در موارد نادری درمانهای دارویی برای درمان ژنیکوماستی استفاده میشوند مخصوصاً اگر درد و حساسیت وجود داشته باشد. از همین رو می توانید تا از برنامههای مخصوص زیادی در این زمینه استفاده کنید که همگی برای از بین بردن چربی ها بسیار مفید میباشد. همانطور که گفته شد این قوز تشکیل شده در اثر ورم تیغه بینی می باشد که به مرور زمان از بین میرود. گاهی برای از بین بردن بافت اضافی جراحی انجام میشود. بافت غددی در سینه مردان سفت و فیبروزه است و بافت های سفت فیبروزه به آسانی قابل خورد کردن و از هم پاشیدن نیستند. برخی از مردان حتی ممکن است از برخی فعالیتهای فیزیکی و صمیمیت صرفاً برای پنهان کردن شرایط خود اجتناب کنند. مراقبت بعد ژنیکوماستی: دوران نقاهت عمل کوچک کردن سینه . و برخی خانم ها ترجیح می دهند به کمک عمل جراحی، پستان های کوچک تری داشته باشند. متاسفانه برخی از بدنسازان که دچار این بیماری هستند برای درمان خودسرانه از دارو استفاده می کنند که بسیار خطرناک است، به این ورزشکاران توصیه می شود در اولین گام برای بهبودی بهتر است مصرف داروهای هورمونی را قطع کنند. اگرچه در صورت استفاده این دارو همزمان شانس گاینکومستیا افزایش مییابد.

اگر مشکل با گذر زمان حل نشد، میتوان از لیپوساکشن برای درمان این مشکل استفاده کرد. لیپوساکشن قدرتی یا لیپوساکشن ارتعاشی (PAL) از لرزش کانولای برای ساکشن استفاده میکند. یکی از مهم ترین علائم ژنیکوماستی آقایان، متورم شدن سینه ها، احساس درد در این ناحیه و مشاهده ترشحات از نوک پستان است. میشود ولی اگر تنها یکی از سینهها برآمده بود باید جهت معاینه دقیقتر به پزشک مراجعه شود. بازگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک – مجموعه تخصصی پزشکی . بازگشت وزن بعد از عمل اسلیو برگشت وزن بعد از جراحی لاغری. محققان اخیراً گزارش داده اند كه از 13 رفتار غذایی 5 مورد آن از مهمترین عوامل برگشت وزن بعد از عمل جراحی لاغری بوده است: پرخوری. ضخامت بافت طبيعي پستان در مردان، معمولاً كمتر از 2/5 تا 3 سانتيمتر است، ولي در حالت ژنيكوماستي، بافت غدد پستان بزرگ مي شود. چنانچه پزشک بعد از در نظر گرفتن تاریخچه پزشکی و معاینه به علتی برای بزرگ بودن سینه (ژنیکوماستی) سوء ظن پیدا کرد حتما آنرا با شما در میان خواهد گذاشت و ترتیب آزمایشات یا ارجاع به متخصص مربوطه را خواهد داد.اغلب مردان که دارای سینه ی بزرگ (ژنیکوماستی) هستند در معاینه نمی توان علتی برای بزرگی سینه آنها یافت.

در صورتی که بعد از عمل ژنیکوماستی چاق شوید. در صورتی که شما دچار عارضه ژنیکوماستی باشید ، فارغ از هر سنی ممکن است احساس نارضایتی از وضعیت جسمانی خود داشته باشید. با این حال، شیوه درمان در صورتی لازم می شود که ژنیکوماستی به خودی خود بهبود نیابد و یا باعث درد قابل توجه، حساسیت به لمس و یا خجالت شود. نحوه انجام این عمل به این صورت است که با ایجاد چند برش مینیاتوری در ناحیه زیر سینه، تخلیه و ساکشن چربی اضافه زیر پوست انجام می شود. سپس، جراح بافت چربی را جدا میکند و این کار را با یک پروب مخصوص که اشعه سونوگرافی را ساطع میکند انجام میدهد. در تعهد بیمه ها نمی باشد، مگر درمواردی که جنبه درمانی داشته باشد و بیمار تأییدیه لازم از بیمه مربوطه را هنگام بستری به همراه داشته باشد. هدف از لیپوساکشن با هوای فشرده. افرادی که بیماری هایی مانند دیابت، فشار خون بالا، بیماری های قلبی و عروقی یا ضعف سیستم ایمنی دارند یا داروی خاصی مصرف می کنند حتماً با جراح و پزشک متخصص خود در میان بگذارند. با وجود آن که اکثر برش ها در نواحی و خطوط طبیعی و محل هایی که چین دارند انجام میشود، ممکن است برخی از آن ها قابل مشاهده باشند.

پاسخ : نکاتی در مورد بیماری هموروئید: اول اینکه هموروئید را همه انسان ها دارند. در مورد انجام دادن عمل تصمیم بگیرید. 2 هفته قبل از عمل. حدود ۴۰% از بیماران به جراحی نیاز پیدا کردند. میتوان گفت 65% پسران 14 ساله به ژنیکوماستی مبتلا هستند. برخی اوقات با قطع مصرف دارویی که به ژنیکوماستی منجر شده است مانند مواد دوپینگ، مشکل برطرف میشود. پس ژنیکوماستی، یعنی زنانه شدن سینه ی یک مرد که نباید آن را با دو پدیده دیگر اشتباه کرد: تجمع بافت چربی (لیپوماستی) و حجیم شدن عضلات سینه. با این حال ، اگر سطح استروژن در مردان بیش از حد بالا باشد و یا با سطح تستوسترون تعادل نداشته باشد ، می تواند باعث بزرگ شدن پستان ها شود. پزشک همچنین ممکن است MRI و نمونه برداری از بافت پستان را تجویز کند. طبق آخرین مطالعات انجام شده ما ژنیکوماستی های بزرگ و طول کشیده را عامل احتمال ایجاد سرطان پستان در مردان به حساب می آوریم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ژنیکوماستی اقایان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.