راه دیگری که به کمک آن میتوانیم برای وب سایت، بک لینک بسازیم این است که با وب سایتهای دیگر، تبادل داشته باشیم یا در ازای پرداخت مبلغی، وب سایت مورد نظر برای ما، لینک ایجاد کند. یعنی در بحثها شرکت کنید، به سوالات دیگران پاسخ دهید، از بقیه سوال بپرسید و در کل سعی کنید حضور مفیدی در آن سایت یا فروم داشته باشید. اگر لینکهایی که از بین رفتهاند، کیفیت بالایی نداشتند، آنها را پیگیری نکنید چرا که نهایتاً تأثیر خاصی بر رتبه بندی وب سایت شما ندارند. جلوگیری از کاهش بک لینک، حالا برای ما آسانتر است، زیرا میدانیم که چه راههایی برای ایجاد آنها وجود دارد و کدامیک از این راهها، در آخر، به نفع وب سایت ما عمل خواهند کرد. بدیهی است که رباتهای گوگل میتوانند متوجه شوند این بک لینکها تا چه حد واقعی و با کیفیت هستند مثلاً اگر وب سایتی به صورت گسترده مشغول به ایجاد لینک برای سایتهای دیگر باشد، این موضوع توسط گوگل کشف شده و هر دو طرف را جریمه میکند.

وقتی یک خزنده ی موتور جستجو به وب سایت شما وارد میشود تا ارتباط آدرس سایت ، صفحات و هر چیزی که نمایش داده میشود را مشخص کند ، نگاه نزدیکی به تعداد و کیفیت backlink های دامنه ی شما می اندازد . چون در این صورت مشخص می شود همه وبلاگ ها برای خودتان است و لینک ها به صورت دستی ساخته شده اند. برای درک و اجتناب از شرکت در اینگونه لینکدهی، آگاه بودن از انواع لینک های مخرب و غیر اصولی می تواند کمک شایانی کند. خدمات سئو و یا خدمات بهینه سازی سایت هردو به یک معنا میباشند که توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار به صورت کاملا تخصصی و تضمینی انجام میشود.به طور قطع میتوان گفت امروزه با گسترش دنیای وب و فضای مجازی رقابت بین کسب و کارها افزایش پیدا کرده است زیرا امروزه اکثر افراد نیازهای خود را به صورت اینترنتی خرید میکنند و در سایت های مختلف به دنبال اجناس موردنظرشان هستند.موتور جستجو گوگل ابزاری است که در حال حاضر مردم جامعه برای پیدا کردن سؤالات و نیازهای خود از آن استفاده میکنند بنابراین پیدا کردن جایگاهی در خط اول گوگل میتواند به رونق کسب و کارها کمک شایانی کند.

از طریق سایت index kings می توانید حدود ۱۵۰۰۰ بک لینک دریافت نماید که باعث افزایش رتبه و محبوب شدن سایت شما برای گوگل می شود. به راحتی میتوان پذیرنده پست مهمان را برای پرداخت هزینه بابت درج پست مهمان قانع کرد. از تصاویر استفاده کنید تصاویر موجب می شوند که صفحات شما برای خوانندگان جذاب تر بوده و تا انتهای مطلب را بخوانند. بدین صورت فقط هزینهی اضافی برای خرید بک لینک میپردازند. پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید ! پس پیشنهاد میکنیم حتماً با سایتهایی که موضوع مرتبطی با وب سایت شما دارند، همکاری کنید. در این نمودار نشان داده شده وقتی لینکی از یک وبسایت دریافت میکنید روی رتبهبندی شما تاثیر خیلی زیادی دارد ولی وقتی دوباره از همان سایت بکلینک دریافت میکنید، این تاثیرگذاری کاهش چشمگیری دارد. بک لینک خوب ، لینکی است که می تواند موجب ارتقای بازدید و رتبه سایت شما شود و دارای خصوصیات زیر است.

ما در شرکت عصر رایانه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم. همچنین قصد داریم این لینکهای ورودی را حفظ کرده و بدانیم چگونه باید از کاهش بک لینک جلوگیری کنیم؟ از صفر تا صد بک لینک را اینجا میخوانید . بک لینک سازی در وب سایت های خارجی تاثیری بر رتبه شما ندارد . مثلاً وب سایت آمازون را در نظر بگیرید، سایتهای بسیاری وجود دارند که برای خرید کتاب، لینکهایی به آمازون، ارجاع میدهند. بنابراین بر اساس صحبتهایی که در این باره انجام دادیم، از اهمیت بک لینکها مطلع شدید و برای همین در این مطلب به شکل دقیقتری بررسی میکنیم که چگونه باید از کاهش بک لینک جلوگیری کرد؟ دلیل منطقی هم این است که موتورهای جستجو قدرتمند مانند گوگل، در صدد هستند بهترین و خاصترین محتوا را به کاربران معرفی کنند بنابراین وقتی شما مشغول تولید چنین محتوایی باشید، به طور طبیعی از نظر گوگل ارزشمند خواهید بود و نیاز به هیچ ترفند و تکنیکی ندارید.

بنابراین موافق قانون شما نباید از این روش لینک گذاری استفاده کنید. همچنین از سایتهایی که به طور عمده مشغول ساخت بک لینک هستند، دوری کنید. چگونه باید از کاهش بک لینک جلوگیری کرد؟ اجازه بدهید تا ابتدا مفهوم بک لینک را بررسی کنیم و سپس به راهکارهای جلوگیری از کاهش آن بپردازیم. دانستن اینکه به دنبال چه نوع دامنه هایی برای ساخت pbn باید باشید تنها بخشی از کاری است که باید انجام دهید، در ادامه باید بدانید که این دامنه ها را کجا می توانید پیدا کنید. چنین وب سایت هایی با اینکه طول عمر کوتاهی دارند اما در معرض جریمه شدن هستند زیرا این مالکان معمولاً فقط به دنبال سود سریع هستند. این ها پست هایی هستند که مخاطبان تان دوست دارند مطالعه اش کنند. و درباره ی کیفیت لینک ها اینجا مطالعه خواهید کرد . شما باید مطالب مرتبط با نوع فعالیت خود را مطالعه نموده و نظر خود را به شکل مناسب بیان کنید و در قسمتی از نظر خود به وب سایت خود لینک دهید. اینجاست که رپورتاژ آگهی بهعنوان بهترین راهکار بازاریابی محتوا میتواند در بخش برندینگ و جذب مخاطبان هم کمک بسیار خوبی برای شما باشد.در نظر داشته باشید که هدف اصلی از انتشار رپورتاژ خبری نباید فقط گرفتن بک لینک باشد.