[ad_1]

در حال هتل لوکس تبدیل شدن به هنر فاصله ؟

هنر بوده است بخشی از صنعت مهمان نوازی برای زمان بسیار طولانی در حال حاضر. مدیران هتل ها اغلب مجبور به آغوش استراتژی های خلاق برای ساخت یک هتل standout. با قرار دادن جالب و چشم نواز آثار هنری در سراسر هتل آنها به ارائه یک تجربه منحصر به فرد به مشتریان خود را.

آثار هنری کمک می کند تا ساخت هویت یک هتل ارائه می دهد برتر تجربه زیبایی شناختی با ایجاد الهام بخش و تحریک کننده محیط. در حالی که کوچکتر از گزینه های مسکن ترجیح می دهند هزینه بهره وری و هسته و امکانات هنری است که تقریبا جدایی ناپذیر به لوکس بوتیک, طراحی و هتل ها.

نیاز به هنر

هنری است که یک نماینده از جامعه به دلیل خدمت آنها هر دو به عنوان عملکردی و نمادین عناصر. در حالی که برخی ممکن است می گویند که هنر نمایش قومی پختگی برای برخی از آن ممکن است بیشتر از یک فردگرا بیان. به عنوان یک عنصر عملکردی آثار هنری استفاده شده است برای روانی و شفا اهداف اجتماعی و علل و حتی به عنوان یک حالت ارتباطی. شخصا آنها اتصال مردم به ریشه های خود را و یا گسترده تر انسانی است. آثار هنری نیز تداعی حس کنجکاوی و علاقه فراهم می کند یک تجربه فراوان.

بالا بردن سبک هتل ها از طریق آثار هنری

گردآوری هنر برای یک هتل است که اغلب انجام شده توسط مدیران هتل خود را و به همین دلیل آن را اغلب منعکس کننده ارزش های خود را با خلاقیت و موضوع آنها مقید نمایش. وجود یک بودجه جداگانه اختصاص داده شده برای این منظور و حتی اگر سرمایه گذاری در هنر محدود است آن را افزایش داده است به انواع مختلف استراتژی های بازاریابی برای مدیران هتل ها.

استفاده از نقاشی ها و مجسمه ها و یا ویژگی های خلاق در هتل ها است و بدون شک یک راه موثر برای وصله پینه کردن نگاه خود را بدون سرمایه گذاری در تغییرات ساختاری که می تواند به اثبات می شود گران تر و وقت گیر است. مدیران هتل ها که با تجربه هستند اغلب می گویند که تغییرات ساده در رنگ دیوارها و یا تنظیم مجدد مبلمان بصری می تواند به گسترش این اتاق به اندازه یک پا. در واقع اتاق است که باید قاب آثار هنری توسط نقاشان معروف هستند گران تر از دیگران است.

مجتمع هنری جوامع و گالری با هتل ها

معروف هتل های لوکس به طور کلی کمک جامعه هنری جدید و هیجان انگیز آثار هنری. این کمک می کند تا هتل باقی می ماند تا به روز با آخرین روند در حالی که هنرمندان روی بوم به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را. این یک همکاری است که مفید برای هر دو طرف. به عنوان نقل قول شده توسط پل موریس معروف میزبان تعداد زیادی نمایشگاه بین المللی هنر از جمله زراد خانه نشان می دهد در شهر نیویورک “هتل واقعا نمی توانید دور با قرار دادن نوعی مرغابی وحشی, چاپ بر روی دیوار دیگر. بنابراین آنها نیاز به شیر به هنری جوامع کمک کند.”

هنر مستقل مشاوران و طراحان داخلی نیز شناخته شده برای اغلب همکاری هتل ها. نه تنها آنها کمک به تعریف نگاه از اموال آنها قادر به منبع هنر محلی از بهترین استعداد و می توانید آن را در یک معامله بزرگ. با کمک گرفتن از طراحان داخلی و مشاوران مدیران هتل ها قادر به رسیدن به ارتفاعات جدید در خلاقیت است.

هتل ها که درخشان یکپارچه هنر

در این زمان هنر تبدیل شده است اساسی برای یک هتل به جای فقط در حال زینتی و یا یک عنصر از طراحی آن است. به عنوان یک نتیجه, مدیران هتل ها الهام گرفته فکر می کنم خارج از جعبه و معاون کشیش بخش هنر در نفیس ترین و غیر منتظره راه ممکن است.

