[ad_1]

ناتان کاپلان متولد شد و در پایین سمت شرق منهتن در سال 1891. او در زمان به خیابان به عنوان یک جوان و به زودی درگیر در خرده swindles مانند “قطره چکان” طرح. در حالی که هیچ کس به تماشای او می خواهم به راحتی “رها” یک کیف پول پر از پول تقلبی در پیاده رو. سپس او را فورا “پیدا کردن” کیف پول و به دنبال یک مکنده او گفت: “Lookit من لازم نیست که زمان برای پیدا صاحب. شما را به کیف پول و پیدا کردن مالک. من نیمی از آنچه شما فکر می کنم پول پاداش خواهد بود.” و آمدند به طور مداوم این کار را برای کاپلان از این رو نام مستعار “بچه Dropper.”

به دلیل تخصص خود را در ساخت یک باک Dropper پیوست پل کلی (پائولو Vacarelli) پنج امتیاز باند بود که کاملا غیر معمول برای یهودی قطره چکان از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق کلی اعضای باند شدند ایتالیایی تبار. هنوز قطره چکان نیست بیش از حد طولانی گذشته با پنج اشاره گر. در سال 1911 او دستگیر شد و به جرم سرقت محکوم به هفت سال خواندن و زندان است. توسط قطره چکان شد و در سال 1917 کلی باند شده بود منحل و قطره چکان در نظر گرفته شده جزئی کیفری قبل از رفتن به زندان خیالی خود را به عنوان جانشین به کلی از او برداشت کلی کار راکت کسب و کار.

در گذشته خود زندگی Dropper بود همیشگی پوشنده لباس از ژولیده لباس به عبارت دیگر او لباس پوشیدن و مانند یک ادم بیکار و تنبل. در حال حاضر به عنوان یک رئیس Dropper خیره به لباس درآمده است. او انداخت دور عادی خود را ژنده پوش و شروع prancing در خیابان با صدای بلند شطرنجی مناسب اشاره کرد و کفش و پیراهن و روابط با صدای بلند با رنگ ها و طرح های عجیب و غریب با كلاه یا دربی کج rakishly بیش از یک چشم است. قطره چکان وارد یک خدمه رنگارنگ از سطح پایین گانگستر و او به نام باند “خشن سواران جک Dropper.” اما قطره چکان به زودی در بر داشت خود را در یک جنگ برای کنترل کلی پیر راکت با دشمن قدیمی که به تازگی از زندان رها شده بیش از حد.

قبل از حبس خود را قطره چکان ساخته شده بود بسیار بد دشمن در پنج همکار گر جانی اسپانیایی, اسپانیایی یهودی نام واقعی یوسف Weyler. دو مرد بوده است بگیرید و یاد دهید تا 1911 زمانی که اسپانیایی بود و من آن را بر روی لام برای یک تیراندازی که منجر به مرگ یک بیگناه هشت سال. اسپانیایی تقسیم شهر به چند ماه و هنگامی که او آمد او در بر داشت Dropper به سرقت رفته بود ، اسپانیایی, که چهار اسلحه با او در همه زمان ها اقدام به فلفل سابق خود را دوست دارم با چند شلیک شد. به نحوی که زن زندگی می کردند, اما, اسپانیایی, کردم, هفت سال زندان برای اقدامات خود را. زمانی که او از زندان آزاد شد در سال 1917 اسپانیایی در زمان مرده هدف در قطره چکان و هر فعالیت غیر قانونی Dropper کنترل می شود. هر انسان تا به حال حدود سه ده بورس در زیر بال خود را و این بورس به کار می رفت و در نتیجه مرگ و میر مردان چند در هر دو طرف. اما جنگ به پایان رسید زمانی که قطره چکان رو رها در اسپانیایی پس به صحبت می کنند پس از او و دو نفر از مردان خود را کمین اسپانیایی به عنوان او در خارج از یک رستوران در 19 خیابان دوم. زمانی که گرد و غبار حل و فصل اسپانیایی مرده بود و با قطره چکان شد و در حال حاضر مسئول تمام strong-arm تاکتیک های مورد استفاده توسط چندین اتحادیه برای کنترل مردان است.

بین 1920 و در سال 1923 قطره چکان و باند او بودند مسئول بیش از بیست و قتل. اما در راکت هنگامی که شما کشتن یک رقیب یکی دیگر معمولا از سایه ها قصد انجام به شما آنچه شما را به آن مرد دیگر برای به دست آوردن کنترل از هر چه غیر قانونی فعالیت شما تسلط. این فرد پدید آمده به نام یعقوب “کمی Augie” Orgen. کمی Augie تا به حال در او پایدار خدمه هر قادر به قاتلان که شامل جک “پاها” الماس لوئیس “Lepke” Buchalter و Gurrah Shapiro. در سال 1922 و 1923 قطره چکان باند و کمی Augie باند منهتن تبدیل به یکی از بزرگ گالری تیراندازی بازی است. نتیجه این شد 23 قتل از جمله مرگ یک مرد بی گناه که فقط به طور اتفاقی در محل اشتباه در زمان اشتباه است.

در سال 1923 Dropper دستگیر شد یک سلاح پنهان شارژ. او به زودی منتشر شده در خارج از اسکس بازار دادگاه, در خیابان دوم و خیابان دوم. شایعاتی وجود دارد که یک جوخه مرگ ممکن است در انتظار آزادی او پس Dropper احاطه شده بود توسط یک سرباز پیاده پلیس به عنوان او پا به انتظار تاکسی است. او نشسته در صندلی عقب در کنار کارآگاه جسی یوسف, زمانی که یک جزئی قاتل کار به صورت کمی Augie به نام لوئیس کوشنر با عجله از پشت کابین و قطره چکان را از طریق پنجره بسته دو بار در سر. قطره چکان را با عجله به او مرگباری زخمی و گفت: “Nate! Nate! به من بگویید شما بودند نه آنچه که آنها می گویند شما بودند.”

قطره چکان راضی شد و گفت: با آخرین نفس خود را, “آنها به من.” سپس او keeled وری خود را سر جوجه اشیانه در کارآگاه یوسف شانه.

کوشنر در حال حاضر مهار شده توسط چندین burley پلیس و افتخار صنعت دست او لبخند زد و جامعی “من او را کردم. در حال حاضر من یک سیگار است.”

[ad_2]