[ad_1]

علی حمودی در گفت و گویی، در ارتباط با وضعیت فعلی تیم‌های لیگ برتری و دوری بازیکنان از تمرینات گروهی گفت: واقعا تحمل این شرایط سخت است ولی چاره ای نداریم. چند هفته است که به صورت انفرادی و در یک ساعت خاص به صورت آنلاین تمرین می‌کنیم، هر چند امکانات باشگاهی مثل تاتنهام را نداریم که مورینیو از طریق مانیتورهای مختلف همه چیز را زیر نظر دارد! با این وضعیت فقط می‌توانیم تا 50 درصد آمادگی خودمان را حفظ کنیم و دوری از تمرین گروهی و فوتبال، قطعا روی شرایط بدنی و فنی ما تاثیر می‌گذارد.

وی در ارتباط با بحث ادامه دادن یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم و طبیعتا فدراسیون فوتبال می‌تواند شرایط را بررسی کرده و در نهایت تصمیم بگیرد. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری از بین برود. سلامت افراد از هر چیزی مهمتر است. اگر قرار باشد بازی‌ها را برگزار کنند، افراد زیادی درگیر خواهند شد و طبیعتا برگزاری مسابقات هم مستلزم این است که این ویروس از بین برود.

حمودی در خصوص بحث تعطیلی بازی‌ها و اینکه برخی معتقدند تیم قهرمان و سقوط کننده‌ها باید مشخص شوند، یادآور شد: ظاهرا یکی از مسئولان فیفا در مصاحبه‌ای گفته بود که بهتر است قهرمان یا تیم‌های سقوط کننده مشخص نشوند. اعتقاد من این است که در صورت نیمه کاره ماندن مسابقات لیگ برتر، تعیین تیم‌های قهرمان و سقوط کننده منطقی نیست.

[ad_2]

Source link