نگاهی به عنوان مثال معمولی اتاق در تامپسون LES هتل در منهتن است که صنعتی-شیک loft با ستون های بتن و کف به سقف پنجره. اما چیزی که واقعا جلب چشم خود را در اتاق از آثار هنری که آویزان در بالای تخت. آن است که یک غول جعبه نور در داخل آن وجود دارد یک عکس از یک درخت از عکاس Lee Friedlander را ‘سیب & زیتون’ سری. خیره کننده به عنوان نصب و راه اندازی است که آن را نیز کاملا مکمل آلی محیط اتاق.

در دهه گذشته, هتل ها مانند Wynn Las Vegas اتاق در مینیاپولیس به Sagamore در ساحل میامی و گراند غیرمتعارف هتل در اورلاندو همه نمایش داده گسترده مجموعه ای از هنر. این Gramercy Park Hotel پس از مرمت به کالیبر بالا آثار هنری بر روی صفحه نمایش. در واقع موزه هنر مدرن شناخته شده است به یک تور به هتل. من تماس بگیرید که ستایش بالا در واقع!

انتزاعی هنرمند Lynette شاو نقاشی یک سری از هشت بی سر و صدا بافت بوم به عنوان بزرگ به عنوان هشت پا در سراسر برای لابی و رستوران در Wyvern هتل در لاس وگاس. امروز آثار هنری جذاب ترین کیفیت از هتل. دیگر هتل ها با معروف آثار هنری شامل آس هتل در نیویورک با چهار هنر-محور خواص. غلاف هتل در نیویورک همچنین ویژگی های فریم لس هنر است. J. M. Rizzi, این, هنرمند, نقاشی کرده است شهرستان صحنه ها و اشکال انتزاعی به طور مستقیم به دیوار لابی و راهروها.

بسیاری از هتل ها به کمیسیون جمع آوری و هنر را که از عناصر شهر در داخل هتل ها. در برخی موارد آنها تصویری ایجاد رکورد سرعت در حال توسعه محله. برای مثال در جنوب میامی صاحب مایکل Achenbaum سفارش دبورا اندرسون مستقر در لندن چند رسانه ای هنرمند به ساقه برخی از منطقه دکو هنر معماری و همچنین صحنه عکس از مدل های خالکوبی با ’50s مو و لباس. عکاس در نهایت وارد 300 عکس که ساخته شد به 2,800 چاپ آویزان در سراسر Gansevoort جنوبی.

هنر در هند, هتل

اگر شما تعجب که در آن هند می ایستد در ترکیب هنر در صنعت مهمان نوازی ما باید برخی از ستارگان نمونه از خود ما است. و چرا که نه! سرخپوستان شهرت هنری تمایل و ما برخی از نمونه های زیبا از معماری در جهان است. وجود دارد مطلقا هیچ راهی که ما می تواند در پشت سمت چپ زمانی که نمایشگاه استعداد های هنری بر روی دیوار هتل ما.

نگاهی به عنوان مثال Falaknuma کاخ در حیدرآباد. در یک زمین که معروف برای خلاق حساسیت فکری و هتل عدالت به آن میراث و میراث فرهنگی. Falaknuma را frescoed سقف حک شده مبلمان و لوستر ونيز هنر هنردوستان در تلاطم اند. کتابخانه در هتل یک ماکت از قلعه ویندسور در انگلستان است که از 6000 کتاب. شما را به یک تور از Falaknuma کاخ همراه با هتل مورخ, که طول می کشد شما را از طریق یک سفر به عقب در زمان او به عنوان اسباب سرگرمی شما با داستان از روز های رفته.

نام دیگری که میآید به ذهن ITC Maurya در پایتخت هند. به عنوان به زودی به عنوان شما وارد لابی هتل شما استقبال خیره کننده بصری منظره است که Krishen Khanna ‘بزرگ صفوف’ – غنی تصویر پر جنب و جوش زندگی در هند. اما هنری خود را تجربه به اینجا ختم نمی شود. وجود دارد دیگر نمونه آثار پراکنده در اطراف هتل از جمله Tyeb مهتا ‘گاو در چشم انداز’ نقاشی و علیرضا Ramachandran را آشوکا پس از Kalinga جنگ’ – مجسمه ای اچ با فعالان ضد جنگ کتیبه در Devanagri.

هیچ پایان دادن به موارد درخشان نمایشگاه هنر در هتل ها. این مهم است برای خود هویت و بودن. در واقع هنرمندان در نظر آن را یک دستاورد به نقاشی های خود را آویزان در معروف هتل های زنجیره ای. این mélange هنر در هتل ها چیزی است که باعث می شود آنها aspirational محل که در آن مردم می خواهند به صرف تعطیلات خود را. و در بسیاری از موارد آن را به شکل ذاتی بخشی از خاطرات که یک مسافر حمل با او هنگامی که او می آید دور از هتل.

[ad_2]