[ad_1]

کلاه Juluca است منحصر به فرد در کارائیب هتل واقع شده است به ساحل جنوب غربی از آنگویلا, از جزایر ویرجین بریتانیا است. رفت و آمد مکرر در 179 بی سر و صدا هکتار و flanked توسط سواحل شنی سفید درختان نخل و آب پاک است که شما می توانید به پایین.

بازدید کنندگان از کلاه Juluca رفت و آمد مکرر در حال جایگزین در 18 بيشماري طرح ویلا که خانه بیش از 6 اتاق هر یک از. اتاق اندازه گیری حداقل 700 متر مربع. ft. در اندازه و ویژگی های بزرگ حمام سنگ مرمر سفید کاشی کف و louvered درب که باز به دریا تازه باد. بازدیدکنندگان اتاق ها را راحت تر جدید استیرنز و فاستر تخت و Frette منسوجات 40″ HDTVs و دی وی دی, موج استریو با آی پاد ایستگاه docking کاملا رایگان به اینترنت بی سیم و همچنین افزایش تراس قطعات مبلمان. در طول صبح بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از افتخاری, صبحانه قاره ای است که در خدمت خود به خود منزوی تراس.

کلاه Juluca نیز ارائه می دهد شش استخر ویلا که flanked توسط شاخ و برگ در لبه ساحل. استخر ویلا پیشنهاد خصوصی و یا به اشتراک گذاشته شده, استخر شنا, sundeck و همچنین به عنوان چرخ دستی گلف برای کمک به شما در سفر در اطراف محل. رفت و آمد مکرر طراحی و سبک عجیب و غریب شامل طاق گنبد برج و parapets. سفید ویلا که در واقع در امتداد ماسه سفید مایل طولانی Maundays خلیج است محاصره توسط عجیب و غریب, شکوفه های درختان نخل و نفس گیر چشمه. این ساحل گریز می بالد متعدد واقعا خوب اقداماتی از قبیل آبزیان, حوادث, کروکت, یک باشگاه سلامت, گیاهان دارویی و گونه های در معرض خطر باغبانی اهداف کودکان, برنامه, مسیرهای پیاده روی طبیعت و حتی تنیس. یارو و Maundays خلیج ارائه یک مایل از ساحل که در آن یکی می تواند لذت را در قایقرانی, قایقرانی, غواصی, آب, اسکی و همچنین sailboard فرمان. شما همچنین ممکن است به ترتیب به صورت جزیره سفر در کلاه Juluca در آنگویلا به اطراف سواحل متعدد بروید غواصی و حتی ماهیگیری در اعماق دریا. در رابطه با شور و هیجان در اطراف آب این رفت و آمد مکرر چیزی برای ارائه تقریبا هر کس در خانواده خود را. آبگرم ارائه دهندگان در کلاه Juluca شامل سفارشی درمان مانند کلاه Juluca برای 2 تایلندی ماساژ و آروماتراپی و رفلکسولوژی و همچنین به عنوان حرکت شناسی.

کلاه Juluca بازدید کنندگان ارائه می دهد دو مکان ناهار خوری همراه با یک round-the-clock خدمات اتاق. یکی از این جورج, ویژگی های استخر شنا و ساحلی خوردن در خدمت مهمانان مدرن روز عجیب و غریب مواد غذایی شامل, سالاد, غذاهای دریایی, همبرگر و حتی تنقلات. یکی دیگر از رستوران Pimms تزئین شده با مور قوس و در خدمت فرانسوی-غذای در دسترس آسان از دریای کارائیب.

اگر شما شده است به جستجو برای یک تعطیلات ساحل کلاه Juluca در آنگویلا خواهد شد و فقط آنچه که دقیقا شما نیاز دارید. جهان برجسته سواحل پیشرفته تر شده اند علاوه بر این با کیفیت بالا درشکه و ایستگاه های خدمات. بعلاوه سواحل تمیز بسیاری از بار در هفته باعث آنها را به طور کامل موثر است. وجود خواهد داشت چیزی در اینجا برای خانواده خود را بدون در نظر گرفتن آنچه که خانواده خود را دوست دارد برای رسیدن به. گرفتن بر روی یک جزیره با دریا در پشت درب است که واقعا یک تجربه شگفت انگیز است که چه کلاه Juluca است که واقعا همه چیز در مورد.

[ad_2]