[ad_1]

شما همیشه از داشتن دفتر خانه خود را که در آن شما می توانید کار خود را بدون هر گونه حواس پرتی. اما شما لازم نیست که پول برای ساخت یک ساختار دائمی برای ایجاد یک دفتر خانه. این یکی از دلایلی است که چرا نیمه دائمی اتاق تقسیم محبوب در میان بودجه آگاه مالکان زیرا آنها طراحی شده برای مفید خواهد بود تنها زمانی که مورد نیاز است.

وجود دارد بسیاری از سبک های نیمه دائم پرگار تقسیم اتاق-کشویی, دار زدن, مستقل, و تاشو به نام چند. برخی از بهترین در دسترس نیمه دائمی پرگار تقسیم اتاق به شرح زیر است.

جعلی اتاق فلزی تقسیم:

این جامد پنل تقسیم کننده اتاق ساخته شده است از دوام جعلی فلزی با تکه سر گرم قهوه ای به پایان برسد و طلایی تر و تمیز لهجه. این قابل تنظیم 3-دور پنل. این اقدامات 64 اینچ عرض 1 اینچ عمق 72 اینچ بالا. این تقسیم به فروش می رسد تحت شماره SCR103 در iroomdividers.com برای تنها $699.98, 22 درصد و یا $200.01 کمتر از قیمت خرده فروشی $899.99.

فلز فولاد ضد زنگ صفحه نمایش توسط Shenzhen Youpin هنر و صنعت فلز شرکت با مسئولیت محدود.:

این تزئینی موقت فولاد ضد زنگ صفحه نمایش دارای ظرافت حکاکی گل. مستطیل شکل روی صفحه نمایش ویژگی های یک پنجره مانند ظاهر و کیفیت عالی. این صفحه نمایش است که بهترین جایگزین برای در آپارتمان تخت زیر شیروانی قرار دادن و یا حتی در یک خوابگاه. برای یک قیمت مناسب به alibaba.com.

صفحه روکش آفریقایی حیوانات:

این مضمون پارتیشن یا جداکننده از ویژگی های پی وی سی, عکس پوستر که آنها را کامل و کاربردی ایده های خود را برای تشویق کودکان به نقش بازی. این واحد با استفاده از پلاستیک با دوام پارچه های پی وی سی با سطح بالا تصاویر لاکی برای زندگی طولانی است. از آن آسان است به نصب, حرکت جایگزین و ذخیره کنید. این واحد در دسترس است thewholehaboodle.com.

29 1/2″ثانیه قرمز رنگین کمان AccentsTM گوشه سازی توسط Jonti-CrafTM:

خود را گسترش فضای قابل استفاده خود را به حداکثر رساندن فضای گوشه ای و یا جداگانه در یک اتاق با استفاده از این روکش-واحد بازگشت. این کاستور نصب شده واحد همراه با edgebanding در گزینه های رنگ آبی و توت قرمز و بنفش و زرد یا فیروزه ای. این اقدامات 29.5 اینچ 30 اینچ عرض و 15 اینچ عمق. این واحد برای فروش با تعداد آیتم 8WWX6392JC8 در disocuntschoolsupply.com برای $229.62, 8 درصد یا $20.88 از قیمت اصلی $250.50.

توتم انباشته قفسه کتاب مجموعه ای از سه:

این مجموعه ای از مدرن stackable واحد است که مناسب برای ایجاد یک تقسیم کننده اتاق و یا هندسی دیوار و یا گسترش فضای خود را. این سیاه ملامین قفسه کتاب در دسترس است در پیکربندی مشخص و تثبيت براکت و چوب faux پایان برساند. کلی با اندازه 44 اینچ عرض 14.5 اینچ عمیق با 43 اینچ بالا. خرید این تقسیم در cratenadbarrel.com برای $299.85.

عجیب و غریب عقب نشینی قفسه کتاب/اتاق تقسیم:

این طراحی مدرن و زیبا از این شکلات تیره قفسه کتاب/تقسیم است که یک تغییر به خانه های سنتی و یا مبلمان. با استفاده از این واحد برای سازمان موثر و پر شور دکور. آن را ویژگی های کامپوزیت چوب قاب. فضای خود را تبدیل به یک سازمان و زیبا منطقه با نصب این قفسه کتاب/تقسیم. کلی ابعاد 67 اینچ 32 اینچ طول 12 اینچ گسترده. این تقسیم retails برای تنها $349.99 در target.com.

فضا به علاوه اتاق تقسیم:

این تقسیم کننده اتاق طراحی شده برای هر دو مسکونی و تجاری استفاده کنید. آن است که یک جایگزین برای اتاق سنتی پارتیشن و صفحه نمایش. ویژگی های آن 7 میلی متر ضخامت شیشه های چند لایه و 5 میلی متر ضخامت شیشه. شیشه ای گزینه های شیری, دودی, روکش مات کتانی روشن و طراح. استاندارد عرض 24 اینچ 30 اینچ 36 اینچ و 40 اینچ و ارتفاع 80 سانتیمتر و 96 اینچ است.

Glasswall:

این واحد ترکیبی از کلاسیک و بی انتها زیبایی از شیشه و انعطاف پذیری قابل حمل دیوار. این ویژگی در عینک های تک شیشه دو جداره پانل و برترین ردیابی که شما می توانید با جا به منحنی و زاویه. شما می توانید با استفاده از این واحد در مجتمع مسکونی و تجاری تنظیمات مانند بانک لابی, کافی نت ها, ساختمان های دولتی و مراکز خرید و کافه ها و رستوران ها. محل سفارش خود را برای این محصول در متحرک-دیوار-پارتیشن.co.انگلستان.

هنوز هم وجود دارد بیشتر در نیمه دائمی اتاق تقسیم را انتخاب کنید. بسیاری از خرده فروشان و یا فروشگاه ها نیز ارائه عمده فروشی یا قیمت با تخفیف.

[ad_2]