تعداد لباس های کمد مردانه را هرگز نمی توان با تعداد بهترین کت و شلوار مردانه اینجا کلیک کنید لباس های رسمی کمد لباس زنانه مقایسه کرد. سریع قضاوت نکنید ، این ارتباط کمی با علاقه زنان به خرید و انزجار مردان از آن دارد.

کت و شلوار هاکوپیان

هر خانم یا آقایی که حتی وقت خود را برای بهترین کت و شلوار مردانه خرید کت و شلوار مردانه اختصاص داده است ، می داند که این یکی از سخت ترین خریدهای ممکن است ، تا جایی که خریدار خسته می شود و انتخابی نامرتب را انجام می دهد. خرید کت و شلوار مردانه اصولی دارد که اگر بدانید مطمئناً خرید بهترین کت و شلوار مردانه راحت تری خواهید داشت.

اصول خرید کت و شلوار ، تکنیک های خرید بهترین کت و شلوار مردانه

قانون 1: شلوار را رها کنید ، به کت بچسبید
هنگام خرید کت و شلوار هرگز نباید قضاوت در مورد شلوار را انجام دهید. اگر شلوار روی بدن شما خوب و بدون نقص است ، دلیل بر راحتی کت نیست . بهترین کت و شلوار مردانه از طرف دیگر ، ورود و گرفتن ، سفت یا گشاد شدن شلوار بسیار راحت تر از کت است ، بنابراین با انتخاب کت شروع کنید و سپس به شلوار بروید.

اصول خرید کت و شلوار ، تکنیک های خرید بهترین کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه اسپرت

قانون شماره دو: به شانه ها توجه کنید
پس از پوشیدن کت ، در مرحله اول به شانه ها توجه کنید. مهمترین قسمت کت مردانه شانه ها و شانه هاست که باید بدون نقص باشد و نباید روی بدن کشیده و چین خورده باشد. امکان تغییر قسمتهای دیگر مانند بالا یا پایین آوردن آستین ، کم و زیاد شدن کمر نیز وجود دارد.

اصول خرید کت و شلوار ، تکنیک های خرید کت و شلوار

قانون 3: نظم عالی
تعیین قد آستین اصول دارد؛ آستین کت بهترین کت و شلوار مردانه از همان جایی که دست شروع می شود به پایان می رسد و پیراهن باید نیم اینچ از آستین کت بیرون زده باشد. آستین پیراهن نباید بیش از یک و نیم سانتی متر از کت بیرون زده باشد. این یک نکته ظریف در پوشیدن کت و شلواری است که غالباً توسط مردان بهترین کت و شلوار مردانه نادیده گرفته می شود.

 

مقاله پیشنهادی: مدلهای جدید کت و شلوار مجلسی

قانون 4: راز زیبایی در نگاه اول
برای اطمینان از اینکه شلوار مردانه شما بهترین کت و شلوار مردانه از قد مناسبی برخوردار است ، این قانون کلی را در نظر داشته باشید: بین قد و عرض شلوار رابطه مستقیم وجود دارد ، به این معنی که هرچه شلوار تنگ باشد ، شلوار کوتاهتر و پهن تر شلوار است ، بهترین کت و شلوار مردانه شلوار بلندتر.

بهترین رنگ کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار ، تکنیک های خرید کت و شلوار

اگر سراغ گربه ای با شلوار کلاسیک می روید ، بهترین کت و شلوار مردانه بهتر است از روش فروشندگان استفاده کنید ، آنها ارتفاع شلوار را از پشت تا وسط پاشنه کفش می گیرند. توجه داشته باشید ، اگر می خواهید قد شلوار را تا بهترین کت و شلوار مردانه مچ پا افزایش دهید ، مدل شلوار باید تنگ باشد.

بهترین برند کت و شلوار خارجی

 

قانون 5: هماهنگی ؛ کلید ماجرا
ما اغلب هنگام تطبیق کت ، کت و پیراهن به بهترین کت و شلوار مردانه رنگ و طرح توجه می کنیم ، اما به یاد داشته باشید ، تناسب آنها از نظر جنسیت نیز مهم است. کت و شلوار پشمی زمستانی با پیراهن تمام قد نپوشید. این ترکیب نامتعادل زیبایی بهترین کت و شلوار مردانه شما را از بین می برد. انتخاب کلاسیک کت وشلوارهای پشمی و کاموایی معمولی با پیراهن های مردانه سنتی است که در 4 فصل استفاده می شود.

مدل کت و شلوار مردانه 2019

بهترین کت و شلوار مردانه اگر به دنبال لباس های تابستانی یا زمستانی هستید ، حتما از پیراهن مناسب استفاده کنید.