[ad_1]

برای تعیین اگر شما یک خطی یا متفکر جهانی برای بار اول شما نیاز به درک چگونه یک تفکر سبک های مختلف از یک سبک یادگیری. در شرایط اساسی برای یادگیری این است که چگونه شما دریافت اطلاعات جدید است. سه اولیه یادگیری سبک های بصری و شنوایی و لامسه.

اما یک تفکر سبک است که چگونه شما روند اطلاعات جدید; به عبارت دیگر شخصی خود تفکر سبک خود را راحت ترین (و کارآمد) راه را برای تجزیه و تحلیل و عمل در اطلاعات جدید است که شما در حال حاضر دریافت. پس تفکر سبک تعاریف باید کمک کند:

سبک خطی (یا چپ مغز غالب)

خطی متفکران ترجیح می دهم یک رویکرد ساخت یافته در هنگام پردازش اطلاعات است. اگر دستورالعمل استفاده از یک توالی با فرمت (گام گام ب گام C ، قوی خطی متفکران راحت تر احساس خواهد شد شروع “گام ب” تنها پس از “گام” شده است به طور کامل به پایان رسید. به طور کلی خطی متفکران مانند ساختار و قابل پیش بینی. ریاضیات و حسابداری در نظر گرفته خطی گرا افراد است.

جهانی سبک (یا راست مغز غالب)

جهانی متفکران (یا “متفکران استراتژیک”) هستند راحت تر با اطلاعات جدید اگر آنها می توانید آن را به متن با تصویر بزرگ. آنها همچنین تمایل به بی تاب خطی با افراد و گام به گام توسط به گام دستورالعمل – آنها ترجیح می دهند برای دسترسی به تمام اطلاعات اولیه در به طوری که آنها می توانید آن را مربوط به خود را به طور کلی اهداف است. فلسفه و زبان و ادبیات انگلیسی در نظر گرفته شده جهانی گرا افراد است.

در اینجا دو گروه نمونه از چگونه قوی خطی متفکران و قوی جهانی متفکران ممکن است رویکرد همان کار متفاوت است.

برنامه ریزی یک سفر جاده ای

قوی خطی متفکران را برنامه ریزی کردن هر جزئیات سفر جاده ای; آنها را تعیین می کند – در — که جاده ها برای سفر, مکان ها و رستوران ها در طول راه و در موارد لازم به ارمغان می آورد.

جهانی قوی متفکران را در اتومبیل خود و رانندگی.

مونتاژ مبلمان اسباب بازی یا الکترونیک

خطی متفکران خواهد منظمی پخش کردن تمام قطعات و دستورالعمل ها را بخوانید با دقت قبل از شروع مجمع.

جهانی متفکران را نگاه کنید یک عکس از مونتاژ محصول و سپس سعی کنید به آن را با هم مانند یک پازل اره منبت کاری اره (به عنوان مثال “این قطعه به نظر می رسد مانند آن را متناسب با اینجا این قطعه احتمالا می رود در اینجا… “).

فکر می کنم در مورد آن

البته این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای یک فرد به داشتن تنها یک سبک تفکر و هنوز هم قادر به عملکرد به اندازه کافی در جهان پیچیده. حتی اگر شما یک سبک غالب در برخی از نقطه شما نیاز به ترکیب هر دو تفکر سبک برای تکمیل وظایف خاص. برای مثال زمانی که تعیین چقدر به نوک یک گارسون یا پیشخدمت شما باید با استفاده از مهارت های خطی برای محاسبه درصد برای نکته (برای کسانی که نمی تکیه بر برنامه های گوشی های هوشمند). اما شما همچنین نیاز به استفاده از مهارت های جهانی برای قضاوت در مورد کیفیت خدمات و مقدار پول مورد نیاز برای خرید اضافی آن روز.

هنوز هم فکر

چه بازی آیا شما می خواهم به بازی ؟ چه بخشی از بازی بود که ساده ترین را برای شما به یاد بگیرند ؟ به عنوان شما فکر می کنم در مورد آن, شما شروع به رسمیت شناختن است که شما ترکیب شخصی خود تفکر سبک به استفاده از همه چیز شما را انجام دهد از جمله بازی های. برای مثال یک گلف باز با قوی خطی تفکر سبک خواهد شد و به احتمال زیاد یک مجموعه روال قبل از هر نوسان گلف (و تمرکز مشتاقانه در مکانیک بازی). یک گلف باز با قوی جهانی تفکر سبک ممکن است تمایل به بیشتر از یک “احساس” بازیکن (و کمتر توجه به جزئیات متعدد از نوسان گلف). البته اینطور نیست که به یک بازی; آن همچنین می تواند یک سرگرمی و یا حتی شغل خود را. فکر می کنم شخصی خود تفکر سبک شخصی خود را به عنوان استعداد چیزی است که می آید نسبتا طبیعی به شما.

