قابلیت تاشو و کاملا بسته شدن برای کاهش فضا را دارد و روی ۱۲ سطح شیبدار خودکار برنامهریزی میشود. علاوه براین در انواع تردمیل خانگی ، برنامه های تمرینی وجود دارد که باعث می شود ، شما با اجرای ورزش های متنوع مدت زمان بیشتری را بر روی تردمیل خانگی سپری نمایید. اگر روی خرید تردمیل خانگی ارزان سرمایهگذاری کردهاید، باید با گذر زمان آمادهی تعویض قطعات آن باشید. در حال تمرین – 5 دقیقه شروع به پیاده روی کنید تا احساس حرکت در یک سطح متحرک را تجربه کنید. برای افرادی که وزن بین 110 تا 120 کیلو دارند موتور 2.5 اسب بخار گزینه مناسبی است و افرادی که بیشتر از 120 کیلو هستند باید دستگاهی را خریداری کنند که قدرت 3 اسب بخار یا بیشتر از آن داشته باشد. البته جنگنده کامل بودن آن بستگی به پرورش خریدار دارد. یک سال ضمانت کامل دارد و نصب و راهاندازی آن در محل رایگان است. فریم آن ۱۰ سال کار میکند و قطعات آن ۲ سال ضمانت دارند.

تردمیل Green Life 003
سرعت آن از ۰.۵ تا ۴ مایل در ساعت افزایش پیدا میکند و مانند دیگر مدلها دارای یک نمایشگر برای ردگیری اطلاعات پایهای است. استفاده از این دستگاه یک راه بسیارعالی برای کاستن از چربیها و اضافه وزن است، اگر یک ساعت با شدت متوسط با این وسیله ورزش کنید می توانید تا 700 کالری بسوزانید. در صورت بروز مشکلی، میتواند از راه دور آن را کنترل و متوقف کرد. اگر بیشترین سرعت آن ۸.۷ مایل در ساعت است ولی جزو بهترین تردمیلهای اندازه کوچک سایت آمازون محسوب میشود. تردمیلهای خانگی معمولا ابعاد کوچکتری دارند و برای فضای کوچک آپارتمانها طراحی شدهاند. بهترین تردمیلهای کوچک باید حداکثر سرعتی در حدود ۱۰ تا ۱۵ مایل در ساعت داشته باشند و تا دو ساعت بتوان از آنها استفاده کرد. این تردمیل قادر به تحمل وزن تا 140 کیلوگرم و همچنین با قدرت موتور 3 اسب بخار است. متعجب خواهید شد وقتی بدانید که تنها افزایش چند سانتیمتری سطح دویدن چه تاثیر شگرفی بر سبک دویدن و همچنین لذتبخش بودن تمرین خواهد داشت. این مقدار تنها برای ایجاد راحتی در هنگام دویدن برای ورزشکار است. ابعاد تسمه ی این تردمیل که درازای آن راحتی در گام برداری و عرض آن نیز امکان گیرش آسان دستگیره های تردمیل را فراهم میسازد در خرید یک تردمیل مناسب حایز اهمیت است.

چگونه بهترین تردمیل مناسب برای ورزش در خانه را انتخاب کنیم؟ کیفیت ساخت بسیار بالا، 16 برنامه ی ورزشی، سیستم های ضربه گیر، قابلیت اتصال USB و دستگاه های اندروید و اپل، فن های خنک کننده ی داخلی، صفحه نمایشگر فول امکانات از ویژگی ها و مزیت های خرید این بهترین برند تردمیل می باشد. محل قرارگیری تردمیل خانگی در منزل بسیار مهم است. در مورد لیست بهترین برند تردمیل در نظر داشته باشید که سایت های مختلف نظرات کارشناسی متفاوتی دارند و لذا تغییرات زیادی را قطعا مشاهده خواهید کرد با این حال لیستی که خدمت شما ارائه شده مجموعه ای از بهترین برند تردمیل خانگی محسوب می شود که حاصل بازخورد خریداران، مربیان ورزش و مهندسین الکترونیک و ساخت قطعات می باشد. در این مدل از تردمیل های خانگی اسپرتک ضربه گیر Ruber Spring Shock و ضربه گیر SDS برای کم کردن فشار وارده بر زانوها و کمر که تا 70 درصد این کار را به خوبی انجام می دهند و ضربه گیر Anti Shock نیز برای جلوگیری از انتقال صدا به اطراف نصب شده است. • تردمیل وسط ورزش کردن خود به خود خاموش می شود. تردمیل 5 کاره – تردمیل اسمارت – روش لاغری – طریقه آب کردن شکم – وسایل کششی – وسایل ورزشی – ورزش – قیمت تردمیل – لیست قیمت انواع تردمیل – انواع تردمیل-.

تردمیل 360 درجه
در این مطلب ۵ برنامه تمرین تردمیل ارائه می شود.شما در زمان های ۲۰، ۳۰ یا ۶۰ دقیقه، یک تمرین عالی را تجربه خواهید کرد.لازم است در ابتدای شروع به ضربان قلب خود توجه کنید تا فشار زیادی به شما وارد نشود.خوب لازم است ضربان قلب خودتان را محاسبه کنید و بر اساس آن به تمرین بپردازید.برای محاسبه ضربان قلب، عدد ۲۲۰ را منهای سنتان کنید یعنی (سن -۲۲۰).اگر یک مبتدی هستید تمرین را با ۵۰ تا ۶۵ درصد حداکثر ضربان قلب انجام دهید و اگر یک ورزشکار با تجربه هستید و یا سابقه فعالیت ورزشی را دارید، تمرین را با ۷۰ تا ۸۵ درصد ضربان قلب انجام دهید. در این مطلب ۵ برنامه تردمیل ارائه می شود.شما در زمان های ۲۰، ۳۰ یا ۶۰ دقیقه، یک تمرین عالی را تجربه خواهید کرد.لازم است در ابتدای شروع به ضربان قلب خود توجه کنید تا فشار زیادی به شما وارد نشود.خوب لازم است ضربان قلب خودتان را محاسبه کنید و بر اساس آن به تمرین بپردازید.برای محاسبه ضربان قلب، عدد ۲۲۰ را منهای سنتان کنید یعنی (سن -۲۲۰).اگر یک مبتدی هستید تمرین را با ۵۰ تا ۶۵ درصد حداکثر ضربان قلب انجام دهید و اگر یک ورزشکار با تجربه هستید و یا سابقه فعالیت ورزشی را دارید، تمرین را با ۷۰ تا ۸۵ درصد ضربان قلب انجام دهید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تردمیل هاوس فیت sx160 لطفا به بازدید از وب سایت ما.