[ad_1]

یکی از مهم ترین ملاحظات برای هر صاحب رستوران است و چیدمان و طراحی محل و همچنین مبلمان استفاده می شود. آن است که همیشه بهتر است به استخدام کمک از حرفه ای به منظور توسعه یک طرح برای رستوران خود را. حرفه ای که سال های بسیاری از تجربه و آنها می توانند به سادگی راه رفتن به یک فضای خالی و دریافت ایده های در ذهن خود را ممکن است طرح ها و طرح بندی.

آن را بسیار مهم برای رستوران ها به حق جو و محیط. بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای شام خوردن در یک محل خاص فقط به خاطر اینکه آنها مانند محیط آن محل. فرض کنید شما می خواهید به همسر خود در یک شام رمانتیک در رستوران که آیا شما ترجیح می دهید – یک وعده خوشمزه تر ظروف و یا داشتن یک محیط مناسب برای یک شب عاشقانه?

محیط می تواند روی حیله و تزویر کلمه برای توصیف. آن را می توانید با مراجعه به یک محیط و یا یک احساس است که شما را از محیط اطراف خود. درخواست هر گونه تجربه صاحب رستوران و او به شما خواهد گفت اهمیت آن. بسیاری از چیزهایی که به بازی آمد در ایجاد محیط مناسب مانند روشنایی, طراحی, طرح, رنگ, استفاده, مبلمان, دکوراسیون داخلی, فاصله و غیره. تنها یک متخصص با توجه دقیق به جزئیات می توانید یک طرح جامع برای رستوران خود را. بنابراین هرگز لحظه ای تردید به سرمایه گذاری پول در استخدام صالح حرفه ای. نیمی از نبرد خود را به دست آورد اگر شما موفق به ایجاد عالی تردید در رستوران خود را. برای برنده شدن در نیم دیگر از جنگ شما نیاز به ارائه خدمات با کیفیت خوب و البته خدمت به مواد غذایی خوشمزه.

در اینجا چیزی است که یک مدیر عملیات در یک هتل می گویند – “جو است که از اهمیت زیادی برخوردار است. این کلید. روشنایی کامل باشد. و تنظیمات جدول را به سمت راست. همچنین شما می توانید برای به دست آوردن فاصله بین جداول حق به طوری که مردم یک مقدار خوبی از فضای بین آنها را. وجود دارد بسیاری از عناصر شما را به نگه داشتن در ذهن.”

پس از خواندن آنچه با تجربه مدیر رستوران تا به حال به می گویند بیایید در نظر گرفتن آنچه که مشتری در این رابطه گفته است – “بسیاری از رستوران ها را درک نمی کنند ارزش روشنایی صندلی راحتی و حتی بوی حمام. این چیز می تواند یک اثر بزرگ در تجربه مشتری.”

آثار هنری نقاشی و دیگر اقلام تزئینی نیز می تواند نقش مهمی به عنوان آنها اضافه کردن به خلق و خوی است. آن هرگز یک ایده خوب به دیوار لخت در رستوران خود را. شما همچنین مجبور به پرداخت توجه به کارد و چنگال استفاده می کنید. بايد متناسب با موضوع رستوران خود را. نور باید کامل را به عنوان آن می تواند اثر فوق العاده ای در فضای کلی. روشنایی می تواند به افزایش فضای شما تعیین کرده اند و یا از آن می تواند به از بین بردن آن است. در حالت ایده آل باید آن را نه خیلی روشن و نه خیلی کم. یک متخصص می تواند راهنمای شما در تمام این چیزهایی که شما می توانید همه چیز را درست قبل از اینکه شما پرتاب باز کردن درب خود را ،

[ad_2]