اما آنچه در مورد کسانی که خسته کننده و یا به چالش کشیدن وظایف شما تمایل به جلوگیری از ؟ اولین گام این است که به بررسی چگونه شما معمولا تکمیل وظایف. شما ممکن است با استفاده از یک تکنیک است که شخص دیگری به شما آموخته – یک تکنیک است که کار را برای مربی خود را, اما ممکن است بازی خود را در راه خاص از تفکر است.

اگر چنین در نظر گرفتن آنچه که شما در نهایت می خواهید برای رسیدن به در هنگام تکمیل یک کار خاص و سپس دوباره اختراع فرآیند خود را با استفاده از تفکر سبک. در ابتدا ممکن است به نظر می رسد کمی بی دست و پا چون ما عادت کرده اند به دنبال دستورالعمل از دیگران, اما اگر شما با ایجاد تغییرات کوچک در این روند به عنوان شما بروید انتقال به سبک خود را احساس خواهد شد ،

برای مثال بیایید می گویند شما در حال قوی متفکر جهانی است و باید یک خطی-وظیفه گرا مانند حسابداری. حسابداری استاد را به شما آموخت که چگونه به برخی از اعداد دقیق هستند و در تعادل است اما به عنوان یک متفکر جهانی شما همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه کسانی که شماره شما می تواند به نفع سازمان است. به عبارت دیگر به عنوان شما را بررسی اعداد سعی کنید برای تعیین دلیل خاص, هزینه, هزینه یک مقدار خاص و یا چرا درآمد شما دریافت نشده بالاتر است. با استفاده طولانی مدت و چشم انداز استراتژیک برای تکمیل یک خطی وظیفه این کار را کمتر احساس خسته کننده است.

یا بیایید می گویند شما در حال قوی خطی متفکر و باید کامل جهانی-وظیفه گرا مانند جدید در حال توسعه ایده های بازاریابی. به طور معمول تیم بازاریابی چند جهانی متفکران می خواهم که برای حضور گسترده و بدون ساختار مفاهیم. اما پس رویکرد خود را درمانده شما پس از خطی متفکران ترجیح می دهند اطلاعات و ساختار است. بنابراین قبل از اینکه شما شروع شما باید به ایجاد یک کاربرگ برای جمع آوری, مرتب سازی و تجزیه و تحلیل تمام ایده های جدید است که ارائه خواهد شد. به عنوان یک خطی متفکر این را به شما احساس می کنید بیشتر در کنترل فرایند خلاق پس از آن فراهم می کند برخی از درجه ای از ساختار و قابل پیش بینی. خود را کاربرگ نیز کمک خواهد کرد که شما جهانی فکر کردن هم تیمی های باقی مانده تمرکز بر روی هدف, هر چند که بعید است به آن اعتراف.

آن را بر خود آسان

در برخی از نقطه در, همه ما نیاز به انجام کارهایی است که در خارج از ما فکر آسایش در منطقه است. خوشبختانه شما می توانید با استفاده از خود فکر کردن نقاط قوت به کسانی که کمتر مطلوب وظایف کمی بیشتر جذاب است. نمی خواهم جزئیات است ؟ قرار دادن این اطلاعات به متن با “تصویر بزرگ” به طوری که آنها تبدیل شده مربوط به هدف کلی خود. دوست ندارم کار در یک محیط است که بدون ساختار? ایجاد یک شخصی گام به گام روند برای تکمیل وظایف خود را به احساس کنترل بیشتر در.

یکی دیگر از گزینه این است که به شریک زندگی با کسی که مخالف تفکر سبک. جهانی فکر کردن مدیران اغلب استخدام خطی گرا دستیاران برای کمک به تکمیل هر یک از دیگر راه های طبیعی برای فکر کردن. حتی ازدواج می تواند به نفع از مقابل تفکر سبک. پس از ازدواج با یک متفکر جهانی و یک خطی متفکر ارائه می دهد یک تعادل خوب بین ضربه و عملی – هر چند ممکن است وجود دارد برخی از بحث بر سر که دارای آن صفت است.

[ad_2]