[ad_1]

رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت در گفت و گویی، در ارتباط با شرایط این روزهای تیمش گفت: فعلا که بازی‌ها تعطیلی است و بازیکنان تیم ما هم مثل همه تیم‌ها به صورت انفرادی تمرین می‌کنند. در جریان وضعیت آنها قرار داریم و منتظریم تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. فعلا که برنامه جدیدی ارائه نشده و تیم‌ها حق انجام تمرینات گروهی را ندارند، همه ما امیدواریم که این روزها تمام شود و بیماری کرونا هم از بین برود.

وی در ارتباط با برخی پیش‌بینی‌ها در خصوص تعطیلی لیگ برتر و لیگه دسته اول تصریح کرد: فعلا که چیزی قطعی نیست و فیفا هم تا به امروز موضع قطعی در این باره نداشته است. فیفا دوست دارد که لیگ‌ها و بازی‌های بین‌المللی ادامه داشته باشد ولی از طرفی سلامتی افراد هم مهم است.

عنایتی افزود: اعتقاد من این است که تعطیلی مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته‌ اول تصمیم پیچیده‌ای است. در لیگ برتر چند تیم برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا تلاش می‌کنند و تیم‌های پایین جدول هم برای فرار از سقوط رقابت دارند. این شرایط در لیگ دسته اول هم وجود دارد و واقعا مشخص نیست چه شرایطی ایجاد خواهد شد. 

بازیکن پیشین استقلال در خصوص دیدارش با احمد سعادتمند مدیرعامل جدید استقلال و حضور نفرات دیگری مثل آرش برهانی و امیرحسین صادقی عنوان کرد: از ما برای دیدار با مدیرعامل باشگاه دعوت شد و دیدار خوبی با آقای سعادتمند داشتیم. ایشان در مورد مسائل روز و وضعیت استقلال با ما صحبت کرد، همچنین در خصوص برنامه‌هایی که برای باشگاه در نظر گرفته است. امیدوارم سعادتمند استقلال را به آرامش برساند و ما هم هر کمکی از دستمان بربیاید برای موفقیت استقلال انجام می‌دهیم.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link