هولو
اول از همه، از Hulu به است یک پلت فرم آزاد نیست شما می توانید فیلم را از دانلود. شاید لازم باشد که از طریق وب سایت رسمی برنامه هفت دلاری مشترک شوید. با این حال ، این برای کسانی که در حال حاضر دارای یک حساب کاربری یا داشتن یک اشتراک اشتراکی با دوستان هستند ، بسیار مفید است.

دانلود فارسی زبان اصلی

با افزودن جدید Hulu ، به راحتی می توانید فیلم ها را به صورت رایگان از وب سرویس بارگیری کنید. البته قیمت اشتراک نیز از 7.99 دلار آمریکا شروع شده است . اکنون با اشتراک Hulu ، می توانید فیلم ها را برای مشاهده آفلاین تماشا و بارگیری کنید.

مشاهده Hulu به .

بسیاری از سیستم عامل های وب رایگان دیگر برای پخش و یا بارگیری فیلم ها به صورت رایگان وجود دارند که فیلم های کلاسیک را به صورت رایگان ارائه می دهند.

فیلمهای کلاسیک Retrovision
Crackle سونی
بایگانی اینترنت
اکثر سیستم عامل های دیگر مانند iomovies ، اما نسخه های سرقت شده از فیلم ها را نشان می دهند . بنابراین ، ما آنها را ترجیح نمی دهیم زیرا آنها کپی رایت را نقض می کنند .

دانلود فیلم رایگان در Android
دریافت برنامه های فیلم رایگان در تلفن هوشمند اندرویدی شما بهترین کاری است که باید هنگام سفر یا هنگام کار ، بارگیری کنید. به راحتی می توانید دریافت کنندگان فیلم رایگان را برای تلفن های هوشمند خود دریافت کنید. اما به سختی برخی از آنها از نظر قانونی پذیرفته شده اند. در اینجا بهترین برنامه رایگان ارائه شده است که بارگیری رایگان فیلم برای اندروید را ارائه می دهد.

زمان پاپ کورن
پاپ کورن زمان رایگان برای استفاده است منبع باز را نشان می دهد و فیلم تلویزیونی جریان سرویس، موجود در سراسر سیستم عامل های مختلف. نسخه اندرویدی آن از UI مشابه نسخه PC برخوردار است و با پخش مستقیم و سریع BitTorrent به صورت مستقیم ارائه می شود. با پخش می توانید فیلم ها را با استفاده از پخش کننده فیلم داخلی تماشا کنید . سایت آنلاین به شما امکان می دهد فیلم ها را به صورت رایگان بارگیری کنید و بعداً در پخش کننده بومی گوشی های هوشمند خود تماشا کنید.

یکی از جالب ترین چیزها این است که این برنامه فیلم های رایگان و با هر کیفیتی با زیرنویس تقریباً به هر زبان ارائه می دهد. در صورت امکان می توانید زبانهای گفتگوی فیلم را نیز مرور کنید . در اینجا سریع درباره مراحل تهیه فیلم از Popcorn Time به سرعت توضیح داده شده است.