[ad_1]

ما همه می خواهم به زندگی می کنند زندگی غنی و مشهور است. ما دیدن تصاویر هر روز در تلویزیون از مردم زندگی خوب. پس از شما در حساب بانکی خود و واقعیت در مجموعه شما متوجه است که شما را به دریافت بیشتر از زندگی در حالی که کمتر از شما می خواهم.

در اقتصاد امروز که پول تنگ است, شما باید خلاق با بودجه شما. در اینجا برخی از راهنمایی در انجام است که در حالی که داشتن سرگرم کننده در حالی که انجام آن:

مغازه در رسانه ها/خرید خارج از فصل – I am a shopaholic خودم. من استفاده می شود به صرف تا 5000 $در یک ماه در لباس. من تا به حال بسیاری از لباس است که من را در پیدا کردن پیراهن با برچسب هنوز هم بر روی آنها سه سال بعد از من آنها را خریداری کرد. این است که چرا من صحبت کردن در مورد این.

خروجی مراکز عالی برای پس انداز. پس از فصل است و خط جدید در می آید که طراح مد برچسب می فرستد و لباس خود را به خروجی فروشگاه. شما می توانید لوکس طراح لباس برای 50 ٪ تا 80 ٪ خاموش است.

آن را ممکن است یک فصل پشت اما چه کسی اهمیت میدهد. شما لازم نیست به دست انداز مد سردبیر مجله وگ روزمره به هر حال.

اکثر طراحان لباس باید یک خروجی فروشگاه. شما می توانید آنلاین برای پیدا کردن نزدیکترین فروشگاه. رسانه ها به خصوص خوب برای خرید لباس کودکان. بچه ها بزرگ تر شدن لباس ها واقعا سریع پس از آن معنا ندارد به آنها را خرید در قیمت کامل تمام وقت.

خرید لباس های خود را زمانی که آنها در مورد تغییر فصل. هنگامی که تابستان به پایان رسیده است و macy’s, به عنوان مثال می خواهید به اتاق را برای پاییز/زمستان خط آنها را علامت گذاری پایین باقی مانده تابستان لباس در تخفیف عمیق.

من استفاده می شود به خرید پولو لباس دقیقه آنها بیرون آمد در قیمت کامل برای اولین بار با آن است. من می خواهم به بازگشت سه ماه بعد به آن را ببینید در فروش برای نیمه خاموش.

فروش آشغال خود را در E-خلیج – من شنیده ام یک متخصص پول در تلویزیون روز دیگر می گویند که هر خانواده حداقل 100 دلار ارزش های ناخواسته است که می توانید آنها را به فروش برساند. من شروع به دنبال در اطراف خانه من در بر داشت و 500 دلار ارزش.

همه ما در برخی از موارد در گنجه اتاق زیر شیروانی و یا در ذخیره سازی است که ما لازم نیست. ما تمایل به نگه داشتن آنها را در اطراف برای احساساتی دلایل. در دوران سخت اقتصادی آشغال کردم به رفتن.

به دنبال آیتم های لباس و مبلمان و نقاشی و یا حتی سابق خود را دوست پسر یا دوست دختر چیز شما می توانید فروش در E-Bay. از آن آسان است و بسیار ارزان برای راه اندازی یک حساب کاربری. گرفتن عکس خوب از اقلام و نمی overprice. من یک نقاشی است که من لازم نیست دیگر در E-خلیج و در نهایت سود ساخت!!

شما همچنین می توانید راه اندازی یک گاراژ فروش در تعطیلات آخر هفته. ارسال تبلیغات در craigslist و یا قرار دادن نشانه های اطراف منطقه خود را. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از خریداران مقرون به صرفه هستند و به دنبال دزد.

اضافه کردن پول شما را از فروش خود را ناخواسته به خود را “اولین پرداخت خود را” بازنشستگی صندوق.

درایو عاقلانه نیست سریع – قیمت گاز بالاتر رفتن کمتر ما را به لذت بردن از برای خودمان. شما باید یاد بگیرند که راهنمایی کوچک از رانندگی است که شما می توانید ماشین سوخت کارآمد است.

توقف مسابقه کشیدن پایین بلوک. آن را آسان هنگامی که شما رانندگی. شتاب ناگهانی می خورد تا مقدار زیادی از گاز است. همچنین شما کاهش شانس گرفتن یک بلیط سرعت شما می توانید استطاعت.

نگه داشتن لاستیک متورم به درستی. کم لاستیک علت شما برای سوزاندن گاز نیز هست. بهتر است شما حفظ ماشین شما کمتر احتمال دارد شما باید آن را برای هزینه تعمیرات. به طوری نگه دارید تا تاریخ خود را برای tune-ups و تغییرات روغن.

اگر شما یک همکار که زندگی شما سعی کنید به ماشین ، این صرفه جویی خواهد شد هر دو از همه گاز و مسافت پیموده شده در اتومبیل های خود را. نگاهی به حمل و نقل انبوه گاهی اوقات به عنوان به خوبی. در شهر نیویورک, من استفاده می شود به صرف $20 روز فقط برای پارک کردن بلوک از دفتر املاک و مستغلات. من به تازگی سعی در گرفتن قطار و گاهی اوقات پیاده روی در یک روز آفتابی. من ذخیره $320 در یک ماه و همچنین از دست برخی از وزن.

