نشان دهد. چند سالی است که ترند اصلی برای مراسم عقد (محضر یا تالار) و شب عروسی شده است. برخی از عروس خانم ‌ها نیز برای آتلیه عکاسی و فیلمبرداری آن را انتخاب می کنند.

تاج گل سر، دستبند، دسته گل و گل کت داماد را با یکدیگر ست می کنند. انتخابی منحصر به فرد برای عروس و داماد است.

تاج گل سر هماهنگ با فرم صورت

قالب صورت افراد با یکدیگر متفاوت است. این نکته‌ای است که شاید خیلی ها به آن توجه نداشته باشند و آن را کم اهمیت بدانند.

تاج گل سر مصنوعی یک فرم را نمی توان برای همه استفاده کرد. انواع قالب های صورت:

1) قالب بیضی یا کشیده

2) صورت مربع یا قلبی شکل

3) صورت پر یا لاغر اما گونه ای

باید به فرم صورت تتان توجه کنید تا یک تاج سر زیبا و مناسب را انتخاب کنید.

تاج سر ها از گل های مصنوعی بسیار زیبایی ساخته می شوند که درخشندگی خاصی دارند. تاج گل سر مصنوعی برعکس نوع طبیعی ماندگاری بالایی دارد. زیبایی آن نیز چیزی کمتر از گل های طبیعی نیست. این شما هستید که به گل ها معنا می دهید. بنابراین لایق زیباترین ها هستید.