[ad_1]

به گزارش شفاف، مجموعه مستند «هنوز نمی‌دانیم» روایتی است از اینکه چگونه برخی از بزرگ‌ترین برندها و تولیدکنندگان با استفاده اقتصاد دانش‌بنیان به روند تجاری‌سازی محصول خود دست یافته‌اند.

فصل اول این مجموعه مستند در 13 قسمت 26 دقیقه‌ای با حضور امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون ساخته شده است و در قسمت اول روایت چگونگی تجاری‌سازی برند «پمپ ایران» و نقش غیرقابل تصور محصولات این شرکت در صنعت کشاورزی و مصارف خانگی و صرفه‌جویی در مصرف ارز از طریق بومی‌سازی دانش ساخت انواع پمپ اشاره دارد.

بیش از یک سال صرف تحقیق و پژوهش مجموعه «هنوز نمی‌دانیم» شده است و در هر قسمت از این مجموعه با محوریت اقتصاد دانش‌بنیان به معرفی یکی از برندهای موفق و پیشرو در صنعت امروز کشور که توانسته‌اند ایده‌های خود را به مرحله تجاری‌سازی برسانند پرداخته شده است و ساخت آن تا تابستان سال 1399 به طول می‌انجامد.

مجموعه «هنوز نمی‌دانیم» به کارگردانی روح الله رحیمی و تهیه‌کنندگی عطا پناهی تهیه شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

«عابدان کهنز» به روسیه می‌رود

مستند سینمایی «عابدان کهنز» به کارگردانی مجید رستگار قرار است در نیمه اردیبهشت با حضور در جشنواره مستند «اینترداک» در 50 شهر روسیه و جهان اکران شود.

این جشنواره از 30 آوریل تا 2 می (11 تا 13 اردیبهشت) در مسکو برگزار می‌شود و به گفته مسئولان آن فیلم‌های منتخب این جشنواره علاوه بر مسکو در 50 شهر در روسیه و جهان اکران خواهد شد.

مستند «عابدان کهنز» به تهیه‌کنندگی امیر مهریزدان و کارگردانی مجید رستگار پیش از این در نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمّار در بخش مدافعان حرم برگزیده شده بود.

همچنین اکران سراسری این فیلم در قالب اکران‌های مردمی – اقتصادی جشنواره عمار با استقبال گسترده‌ای روبرو شد و بیش از 40 میلیون تومان به فروش رسید.

مستند سینمایی «عابدان کُهَنز» روایت تربیت، شکوفایی و بالندگی نوجوانان مسجد امیر المومنین (ع) کُهَنز شهریار است که در وقایع مهم انقلاب اسلامی از جمله فتنه 88 و فتنه تروریست‌های تکفیری در سوریه حضوری فعال داشته‌اند.

شهدای مدافع حرم «مصطفی صدرزاده»، «محمد آژند»، «سجاد عفتی» و جانبازان مدافع حرم «امیرحسین حاجی‌نصیری» و «رضا سلمانی» از تربیت یافتگان مسجد امیرالمومنین (ع) کُهَنزند.

در تولید مستند «عابدان کُهَنز» از تکنیک دیجیتال پینت برای روایت وقایع استفاده شده و طراحی و ترکیب صدای مستند را «مهدی جمشیدیان» و ساخت موسیقی آن را «علی نصیرنژاد» بر عهده داشته‌اند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link