استفاده از کوپن های فروشگاه مواد غذایی – ما این بخشنامه را در پست الکترونیکی و یا در یکشنبه مقالات. بسیاری از زمان, آنها در نهایت در زباله می تواند. پس از بازرسی بیشتر ما به معنای واقعی کلمه دور انداختن پول است.

در یک اقتصاد دشوار است هوشمند برای پیدا کردن راه از کشش دلار خود را. فروشگاه در حال انجام همه چیز آنها می توانند به مردم به خرید از آنها. آنها انجام می دهند بیشتر وله از همیشه به شما در درب.

من استفاده می شود به خنده در بانوی پیر که نگه خرید خط بالا به عنوان او می رود از طریق تمام از کوپن.

که خنده در حال حاضر ؟

در حال حاضر من مثل بانوی پیر.

نگاه را از طریق بخشنامه برای تخفیف و کوپن را بر روی آیتم های که شما استفاده از هر روز. دفتر انبار می فرستد من کوپن برای دریافت کارتریج پرینتر در 20 ٪ تخفیف. بیش از یک سال است که به موجب صرفه جویی در $50.

بسیاری از محصولات غذایی شما را نصف کردن یا خرید یک دریافت یک کوپن رایگان. اگر محصول غذایی که می خورید را ارائه نمی کند, هر, ویژه, شاید شما نیاز به سعی کنید خود را رقیب که انجام دهد. با استفاده از کوپن به طور منظم می تواند به شما صرفه جویی در 10-20% از ماهانه خود را به هزینه های مواد غذایی.

بسیاری از مواد غذایی بزرگ زنجیره ای مانند Kroger را Pathmark و تام نما باید خرید باشگاه پاداش که شما می توانید عضویت. هنگامی که شما خرید یک آیتم انتخاب شده را پس انداز خواهد شد به طور خودکار کسر در ثبت نام کنید. در حالی که شما در حال خرید شما دیدن برچسب در مبارزه که در آن موارد داشتن پس انداز. شما می توانید 100 دلار ارزش غذایی آن را کاهش به $89 پس از آنها کش رفتن خود را پاداش باشگاه در ثبت نام کنید.

فروشگاه های بزرگ مثل macy’s و دیلرد باید کوپن به عنوان به خوبی در یکشنبه کاغذ. آیتم های انتخاب شده توسط نام تجاری طراحان را با تخفیف از 25 ٪ تا 50 ٪ تخفیف. این مفید است برای بازگشت به مدرسه خرید. وجود دارد برخی از روزها که ویژه انجام می شود مانند یک روز خرید ویژه. این در حال انجام آهسته در شب مانند روز شنبه برای دریافت ترافیک به فروشگاه می آیند. اگر شما به نظر نمی آید از طریق دایره, شما ممکن است از دست ندهید زمانی که یک روز خاص است. شما خرید یک جفت شلوار جین در روز چهارشنبه برای 75 $است که شما می توانید بدست برای $50 روز قبل از.

بسیاری از نشستن در رستوران و فست فود franchises با استفاده از کوپن ، با رقابت تنگ و مردم غذا خوردن کمتر آنها در حال ترویج بیشتر محصول فوق العاده را برای شما به می آیند و خوردن. اگر شما نمی دانید که در مورد این محصول فوق العاده را به شما بگویم زمانی که شما قبض خود را.

بنابراین کلیپ از کوپن خود را محاسبه پس انداز خود را و مطمئن شوید که شما با توجه به تاریخ انقضای کوپن بنابراین شما از دست ندهید ،

خرید فله – در حال حاضر که ما در موضوع صرفه جویی در پول زمانی که شما به فروشگاه برای مواد غذایی گام بعدی را برای شما به انجام است که برای دریافت یک کارت باشگاه از Costco و باشگاه سام.

یکی از چیزهایی که من می دانم این است که مطمئن است که شما همیشه در نهایت اجرا از بافت. به جای در حال اجرا به فروشگاه برای خرید دو رول چرا خرید 50 رول?

این مفهوم از خرید به صورت فله. شما می توانید سهام تا در مواردی که ضرورت مانند حوله کاغذی, آب و چاشنی. شما صرفه جویی بیشتر بیش از مدت طولانی از آنجا که شما خریداری اقلام در مقادیر بزرگتر در قیمت عمده فروشی. شما همچنین می توانید آیتم های دیگر در Costco و باشگاه سام مانند تجهیزات الکترونیکی و سخت افزار و حتی لاستیک. چرا که آنها به خرید مقادیر زیادی از فروشندگان آنها قادر به عبور از این صرفه جویی به شما مصرف کننده.

نکات دیگر در Balling در بودجه

– هرگز خرید یک ماشین لوکس جدید

– خرید طبقه مدل مبلمان و تلویزیون

– استفاده از سایت های مسافرتی

– رفتن به سالن به جای باشگاه

– خوردن کمتر در هر ماه را ناهار خود را به کار

– در اطراف مغازه مقایسه هزینه های

– برو به کمتر فیلم و, رویدادهای ورزشی, رفتن به رایگان بیشتر در مکان هایی مانند پارک ها و موزه ها و کتابخانه ها

– انصراف از عضویت و اشتراک است که شما استفاده نمی

– ترکیب گوشی و کابل اینترنت اسکناس را به یکی از/استفاده از ویژگی های کمتر

– جلوگیری از پرداخت هزینه های بانک

– نمی خرید آخرین مد زودگذر!!

[ad_2]