مرزهای منظقه از جنوب به خیابان هنگ و بلوار پاسداران، چهار راه گاز و همت جنوبی از غرب به مرزهای جبل دراک تا فلکه احسان و محور معالی آباد از شرق به خیابان حر، خیابان سعدی بخشی از خیابان زند و خیابان انقلاب تا باسکول نادر و از شمال به محدوده خدماتی طرح تفضیلی ۷۴ محدود میگردد. وی افزود: از آن جایی که آتش سوزی بر اثر گاز و مشتقات نفتی بوده، خاموش کردن این نوع آتش فقط توسط خودروهای آتش نشانی مجهز به پودرپاش و کف های مخصوص امکان پذیر است درصورتی که شهر تایباد و شهرهای نزدیک مجهز به خودروهای آتش نشانی معمولی هستند. طبیعتاً هر چه یک ترازو امکانات بیشتری داشته باشد، قیمت آن گران تر است. وی با بیان این که هم اکنون بیش از 35 نفر از جمعیت هلال احمر تایباد و شش تیم آماده عملیات و همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چهار دستگاه آمبولانس هلال احمر در مرز دوغارون مستقر هستند، ادامه داد: تا این لحظه درخواست کمک امدادی در راستای انتقال مصدوم یا مجروح نشده است.وی گفت: آتش مهار شده ؛ اما هنوز هیچ گزارشی از تعداد قربانیان و مصدومان از سوی افغانستان ارائه نشده است.

باسکول پند Pu800 هر چند بخش کوچکی از این منطقه از سابقه سکونت برخوردار است، اما بخشهای وسیعی از مرکز و جنوب باختری آن هنوز در حال شکل گیری و ساخت و ساز سریع است. منطقه ۴ شهرداری شیراز، یکی از مناطق ۱۰ گانه شهر شیراز است که در جنوب باختری این شهر واقع شدهاست و از سال ۱۳۶۹ به عنوان یک منطقه مستقل شهرداری در شیراز ایجاد شده و پیش از آن جرء منطقه ۱ بودهاست و در حال حاضر به دو منطقه ۴ و ۹ تفکیک شدهاست. منطقه پنج شهرداری شیراز با وسعت فعلی ۱۷۳۶ هکتار در جنوب شهر شیراز واقع میباشد که از شمال به بلوار ارتش و خیابان شهید حراف و از جنوب به کمربندی و از خاور به بلوار ابوذر غفاری و خیابان محراب و از باختر به بلوار عدالت محدود میباشد. مشاورین ما شما را در انتخاب باسکول جاده ای کامیون کش ، تریلی کش ، خاور کش و 60 تنی یاری مینمایند.

لذا در مواردی که باسکول به صورت پیش ساخته در محل کارخانه ساخته می شود جهت حمل باسکول ۵۰ تنی به یک عدد تریلی کفی با بارنامه ترافیکی و جهت حمل باسکول ۶۰ تنی به دو عدد تریلی کفی با بارنامه ترافیکی نیاز می باشد. تراکم جمعیت این منطقه ۶۴ تن در هکتار میباشد. دریافت مشاوره مناسب در این زمینه به افراد بسیار کمک می نماید. دستگاهی مناسب و ایده آل برای فروشگاه ها و محیط های صنعتی است که به جابه جایی و انتقال باسکول نیاز دارند. باسکول های 60 تنی در سه دسته ی بتنی، بتن فلز و تمام فلز در کارخانه باسکول سازان در اراک تولید می گردند و با قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار می دهند. مهار آتش سوزی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی نیز که در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان حضور یافته بود، ساعت 21 شب گذشته به خراسان گفت: حدود ساعت 12:30 این حادثه به هلال احمر گزارش شد و پس از تشکیل نشست شورای مدیریت بحران در استانداری، بلافاصله هلال احمر در شهرستان های تایباد، تربت جام و خواف به حالت آماده باش در آمدند و آمبولانسهای این شهرستان ها به نقطه صفر مرزی دوغارون اعزام شدند.

درصد جمعیت ساکن در منطقه در روز ۵۰۰ هزار تن و در شب ۱۵۰ هزار تن میباشد. توقف ارائه خدمات گمرکی در دوغارون ناظر گمرکات خراسان رضوی نیز شب گذشته در گفت و گو با خراسان اظهار کرد: در پی این حادثه ارائه خدمات گمرکی و تبادل کالا در مرز و گمرک دوغارون شهرستان تایباد از ظهر شنبه متوقف شد. شایان ذکر است؛ که خرید بهترین فرغون باسکول دار را نیز می توان از طریق سایت ها یا فروشگاه های اینترنتی به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام داد. وقتی به خدا باور نداری ، وقتی انکارش می کنی ، وقتی همه بلایا و مصیبت های خود را ازاو می بینی ، او را مقصر می دانی و به او ناسزا می گویی ، وقتی فکر می کنی رهایت کرده است و تو را به دردسر انداخته است ، از او دور می شوی و او را مسبب همه بدبختی ها و نداشته هایت می بینی ، باز هم گاهی نسیم مهرش بر جانت می نشیند و نگاهت به جایی دوخته ی باسکول 20 تنی شود . نقشه سیم کشی داخل اتاقک توسط شرکت به مشتری ارائه می شود . علاقمندان به یادگیری تعمیرات ترازوی دیجیتال، تعمیر باسکول، تعمیرات صندوق فروشگاهی میتوانند در این دوره شرکت کنند.