در این مقاله ، نحوه ایجاد یک حساب کاربری منطقه هند را بررسی خواهیم کرد که دارای قیمت مناسب و ارزان تری نسبت به سایر حساب های منطقه ای در کالاف دیوتی موبایل است.

نحوه ایجاد حساب منطقه هند در بازی کالاف دیوتی موبایل

بارها برای شما پیش آمده است که دوست دارید در بازی کالاف دیوتی موبایل شرط ، پیشنهاد یا حتی یک بسته نرم افزاری برای حساب خود بخرید .

سایت منبع: https://cod-center.ir/

یا در صورت تمایل ، حداقل دو یا سه بار با کمترین سی پی به یک چرخ بزنید. ، اما قیمت آن بسیار بالا است و برای شما مقرون به صرفه نیست و از خرید آن پشیمان شده اید ، اما در این مقاله نگران نباشید کالاف سنتر در مورد روش ایجاد یک حساب کاربری در منطقه هند ، که دارای ارزانترین بتل پس، بسته نرم افزاری و کرت با نصف سی پی در مقایسه با مناطق دیگر ، و تعداد CP ها برای ضربه زدن به هر چرخ بازی کمتر است ، بنابراین شما می توانید با پنج هزار CPC یک چرخ کامل بزنید ، علاوه بر حساب ریجن هند، یک پیشنهاد ویژه از Captain Price با یک کلاشینکف و یک چتر زیبا همراه با پردازنده 560.

هنگام خرید سی پی و همچنین ایجاد یک حساب کاربری در منطقه هند باید به دو نکته مهم توجه کنید:

ابتدا می توانید به سایت بتل پس بروید که یکی از قدیمی ترین و فعال ترین سایت ها در زمینه خرید سی پی و غیره است تا مقرون به صرفه تر و ارزان تر از قیمت سی پی ، بتل پس و… برای همه مناطق باشد. . به انواع دیگر بازی ها نگاه کنید و آنها را با قیمت ارزان تر و مناسب تر خریداری کنید.

ثانیا علاوه بر مراجعه به سایت موججم ، با ایجاد یک حساب کاربری در منطقه هند با کمترین سی پی می توانید چیزهای بیشتری بدست آورید و در آخر با کمترین هزینه و خرید سی پی های بیشتر می توانید موارد زیادی را در حساب خود بخرید با سی پی کمتر. حساب خود را دوبار کلیک کرده و ارتقا دهید.

برای ایجاد یک حساب کاربری در منطقه هند مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: وارد منوی ایجاد حساب شوید و از حساب خارج شوید

در مرحله اول ، اگر حساب خود را از طریق ایمیل ندارید ، می توانید وارد منوی فعال سازی شوید یا با رفتن به تنظیمات و کلیک روی منوی سمت راست ، یک حساب کاربری ایجاد کنید ، اما اگر حساب کاربری شما از طریق ایمیل باشد. پس از ثبت نام ، باید بدانید که در این حالت دیگر نمی توانید منطقه را تغییر دهید و باید یک حساب جدید ایجاد کنید. و برای ایجاد یک حساب جدید ، باید از حساب خود خارج شوید. برای خارج شدن از حساب خود می توانید به آخرین منو بروید و بر روی قسمت پایین آن کلیک کنید تا مطابق تصویر از حساب خود خارج شوید و با کلیک بر روی قسمت میانی یعنی کالاف دیوتی موبایل وارد منوی ایجاد حساب شوید.

مرحله 2: نرم افزار تغییر IP را در تلفن همراه در هند نصب و فعال کنید

پس از خارج شدن از حساب خود ، در مرحله دوم ایجاد حساب سرزمین هند ، نرم افزار تغییر IP را که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، از Google Play بارگیری کنید و سپس آن را به عنوان عکس در منطقه هند تنظیم کنید و سپس وارد کنید کالاف دیوتی را بازی کنید.

وقتی وارد بازی کالاف دیوتی موبایل می شوید ، روی منوی میانی یا کالاف دیوتی کلیک کنید تا به منوی زیر برسید. در منوی زیر ، راهی برای ورود به حساب کاربری خود وجود دارد. برای ایجاد یک حساب فعال سازی یا رفتن به همان کالاف دیوتی موبایل ، روی پیوند زیر کلیک کنید تا به منو بروید، یا از اکانت فروشی کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.