برگزاری آزمون مرحله اول المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو به صورت مجازی

[ad_1]

به گزارش شفاف، پس از بررسی شرایط و همفکری با نهاد‌های مختلف دانش آموزی و در راستای هماهنگی با نهاد‌های ذی‌ربط، کمیته اجرایی المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تصمیم به برگزاری آنلاین آزمون مرحله اول یازدهمین المپیاد گرفته است.

بنابر این تصمیم، آزمون مرحله اول یازدهیمن المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو روز سه شنبه، مورخ ۱۳۹۹/۶/۴ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و داوطلبان این دوره از المپیاد تنها از ساعت ۹ الی ۱۲ می‌‏توانند با مراجعه به سایت باشگاه نانو، در آزمون شرکت کنند.

شرایط و نحوه برگزاری آزمون مرحله اول المپیاد با توجه به زمان‌بندی جدید به شرح زیر است:

آزمون شامل ۴۵ سوال تستی با مدت زمان پاسخگویی ۹۰ دقیقه است. بدین‏صورت که به محض ورود داوطلب به صفحه آزمون در بازه ساعت ۹ تا ۱۲، زمان ۹۰ دقیقه آزمون برای وی منظور خواهد شد. برای پاسخ ‏های غلط، نمره منفی در نظر گرفته می‏ شود. بدیهی است عدم شرکت داوطلب در آزمون به منزله انصراف وی از شرکت در المپیاد است و به صورت پیش فرض از دور رقابت حذف خواهد شد.

برای شروع آزمون، داوطلبان گرامی باید در روز و ساعت مشخص شده برای آزمون، ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت باشگاه نانو شده و سپس روی گزینه ورود به آزمون کلیک کند. 

توصیه می‌شود داوطلبان در فرصت باقی‌مانده تا آزمون اصلی، حتما وارد حساب کاربری خود در سایت مربوطه شوند تا در صورت وجود مشکلات احتمالی، فرصت کافی برای برطرف کردن آن را داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر داوطلبان با شرایط آزمون، آزمون‏‌های آزمایشی قبل از آزمون اصلی در مرداد برگزار خواهد شد که تاریخ این آزمون‏ها در خبر‌های بعدی به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید. میانگین نمرات آزمون‌های آزمایشی به میزان ۵٪ در امتیاز نهایی مرحله اول هر داوطلب تاثیر خواهد داشت.

حداکثر تعداد ۱۵۰۰ داوطلب به شرط دارا بودن حداقل ۱۵٪ از امتیاز آزمون مرحله اول به مرحله دوم المپیاد راه پیدا خواهند کرد. با توجه به تعداد راه یافتگان به مرحله دوم، این مرحله در حوزه‌های منتخب در سراسر کشور و به صورت حضوری برگزار خواهد شد. زمان و محل برگزاری آزمون مرحله دوم المپیاد متعاقبا اعلام می‏‌شود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link