[ad_1]

به گزارش شفاف، “مهدی قره‌شیخلو” رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، شب گذشته چهارم تیرماه در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما حضور یافت.

قره‌شیخلو در بخشی از صحبت‌های خود درباره وضعیت ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن‌کریم گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت 40 روز فرصت برای ثبت‌نام در نظر گرفته شد. از هما ن ابتدا نیز تأکید کرده بودیم که فرصت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال‌های قبل این مشکل وجود داشت و زمان ثبت‌‌نام در دوره‌های مختلف تمدید می‌شد، گفت: همین اتفاقات، برنامه‌ریزی را با مشکل مواجه می‌کرد. ما از همه دوستان خواهش کردیم تا ثبت‌نام را به آخرین روزهایش موکول نکنند.

قره‌شیخلو ادامه داد: از حیث رعایت نظم، این موضوع را جدی می‌گیریم و امیدوارم این موضوع در دیگر رویدادهای قرآنی هم رعایت شود. در مورد سایت نیز باید بگویم که معمولاً سایت‌ها به خاطر زیرساخت اینترنتی ممکن است با مشکلاتی مواجه شود اما 40 روز فرصت مطلوبی برای ثبت‌نام است و گواه این زمان زیاد ثبت‌نام بیش از 16 هزار نفر در مسابقات است. ضمن عذرخواهی از همه عزیزانی که از ثبت‌نام جا مانده‌اند درخواست دارم به ما کمک کنند تا این فرهنگ جا بیفتد و بتوانیم در برنامه‌ریزی‌های امور قرآنی نظم و انضباط را به طور جدی پیاده‌‎سازی کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link