[ad_1]

ارتباط موثر با فرزند جوان خود را فقط اتفاق می افتد. به عنوان بزرگسال, ما نیاز به مجموعه ای از صحنه است. در مقالات قبلی ما که صحبت کردن و گوش دادن مهم هستند. ما همچنین صحبت در مورد اهمیت های بزرگسالان ما کنترل. وجود دارد یکی دیگر از منطقه را در نظر بگیرید: تمرکز بر نقاط قوت.

هنگامی که ما تمرکز بر روی نقاط قوت فرزندان جوان ما را تشویق و حمایت از آنها را در راه است که باز کردن کانال های ارتباطی موثر. ما مجموعه صحنه را برای کودکان به می خواهید برای برقراری ارتباط با ما از آنجا که ما در حال ایجاد اعتماد و برقراری عاطفی محیط زیست است که منجر به اکتشاف و توسعه اعتماد به نفس.

چه ما به معنای “با تمرکز بر نقاط قوت” و ما چگونه انجام این کار ؟

با تمرکز بر نقاط قوت کودک بدان معنی است که ما با توجه به آنچه که کودک می تواند انجام دهد به جای نگاه کردن به آنچه که کودک نمی تواند انجام دهد. این بدان معنی است که ما را تشویق به آنچه کودک به خوبی به جای نگرانی در مورد مناطقی که شاید نمی تکامل “در برنامه.” این بدان معنی است که ما درک می کنیم که اگر چه کودکان از طریق همان نقاط عطف رشد آنها این کار را در تغییر نرخ. فرزند شما ممکن است یاد بگیرند به عنوان خوانده شده در قبل از مدرسه در حالی که همسایه خود کودک ممکن است یاد بگیرند به عنوان خوانده شده در درجه دوم. هر دو خوب هستند. به این معنی که ما اندازه گیری رشد کودک با توجه به سرعت خود را به جای رفتن پیش تنظیم مقیاس. ما احترام به تفاوت های فردی و سطح توسعه است.

چگونه ما انجام تمرکز بر نقاط قوت ؟ ما به سادگی به دنبال آن قوت و حمایت از آنها. ما آموخته اند که اهمیت مشاهده و گوش دادن در مقاله اول از این سری است. در حال حاضر ما با استفاده از این مهارت مشاهده به یاد داشته باشید آنچه که ما نقاط قوت فرزندان هستند.

برای مثال شما می دانید که کودک قبل از مدرسه را دوست دارد, طراحی و نقاشی, اما او نمی نوشتن نام او در عین حال حتی اگر همکلاسی های او هستند. به جای وحشت و داشتن او اثری به نام او ده بار در روز با تمرکز بر روی نقاط قوت خود را به آن معنا است که ما از عشق او را برای نقاشی, نقاشی. او همچنان به رنگ و رسم او را در واقع تقویت تمام مهارت های مورد نیاز برای یادگیری به نوشتن. طراحی و نقاشی در واقع قبل از خواندن و قبل از نوشتن مهارت های خود را به طوری که او این شیوه او در حال حرکت به سمت نوشتن. او تقویت کوچک او مهارت های حرکتی و مهارت های بصری و تشکیل آغاز نامه در squiggles از آن نقاشی و نقاشی. این است که چگونه نوشتن تشکیل شده است.

مثال دیگر: کودک نو پا خود را است خزنده در اطراف در همه جا. اما خود دختر بزرگتر شد و در حال حاضر راه رفتن در این سن. به جای کشیدن کودک نو پا خود را بر روی پاهای خود را در تلاش برای گرفتن او را به راه رفتن به سادگی اجازه دهید او خزیدن به عنوان آنجا که ممکن است. او را بیشتر تمرین خزنده و هنگامی که او آماده است تا او را شروع به ایستادن و راه رفتن. توسط خزنده او تقویت بزرگ مهارت های حرکتی و زمانی که او به اندازه کافی قوی است او را به ایستادن و راه رفتن.

این را در نظر بگیرید بالغ قیاس: تصور کنید که شما در حال گرفتن یک شروع کلاس در پخت و پز. شما خیلی خوب با تخم مرغ نیمرو و شما می توانید نان تست و قهوه اما شما سوخته هر کیک شما تا کنون سعی به پخت و قورمه واقعا خوراکی است. شما خودتان را در این کلاس پخت و پز آماده برای یادگیری گام بعدی به سوی خوب قورمه و معلم می آید و می پرسد شما را به سه دوره, فرانسوی, وعده غذایی لذیذ.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم وعده غذایی خود را به نوبه خود? چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما احساس می کنید در این روند ؟ من در مورد شما نمی دانم, اما در این وضعیت من قطعا احساس ضعف و بی کفایت علاوه بر. من ممکن است وسوسه به ترک آن کلاس و نذر برای غذا خوردن در رستوران بقیه زندگی من است. من قطعا نمی تواند خیلی هیجان زده در مورد ادامه اکتشاف جهان از پخت و پز.

این دقیقا همان تجربه ما نمی خواهیم جوانان ما کودکان به. ما نمی خواهیم برای تضعیف آنها با درخواست آنها را به انجام آنچه آنها نمی تواند انجام دهد. ما نمی خواهیم آنها را به از دست دادن طبیعی خود شور و شوق برای کاوش و یادگیری در مورد جهان خود را.

ما نمی خواهیم کودکان به احساس اعتماد به نفس موفق کنجکاو و مشتاق به کشف جهان خود را و ما می خواهیم برای ایجاد عشق به یادگیری مادام العمر. ما می خواهیم آنها را به اعتماد به نفس و احساس موفق است. این انجام شده است با پذیرش نقاط قوت خود را. آن انجام شده است زمانی که ما با استفاده از این نقاط قوت به عنوان یک پایه و اساس برای حرکت به سطح بعدی از رشد.

زمانی که این اهداف در حال تاسیس کودکان خردسال را تجربه جهانی که در آن آنها می خواهند برای برقراری ارتباط است. این محیط که در آن آنها را توسعه زبان و که در آن ما می توانید صحبت کنید به طور موثر با فرزندان جوان

[ad_2]