آیا درمارولر با لایه برداری شیمیایی و میکرودرم متفاوت است؟ میکرونیدلینگ نوعی درمان کلینیکی است که توسط متخصصان انجام میشود و تاثیر و نتیجه آن بیشتر و سریعتر است البته ممکن است عوارضی هم به دنبال داشته باشد اما درمارولینگ با ابزارهای مناسب عارضهای به دنبال نخواهد داشت اما نتیجه گرفتن از آن نیز به صبر و زمان نیاز دارد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر دکتر رولر که یک دستگاه خانگی است، انجام می شود. درمارولر دی ار اس مدل ice شامل 4 سر رولر سوزنی تیتانیومی، 1 برس تمیز کننده صورت سیلیکونی، 1 جعبه ذخیره ضد عفونی شده و 4 رولر قابل تعویض درمارولر سوزنی می باشد.

روی پوست فشار وارد نکنید همین که رولر با سطح پوست تماس پیدا کرده و روی آن حرکت کند کافی است و اثر خود را نشان خواهد داد. حال اگر به روشی بتوان تولید این پروتئینها را افزایش داد سرعت بازسازی پوست افزایش یافته و قابلیت ارتجاعی آن نیز بیشتر خواهد شد. این ابزار ساده و منحصر به فرد محبوبیت زیادی دارد و اکثر افراد ادعا می کنند که می تواند واقعاً باعث بازسازی و بهبود ظاهر پوست شما گردند.

درمارولر را ضدعفونی کنید، این کار بسیار مهم و ضروری است چون سوزنهای این ابزار قرار است در پوست شما نفوذ کند و اگر روی آن آلودگی وجود داشته باشد میتواند به عفونت پوستی منجر شود. پس از استفاده از این دستگاه ترجیحاً پوست خود را الکل ضدعفونی کنید. درمارول را به مدت 5 تا 10 دقیقه در الکل مالشی (الکل ایزوپروپیل) قرار دهید تا ضدعفونی شود.

باعث نفوذ بیشتر و بهتر این مواد به داخل پوست شده و اثر آنها را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد. اما تاثیر درمارولینگ تنها برای جوانسازی و درمان چروک نیست بلکه جای جوش و زخم و لک را نیز میتوان با این وسیله کمرنگتر کرد و حتی به طور کامل از بین برد، گودی و پف زیر چشم نیز با استفاده مکرر از این وسیله درمان میشود. سرمهای هیالورونیک اسید در این شرایط بهترین گزینه هستند چون خاصیت جذب کنندگی پوست شما بیشتر شده است و به بهترین شکل رطوبت را جذب خواهد کرد اما از سرمهای ویتامین C و رتینول استفاده نکنید چون باعث تحریک پوست خواهد شد.