هر چقدر که خرید فالوور ایرانی فاکتورهایی از قبیل فعال بودن، هدفمندی، علاقهمندی به. از مزیت های این نوع از دنبال کنندگان می توان به میزان تعامل بالا، مناسب بودن برای تمام کسب و کارها، واقعی بودن، هزینه پایین نسبت به کیفیت فالوور اد شده و غیره اشاره کرد. شما باید با توجه به نوع استراتژی خود و همچنین میزان فعالیت خود از میان روش های نام برده شده در بالا یک روش را انتخاب نمایید. حال اگر صفحهی شما مربوط به برندتان باشد، فالوور بالا نشاندهندهی مشتریهای زیاد است. اگر فرد مشهوری هستید که تازه صفحهی خود را باز کرده اید، اگر صاحب کسب وکاری هستید که میخواهید محصولاتتان را بفروشید و نیاز به مشتریهای بیشتری دارید، اگر فردی عادی هستید که رویای مشهور شدن را در سر میپرورانید و دوست دارید تا از طریق اینستاگرام، پولی هم به جیب بزنید، اینجا دقیقا جای شماست. به جای آن بهتر است محتوای خاصی در صفحه اینستاگرام منتشر کنید تا کاربران دلیلی برای دنبال کردن شما داشته باشند.

نحوه ی خرید فالوور قبل از اقدام به ثبت سفارش در سایت، پیج اینستاگرام خود را در حالت Public یا عمومی قرار دهید. Free Followers Plus یکی از محبوب ترین برنامه های فالوورگیر برای اینستاگرام است که با نصب آن در اندروید می توانید تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام خود را افزایش دهید. محدودیتهای اینستاگرام یکی از بخش های دیگه یک سری امکانات اصلی و جالب. ارائه پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه روز از دیگر ویژگیهای مثبت خرید فالوور اینستاگرام میباشد. یکی دیگر از روش های افزایش فالوور را می توان خرید فالوور ایرانی و واقعی در نظر گرفت. البته خبر خوب این است که معمولا ربات اینستاگرام برای پیج فعال اینستاگرام و اکانت های فعال کار می کنند و اگر حتی شما او را فالوبک کنید احتمالا یک پیج و فالوور فعال را به دست بیاورید. در این شیوه خرید فالوور اینستاگرام شما با افراد واقعی سر و کار خواهید داشت این بدان معنا است که این نوع از کاربران میزان تعامل بالایی برای صفحه شما به ارمغان خواهند آورد. همچنین دلیل دیگری که برای این مورد وجود دارد، امکان ارتباط ما با شما بعد از ثبت سفارش می باشد. خرید لایک های ارزان موجب رونق گرفتن کسب و کار شما می شود.

اگر تجربه خرید فالوور داشته باشید ، متوجه این دلیل خواهید داشت.شما حتی یک کامنت یا یک لایک با وجود خرید هزاران فالوور های فیک دریافت نخواهید کرد.برنامه های شخص ثالث که خدمات مربوطه را ارائه می دهند ، به صورت جدا لایک و کامنت را به فروش می رساند. از طرفی طبق الگوریتمهای اینستاگرام در صورتی که یک پست ارزش بالایی داشته باشد وارد اکسپلور اینستا میشود، با وجود لایکهای خارجی پیج شما به جای نمایش در اکسپلور کاربران ایرانی در اکسپلور کاربران غیر ایرانی نمایش داده شود، بنابراین خرید لایک غیر ایرانی سودی برای شما در پی نخواهد داشت و صرفا در حد افزایش عدد لایک زیر پستها خواهد بود، این مسئله در حالی است که هدف از تولید محتوا، افزایش تعامل و جذب مخاطب دیده شدن و در نهایت فروش بیشتر در پی آن است. شما در اینستاگرام میتوانید با بارگذاری عکس و ویدئو و همچنین نوشتن یک متن، افراد زیادی را در لحظههای خود شریک کنید.

هم میتوانید از طریق اینستاگرام معروف شوید، هم می توانید آدمهای معروف را دنبال کنید. شما به وسیله ربات اینستاگرام می توانید فالوور های واقعی برای پیج اینستاگرام خود جذب کنید. دریافت شماره همراه شما، برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از شما می باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از اینستاگرام، سر زدن به ویترین برندها و کسب و کارهاست؛ بیآنکه از خانه بیرون بروید. استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت شما خیلی به صرفه و آسان است. روش های مختلفی برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام وجود دارد؛ از تولید محتوای دست اول گرفته تا خرید فالوور اینستاگرام که هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی را به همراه دارد. در ادامه به انواع روش های خرید فالوور اینستاگرام اشاره خواهیم خرید فالوور واقعی فعال ایرانی کرد. پروفایل هایی که اصطلاحا اکانت های بیزینسی اینستاگرام هستند، تعداد زیادی فالوور دارند که پست های آنها را لایک می کنند، استوری ها را می بینند و روی ویدیو ها ویو می زنند.