[ad_1]

قارچ می کند, قارچ. آنها ممکن است نگاه به طور یکسان اما اگر شما یک تازه کار شما باید خودداری از چیدن آنها را در جنگل. بسیاری از معطر خوشمزه گونه رشد وحشی اضافه کنید و تند عطر و طعم به سوپ و خورش و گوشت. دکمه های سفید قارچ در حال رشد در داخل کشور ارائه کمتر طعم و می توان در بخش تولید از فروشگاه مواد غذایی محلی خود را. اما آنها نمی سبزیجات. آنها اقامت در قارچ ، در حالی که گونه های خاصی را می توان کشت تجاری از رشد دیگران تنها در وحشی. اگر چه بدون چربی و کم کالری قارچ را ارائه برخی از ارزش تغذیه ای و اضافه کردن عطر و طعم و حجم به بسیاری از ظروف.

اگر چه شما عاشق آشپزی خود را و ارزش را اجرا کنید پس از بارندگی و شهامت کسانی که کمی می کند جوانه زدن بر روی چمن خود را صبح املت. بسیاری از آنها بسیار سمی و آن طول می کشد آگاه وانت به افتراق. بیشتر انواع محبوب در سراسر جهان هستند shitake, مورل صدف قیفی و cremini که ومزه کم هزینه تر و البته مورد علاقه بر روی انواع تبعیض آمیز سرآشپزها. (فرانسوی ها نمی با استفاده از بورژوازی دکمه های سفید انواع.) بسیاری از گونه نیاز به پخت و پز و هرگز نباید خام خورده مانند مورل. خوشمزه بزرگ portobello را ایده آل گوشت تعویض و یک انتخاب محبوب در میان گیاه خواران. باارزش دخترانه در صدر لیست در آن بومی فرانسه و کشورهای دیگر پرداخت از طریق بینی به واردات آنها است. (کسانی که در فرانسه. چیزی جز بهترین خود را برای تبعیض آمیز پالت.)

در حالی که قارچ احتمالا در تاریخ به انسان غارنشین اولین مستند استفاده می گردد به چین باستان که در آن قارچ مصرف می شد به صورت دارویی و همچنین به عنوان اهداف آشپزی. (قبل از اکسپلورر مارکو پولو مهاجرت به چین است.) همیشه در بالا از آخرین اکتشافات مواد غذایی و رومیان آنها لذت می برد به عنوان یک غذای, اما از آنجا که همه قارچ خوراکی هستند کسانی که مبتکر امپراتور شاغل غذا tasters به تعیین که ممکن است سمی. (قطعا نه دلخواهی است. شما هرگز نمی دانستند که وعده غذایی ممکن است خود را آخرین.) در طول تاریخ قارچ خشک شده و سپس خورده تمام زمستان قرار می گیرد که آنها بسیار در تقاضا.

در ارزش خاص قارچ به عنوان یک دارو مانند reishi, maitake و ترکیه دم و آنها مصرف آنها اغلب برای مسائل مربوط به سلامت یا پخته و یا به عنوان یک چای. با بیش از 65 درصد از جهان را تولید چین در صدر فهرست و به دنبال آن ایتالیا و لهستان. در 5% ایالات متحده است که هیچ دولا دولا راه رفتن, استارت کردن 390,000 تن در سال است. (که بسیاری از سوپ.)

در میان بسیاری از قومی فرهنگ قارچ یا جستجوگری تفریح و سرگرمی محبوب است. نه تنها می تواند شما در پیدا کردن برخی از خوشمزه انواع, اما شما می توانید هوای تازه و ورزش در همان زمان. فقط مطمئن شوید که شما تشخیص آنهایی را انتخاب کنید و آنهایی که به تصویب است. (و اگر شما در مناطق پوشیده شده از درخت, مطمئن شوید که شما نیز تشخیص پیچک هنگامی که شما آن را ببینید.) جذاب نقاشی و داستان در طول تاریخ به تصویر کشیدن جن و دیگر موجودات کوچک نشسته در زیر و یا بالای می کند از این رو نام منبع. آنها خوراکی و یا فقط مبلمان ؟ هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. احتمالا هر دو.

بنابراین مگر اینکه شما می خواهید به استخدام یک تستر مواد غذایی بهتر است به چوب به بقال و یا کشاورزان’ بازار به جای برداشت می کند در طبیعت است. شما می خواهید برای لذت بردن از آن در خانه سوپ قارچ و نه از زمین در اتاق اورژانس. و حتی نمی فکر می کنم در مورد noshing “قارچ جادویی.” این سفر روانگردان ممکن است ارزش سفر.

[ad_2]