[ad_1]

وجود دارد تعدادی از چیزهایی که در نظر بگیرید در هنگام انتخاب یک خانه در تعطیلات است که حق را برای شما و خانواده شما و یا ورزشی خود را و یا تیم فروش. قبل از حل و فصل در بالاترین قیمت و یا پر زرق و برق ترین خانه در نظر بگیرید آنچه شما انتظار می رود در خانه تعطیلات خود را به ارائه. در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما را انتخاب کنید.

سکونت

همانطور که در تمام املاک و مستغلات حتی اگر شما در حال خرید ملک موقعیت کلیدی است. این خانه تعطیلات شما با توجه به باید نزدیک به محل برگزاری, جاذبه یا رفت و آمد مکرر که در آن شما برنامه ریزی در هزینه های بسیاری از وقت خود را. باید آن را در داخل راه رفتن فاصله از فروشگاه های محلی و رستوران ها. عمومی/خصوصی حمل و نقل-اتوبوس شاتل تاکسی-باید به آسانی در دسترس است. در نهایت در نظر گرفتن بیش از حد منفی هر محل عواملی مانند ترافیک بیش از حد سر و صدا نزدیک فعالیت های ساخت و ساز و یا نزدیکی به بوی ناخوشایند (بیش از حد نزدیک به یک ماهی یا صنعتی/شیمیایی منطقه).

اندازه و Floorplan

هنگام ارزیابی خاص تعطیلات, صفحه اصلی, مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی اتاق خواب و حمام به جای خود, خانواده, ورزش, تیم یا تیم فروش. خانواده ها با کودکان کوچکتر یا همان sex کودکان دو می تواند در یک اتاق خواب. هر کس دیگری (بزرگسالان) می خواهد خود را در اتاق خواب. باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از حمام و سرویس بهداشتی (با دوش) برای همه هست. شما همچنین باید با در نظر گرفتن اهمیت یک اتاق نشیمن بزرگ برای جلسات و اتاق ناهارخوری با میز شام به اندازه کافی بزرگ به صندلی هر کس در خانواده خود و یا گروه.

بزرگ, به طور کامل مجهز به آشپزخانه

یکی از مزیت های اصلی از یک خانه در تعطیلات است که به راحتی و اقتصاد از آماده شدن و خوردن در “خانه است.” برای که شما نیاز به یک به طور کامل مجهز و خوبی مواجه نگردند ، آن را باید یک ماشین ظرفشویی دو فر با مایکروویو توستر/توستر, اجاق گاز, قهوه ساز, چای, کتری و یک انتخاب کامل از خوردن ظروف, ظروف, عینکی, گلدان و تابه و فقط در مورد هر چیز دیگری شما می خواهم پیدا کردن در یک آشپزخانه بزرگ.

تمیز و شیک و راحت

مبلمان منزل باید تمیز و نگاه نسبتا شیک. باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از آرامش بخش نرم مبلمان-نیمکتها و صندلی sectionals-که نگاه نسبتا جدید و تمیز. شمارنده وان دوش و کف باید تمیز و گرد و غبار رایگان. ملافه و حوله باید بی عیب و تازه است. و باید وجود داشته باشد هیچ بوی ناخوشایند (پخت و پز و یا در غیر این صورت) در هر اتاق. در مکان های گرمتر بررسی AC واحد و مطمئن شوید که آن را سرد کردن خانه نسبتا به سرعت و بدون مقدار زیادی از سر و صدا و یا گرد و غبار. همان صادق است برای سردتر مکان-به نوبه خود در گرما و مطمئن شوید که آن را گرم تا کل خانه به سرعت.

سرگرمی/اتصال

باید وجود داشته باشد حداقل یک صفحه نمایش بزرگ تلویزیون و دی وی دی پلیر اصلی منطقه زندگی می کنند. تلویزیون در اتاق خواب اختیاری هستند. مطمئن شوید که صفحه اصلی سیمی برای دسترسی به اینترنت و کابل. به عنوان برای تلفن های خطوط زمینی لازم نیست از آنجا که اکثر مردم از تلفن های همراه در حال حاضر.

کمد/فضای ذخیره سازی

باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی برای خود وسایل زیادی از جمله کمد و کمد در هر اتاق خواب است. میز کنار تخت و لامپ باید در هر اتاق خواب برای خواندن قبل از خواب. اگر خانه دارای یک گاراژ متصل مطمئن شوید این فضا برای ذخیره هر سرریز توشه و موارد دیگر.

خارجی امکانات

در گرمتر مکان آن را همیشه خوب به یک استخر آبگرم به باز کردن از پیچ در. استخر/آبگرم باید تمیز و به خوبی روشن و گرم برای شب استفاده کنید. BBQ با میز و صندلی نیز به خوبی. درخواست مالک به ارائه کامل مخزن پروپان اگر شما برنامه ریزی در بسیاری از BBQs. در مکان های سرد آن را به خوبی به خارج از پروپان بخاری پاسیو.

[ad_2]