[ad_1]

مبلمان دارای حیاتی ترین مکان در فضای داخلی از یک رستوران. مبلمان است که کمی متفاوت از یک است که ما با استفاده از در خانه ما است. آن تولید شده است با در نظر تجاری آن برای استفاده در طول روز فعالیت است. صندلی و مدفوع در بعضی از اولیه قطعات مبلمان. رستوران جداول امروز را توسعه داده اند و شما را پیدا خواهد کرد آنها را در انواع مختلف در بازار است. به اشکال مختلف مناسب برای مجموعه های مختلف یو پی اس در کسب و کار رستوران.

اگر رستوران شما بزرگتر است و یکی از شما می خواهم به صندلی حداکثر تعداد از مردم را, سپس شما باید نگاه کردن به صورت بیضی شکل و جداول دور به عنوان آنها اشغال فضای کمتر در مقایسه با آنهایی که با گوشه. این جداول نه تنها جای تعداد زیادی از مردم, اما همچنین حاوی مقدار زیادی از platters به راحتی در ردیف.

فست فود رستوران ها و کافه ها معمولا با اندازه کوچکتر جداول. این جداول عمدتا مربع یا گرد در شکل غذا در حداکثر شش نفر است. جداول مورد استفاده در کوچکتر تنظیمات آسان برای مدیریت و حفظ در حالی که کسانی که مورد استفاده در بزرگتر تنظیمات کمی دشوار است برای حفظ.

در ادامه به دانستن انواع مختلفی از رستوران جداول شما می توانید برای رستوران خود را.

1. میز با پایه و بالای جدول

این نوع از جدول استفاده می شود به ارائه صندلی برای چهار نفر در حداکثر. این به طور گسترده ای مورد استفاده در رستوران ها که کوچکتر نمیشود. میز با پایه و بالای جدول ساخته شده در دو بخش صدر جدول و دال پایگاه. صدر جدول در دسترس هستند در لایه گرانیت و رزین و چوب به پایان برسد.

2. غرفه

غرفه ایجاد یک تجربه استثنایی برای مهمانان خود را به عنوان آنها اضافه کردن ارزش به رستوران. اگر شما یک رستوران بزرگ شما می توانید محل غرفه در وسط قرار داده و تضمین صدر جدول در اطراف هر یک از غرفه.

3. ناهار خوري بزرگ, جداول برای خانواده ها

اگر کسی بخواهد به پرتاب یک حزب در رستوران خود را و سپس ناهار خوري بزرگ, جداول مهم ترین قطعات مبلمان. شما باید خرید, رستوران, جداول که صندلی حداقل 8 تا 10 نفر به راحتی. رستوران جداول بزرگتر تنظیمات معمولا مستطیلی یا گرد در شکل. اگر شما می خواهید رستوران خود را به نگاه زیبا و دل انگیز و دعوت از محل اشکال مختلف از رستوران جداول.

4. جداول در فضای باز

برخی از بهترین رستوران ها در جهان باید خود را تنظیم خارج از منزل. در چنین تنظیمات یک نوع متفاوت از جدول استفاده می شود که به نام پاسیو جدول. مبلمان پاسیو در دسترس است در مواد مختلف مانند آهن نرم بدست میآوردند و آلومینیوم و ترکه یا چوب کوتاه. این جدول پس از آن پوشش داده شده با چتر برای پوشش بالا. اما شما باید انتخاب کنید پاسیو جدول مواد در نظر داشتن شرایط سخت آب و هوایی در شهرستان خود را.

[ad_2]